Jump to content

Recommended Posts

Значи оказва се, че красивата сцена в снега на Li Qin и Xiao Zhan, която виждаме в трейлъра, не е направена за драмата. Снегът е завалял неочаквано, било е много красиво и екипът се е възползвал да направи тези кадри. 

Линк към интервюто с продуцента Цък

 

EnzzZ3TXcAEAuPc?format=jpg&name=medium 

EnzzWhtW8AI6852?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се зачудила за нещо. Като гледа трейлъра, човек оставя с впечатлението, че Дарен се превръща във вълк, което беше и едва от причините да чакам нетърпеливо драмата, но в нея няма и намек за това. Току що видях обяснението, оказва, че цензурата не е пуснала тези неща, както и по-кървавите сцени. Дарен е трябвало да снима на ново доста неща и сега си нямаме върколак :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците превеждат като невидели. Вече 13 епизода са превели. Сяо Джан

Spoiler

набедения за убиец на баща и принц ли играе? Още съм на 9-ти епизод и ми се струва, че това трябва да е неговата роля.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bond написа:

Руснаците превеждат като невидели. Вече 13 епизода са превели. Сяо Джан

  Скрий съдържанието

набедения за убиец на баща и принц ли играе? Още съм на 9-ти епизод и ми се струва, че това трябва да е неговата роля.

 

Аз тъкмо изгледах 14ти и до тук нищо не се споменава за неговата история и ми е много интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gal и аз си представях разни вълци и подобни работи, ама.....

На 8 еп. съм. Тия главните много бързо се освестиха кой крив, кой прав... И сега някакво розово/ романтично ли ще го раздават - от превютата гледам как всички ококорили очи от промяната в нашия Вълк   :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, vivivan написа:

@gal и аз си представях разни вълци и подобни работи, ама.....

На 8 еп. съм. Тия главните много бързо се освестиха кой крив, кой прав... И сега някакво розово/ романтично ли ще го раздават - от превютата гледам как всички ококорили очи от промяната в нашия Вълк   :lol2: 

Ох, ох :lol2: Без да влизам в подробности 10ти еп. е сладък, а после... аз съм на 15, докато се усетя и ревнах (пууу как мразя да рева), минах пореден пристъп крясъци към Вълчо, съдържащи: "Вие, мъжете, трябва да спрете да правите това!" :rofl: Добре, че е JiChong да има с какво да се разсейвам.

И да си кажа, страхотен JiChong прави Сяо Джан, изразителност, характер, действия, невероятно екранно присъствие. Респект към таланта му. Не случайно като погледне човек ролите му и няма никакво застъпване, преливане, не знам точно как да го кажа. Всяка роля си е уникална и истинска, никъде не прозира човекът-актьор в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12-та съм.Сяо Джан е страхотен просто. Преди да  е станал звезден,  се справя  страхотно.

Ако бяха го излъчили 2018-та, мисля също щеше да спечели признание и суперлативи,

дори да не е  съвсем на първа линия.

Явно вкараха Вълка в затвора, за да влезе подобаващо героя на Сяо Джан.

Off Topic

 

Загатнаха, че заради него хората от селото са пострадали. и той иска по някакъв начин да ги компенсира.

сигурно е някой принц...Щот не прилича на някой от простолюдието, то е видно....

 

Става много интересно. Следя с удоволствие. Хубава принцеса, красива, умна, сериозна и ревнива....:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 16-та големи фантасмагории с металната клетка. Вълка се напъва, напъва, и нищо, па после оня в нея, с един ритник я събори...Стори ми се неубедително, как изведнъж героя на Сяо Джан

Off Topic

 

показа такава любов и загриженост към нашата кога я раниха.. Стоеше някак над нещата нашия бродяга(това черното мустак ли е, истински или са го понацапали , за да изглежда по като скитник,

Вълчо корав като скала и очите му сиви, съвсем посивели. Тая малката принцеса много добро развитие показаха на образа

й в положителна посока.

А втория принц-отвратително същество. Да, интересен и труден образ изгражда и развива героя на Сяо Джан.

Харесва ми, ще гледам с интерес, въпреки малоумщините,  но ние сме си умни, разбираме как стоят нещата.

 

Та ,който не го е почвал да го почва, има си от всичко. не само мъжете главни, но и жените хващат око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana Да, на това с клетката се смях с глас, ама айде :lol:

 

Off Topic

Мисля, че наш JiChong се почувства виновен, че тя пое стрелата вместо него. А и си я хареса още като се срещнаха, когато се впечатли, че тя се отнесе с него достойно, а не като скитник. Ама далаверата му с втория принц ми е пълна мъгла. Тц, тц, лош JiChong... 

Ахахаха да, черното нещо по лицето му си е негово. Продуцентката го е изискала като му казала, че трябва да изглежда възможно най-скитнически :lol: На Сяо Джан му светнали очите от радост (точно така казала продуцентката), харесало му явно предизвикателството да играе различен образ от хубавелко. :lol2: (въпреки, че колкото и да опитва, все си е страхотен, ама айде ;)B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, gal said:

Драмата се справя много добре, само за 9 дни над 900 милиона гледания по 3те платформи (450М за Тенсент). 

Гледат феновете на Сяо Джан. За съжаление неговата роля засега е твърде незначителна. Дано нататък да се разшири участието му. На 15-та серия съм, но ако някой ми каже кой за какво се бори в този серил, ще съм благодарен. Не ми е ясна каква е основната интрига. Любовта е ясна,

Spoiler

но защо брат му иска да го убие, не знам. Той не е престолонаследник, дори не е кръвен син на краля и не би трябвало да им пречи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият принц също не е истински син на императора. Принц Бо засега е фаворит и за останалите принцове е по-здравословно да го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond 

Off Topic

Мисля, че всички синове на краля са осиновени, а Вълчо е любимец на краля и затова. Може да има повече информация нататък.

Аааа съжалявам за дублираното мнение, сега видях, че Matrim е обяснила :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълчо бе фаворитът досега, защото му изпълняваше заповедите и бе машина за убиване, ама сега.......

Аз пък като съм разбрала грешно, че в 15 еп ще се разкрие Вълчо..... чакам си епизода,  зяпам, вече цялата се треса от нерви..... И финал - нищо не стана :lol2: така де проверих си източника,  видях вярното и сега ще чакам пак. 

А за синовете 

Off Topic

То има ли някой син да си му е негов на този император :lol2: 

И ми е чудно как  осиновен син ще може да заеме мястото на императора  та се опитват да утрепат Вълчо - не е ли само по кръвна линия? 

А за клетката - е няма такъв резил - А толкоз неща изпотроши след нея :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Четвъртият принц очевидно е истински син на императора от императрицата. Би трябвало да е с най-висок статус, но е оставен от баща си години наред като заложник в китанското кралство. И до колкото си спомням от други исторически драми, престолонаследникът се определя от императора.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Историята има голям потенциал. Сяо Джан се справя с ролята си, но тя не е водеща. Жените също започнаха да играят далеч по-добре от началните епизоди. Малката принцеса ми е много симпатична, макар че в един друг сериал рускините е бяха нарекли ушата. Големички ушички има момичето, но играе съвсем прилично. Само Дарен продължава да преиграва. Не му се отдава да изобразява едновременно влюбеност и жестокост. Една и съща физиономия и доста скучна усмивка, когато я има. Не ме кара да вярвам в голямата му любов. Суховато и неубедително ми е. Много съм разочарован от него. Дори не си спомням къде съм го гледал, но имах друга представа за таланта му. Изгледани 16 епизода. Ще го догледам, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролята на Сяо Джан никак не е малка, но тук той още не знае колко е добър. Имам чувството, че играе себе си или по-точно - публичния си образ, познат от интервюта и шоу-програми. Сипе в изобилие очарование и познатата серия от прекрасни усмивки. За разлика от останалите, на мен Дарен ми харесва - излъчва нечовешка дива сила и мощ, и някаква мрачна тайнственост. Той е вълк, все пак, не е лисугер :) Ли Цин винаги ми е харесвала, актриса с потенциал, докато малката принцеса толкова ми напомня визуално на Беновска от младини, че не успявам да я оценя като актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох едно интервю със Сяо Джан. В него той казва, че бил нечовешки изморен по време на снимките. Тогава още не е бил пълноценен актьор и времето му е било запълнено с още куп ангажименти. Но разбирам защо са го избрали за ролята на Уей У Сян. Права си, чар и заразителна усмивка. Затова толкова фенове го обожават. Колкото до ролята, аз още не съм стигнал до нещо повече от по няколко минути на серия. Ще ми бъде интересно нататък да го наблюдавам. Оразването се е отразило много зле на сериала. В една от сериите

Spoiler

Вълкът казва на доктора си да спаси годеницата му на всяка цена и той я лекува, къде ще ходи, а в следващата серия обяснява на същия доктор, че тя била смъртоносно ранена и се нуждае от грижи. Сякаш този човек не бил с тях, а през цялото време си е стоял в имението.

 Подобни противоречия наблюдавам и на други места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...