Jump to content

Recommended Posts

За пореден път братята китайци са си свършили работата и са направили сериал, който гледам с огромно удволствие. Не всички герои може да са идеални, не всички хора правят това, което се очаква от тях, но всяка постъпка си има обяснение и то понякога е много просто. Мисля, че всичко е подбрано както трябва и единственото ,което ми се иска е понякога  действието да е с малко по-малко приказки и повече събития. не гледам сериали, които не са свършили и сега, след като започнах този, ми е трудно да изчаквам появата на сериите. Опитвам се да запълня с нещо друго, но ми е трудно да излезна от света на този сериал.

В последно време си мисля, че трябва да си голям мазохист , за да си пожелаеш да се омъжиш за принца.  То или ще го убият във война, или ще го отровят, или ще му отрежат главата и после ще изтрепят цялото семейство. Има няма едни десетина години живот като осъзнат принц, а не ми се говори за крал. Там рядко някой оцелява повече от десетина години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ся, живи да ги ожалиш направо! За какво е тогава тази борба за кокала! Има умни, далновидни  правители, живяли и царували дълго.Колко щастливо, не знам, но едва ли лошо.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоуханна, голяма рядкост са. Или са отровени, или убити, свалени.

Трябва да имат голяма поддръжка, за да се задържат по-дълго, ама дълго

дълго, колко дълго, все някой, който и да е, не е удобен на друг.

Това е в човешката природа, завист алчност и т.н.

И да вметна, кво друго да праят, да не би да има интернет, или интересни сериали, плетат интриги? 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Taка е, не живеят много и не умират от собствена смърт.

Ами да, по върховете е страшничко, много вее... Тва принц/крал/император е опасна професия, но няма недостиг на кадри. Направо с лопата да ги ринеш и все квалифицирани - могат на секундата да предоставят CV с поне три страници постижения и дори има кой да гарантира, че е истина, ми да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече гласуването за Weibo TV series awards...... ха познайте кои са в началните позиции за сериал, актьор и актриса.... за актриса- Дилрабата си е бетонирана  на първо място , та затова Li Qin е на 2ро :lol2: Само Дарън се излага и на 13 позиция.....

@galявно феновете на Сао Джан са се развихрили :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, vivivan написа:

В момента тече гласуването за Weibo TV series awards...... ха познайте кои са в началните позиции за сериал, актьор и актриса.... за актриса- Дилрабата си е бетонирана  на първо място , та затова Li Qin е на 2ро :lol2: Само Дарън се излага и на 13 позиция.....

@galявно феновете на Сао Джан са се развихрили :D

 

 

 

 

Дааа, емоциите на феновете, които те сдържаха толкова време, избухнаха с това гласуване. :D Последно като гледах Сяо Джан имаше 30 милиона, втория 3, подобно е положението и с Вълкът в категория сериали. Никога досега не е имало такъв резултат. :lol: Като се има предвид, че уейбо затегнаха ама много правилата за гласуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едната любов към Сяо Джан, която той заслужава, разбира се, ще спечели сериалът, който пък не заслужава. Ох, доста сложно изречение, но се надявам, че ме разбрахте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, bond написа:

За едната любов към Сяо Джан, която той заслужава, разбира се, ще спечели сериалът, който пък не заслужава. Ох, доста сложно изречение, но се надявам, че ме разбрахте.

Напълно те разбирам, но след 10 месеца суша, всички са зажадняли за Сяо Джан :lol2: Миналия ден с 19 милиона зрители за неговото изпълнение Тенсент удариха джакпота :lol: Седя си аз, гледам нетърпеливо стрийма, а числата между съобщението за неговото участие и самото участие направо летяха, чак аз се изненадах :lol2:

 

И малко за драмата след изгледаните 2 епизода днес. Може да съм безнадеждна романтичка, но все си мисля, че когато хората се обичат, намират начин за комуникация и решение на проблемите. Ама тез нашите двама сладури главните толкова са далеч от комуникацията. Направо хем ми се плаче като ги гледам, хем ми се иска да ги набия. Е, то ако върви леко, няма да има драма де :lol: Но стана доста интересно вече, направо нямам търпение за утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изгледал 22 епизода. Наблюдавам играта на актрисата тук и в Joy Of Life. Има огромна разлика. Там момичето се справя отлично. Режисьорът на Вълкът не го бива много, както и диалозите куцат. Сигурно за стотен път го казвам, но играта на актьорите най-много зависи от режисьора. Помня времето, когато всички японки намразиха режисьора на Четирита Бога На Първия Крал, защото много тормозел техния любимец Пе Йонг Джун и дори го обвиниха за получените от актьора рани по време на снимките.  Ама пък как играха всички - от главните роли до съвсем епизодичните! Великолепно!

Но ти си права. Просто ни се ще да гладаме Сяо Джан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bond, все по-малко сме тези, които си спомняме Четирите бога..., великолепните артисти и страхотния режисьор, Вечна му памет! Той в един друг филм накара и И Мин Хо да играе съвсем приемливо. :) За огромно съжаление, творци от подобен мащаб все по-рядко се срещат. Аз Ли Цин съм си я нацелила, още в Princess Agents, където ролята й не беше главна, нито симпатична, но си личеше, че има качества. Тъй че, съгласна съм с теб, че основната отговорност е на режисьора - какъв сценарий избира или се съгласява да снима, какви артисти подбира и как е с въображението и нестандартните идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четирите бога е сериал,който е задължителен за всеки,който поне малко се е докоснал до азиатското кино. Иначе нищо не е гледал. Има си няколко такива, които са като емблема. Другото се гледа между тях. Щастлива съм, че съм ги свалила на дискове и понякога си ги припомням.

И този не е лош, но отвреме на време започна да ми омръзва главната героиня- ту е умна и разсъдлива, ту е пълна глупачка и няма никаква представа какво е да си принц с меч. Мечът  да не е гердан за украса. И неговите мисии да не са разходки за укрепване на колектива.  За какво му е на един император осиновен син, който е вожд на най-специалните му части. Да си мирише китките по двора. И тя уж принцеса, израснала в семейство на военен.

Но по-хубав и качествен вълк едва ли биха намерили.

 

Ей,  най-после в 27 епизод принцесата смени глупавия си поглед и се свърши с детството. На колко ли години е била? Като си помисля колко рано им се е налагало да пораснат по онова време и като сравня със сегашната млада класа, която и на 30 стои до майка си, ми става мъчно за сегашната.

 

много има да се мисли около този сериал...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, НИКОЛАЙ КОЛЕВ написа:

Здравете, от къде сваляте или гледае сериала ,до 18 ги гледах на ютуб др. къде може

За да гледате предварително излезлите епизоди ви трябва Вики Пас на viki.com, който е платен, или на линка, който @bond постна 1-2 страници назад   Цък  обаче не знам до кой епизод са тук.

 

 

29та серия беше супер забавна, ще си я изгледам няколко пъти. Второстепенните характери са просто супер готини.  Много, ама много съм раздвоена. Хем й викам на главната, че май с ДжиЧонг ще е по-добре, хем като ги видя с Вълчо и им викам "ама хайде разберете се ве, вижте кви сте сладури" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, НИКОЛАЙ КОЛЕВ написа:

Здравете, от къде сваляте или гледае сериала ,до 18 ги гледах на ютуб др. къде може

В dramacool качват бързо преведените серии. Лично аз си ги свалям - епизодите са налични всичките , а в subscene качват Субтитрите веднага след като ги пуснат във Вики....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на главните е една много садо-мазохистична връзка :lol::blink: 

 

Едит:

След 32 епизод 

 

Off Topic

не знам какви саможертви и прочувствености трябва да се случат, за да се възприема Вълчо като влюбен мъж след неговите действия, каквито и извинения да си измисля, странно ми е. Зная че 100% ще извъртят нещата и в един момент ще станат пак безкрайно влюбени, ама ще е трудно да се вържа, въпреки романтизма ми. 

Да видим какво ще стане.

 

 

За Сяо Джан всички си знаем, но да кажа и че Дарен играе много добре в тези серии, щом тотално ме ядосва толкова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много дребни въпроси към създателите на сериала . Например: къде в гората Бо намери сено за легло на Син; как успя да нацепи такива хубави дърва в тая пустош; защо тя толкова трудно разбира истината и т.н. Но главното действие- борбата за земи, за власт, политиката, за трудното оцеляване , си остава. Мисля си, че изобщо не ми трябва машина на времето и в никакъв случай не бих се върнала в миналото. Много си е добро сегашното време(поне около мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/7/2020 at 7:43 PM, vivivan said:

В момента тече гласуването за Weibo TV series awards

Доколкото разбрах, спечели първото място. И Сяо Джан и сериалът. Последното за съжаление, защото има други по-заслужаващи тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bond написа:

Доколкото разбрах, спечели първото място. И Сяо Джан и сериалът. Последното за съжаление, защото има други по-заслужаващи тази година.

 

Гласуването е до 29.12. Това, което излезе наскоро са междинните седмични резултати. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...