Jump to content

Recommended Posts

Има сериали, дето не мога да ги започна, без да знам защо и това е. Запънала съм се, като магаре на мост и дни вече ми стои първи епизод на компа и не става. Не съм фен на никой в сериала, пък и не ме обнадеждавате нещо.Чаках уауу след първоначалната еуфория.

 

Добре, че са Дедо и Зъбла да ме спасяват от скуката.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен ост, просто страхотен @vivivan

 

Отделно слагам Never, защото горе ми се вижда, че е орязана нещо 

 

 

Иначе от 2ри епизод нататък другите ги изгледах на един дъх. Харесва си ми много и ще става все по-интересно. :es:

Превода на 6ти еп. Ще бъде качен в понеделник, извиниха се за забавянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз, че трябваше за започна да уча китайски преди 4ри години. Сега ще си гледам по 6 епизода седмично, нетърпеливо знаейки, че всичките са излезли *емоджи, което си бие главата в стената* :lol2: Искам да гледам JiChong вечееее :lol: 

 

Мисля, че трябва да има още от оста, надявам се скоро да излезе всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като започнах миналата година да уча мандарин, да не би пък да ги разбирам. Само откъслечни думи, но пък не уча много сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gal Джолин Цай май трябва да има още една песен към оста - към някой от епизодите ще е. И понеже имам слабост към техния рап, та ме зачовърка кой е мъжкият глас в песента - Jony J - точно 2017 е бил сред финалистите в първото The Rap of China.

 

За езика - за толкова години гледане научих само 10тина думи, за това да живее гуугъл преводача и опцията преведи от снимка  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взеха се малко в ръце. Драстично намаляха крясъците и преиграването от първите серии. Дарен дойде малко на себе си, че никак не го биваше като отгледан от вълци. Визията му я бяха докарали, но нещо в превъплъщаването в Маугли му куцаше. Надявам се тенденцията към задобряване на сериала да продължи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм на обратното мнение, докарх ги до 9-ти епизод.

Off Topic

 

Съвсем се вдърви Дарън като стана лорд, къде требе да се мърда-действа, го докарва, обаче на другите места присъствието му е на пълно дърво, имам чувството, че го е обхванала апатия или несигурност. .Щото е сърдит на главната си мисли че така трябва да се държи ли ,не знам, но никак не ми харесва.

Уж имал "меко сърце", пък без малко да остави главната на произвола ,там където беше коленичила. Ся, без титри не ми беше мн. ясно що, май заради оня старец,

но при условие, че преди когато беше заплашена я спасява и рискува живота си( и пак и беше сърдит), нещо не ми се върза.

Продължавам да гледам. Не знам как Сяо ще се целува с главната(някой беше писал по-горе), при условие че вече се изясниха и тя вече е дадена на Вълка за жена.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Е, сега е време Дарън да се прави на мъж. После ще омекне.

Не за чудене, че сме на различно мнение. Все пак от различен пол сме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

Аааа,  дойдохме си на думата. :lol2: Така кажете, де. Почвам го значи. 

Не знам какво чакаше до сега. Ще се гледа, няма къде да се ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Мисля, че това е по-пълен ост 

 

 

Отдолу в описанието има и още песни. Издали са ги в 2 части, едната е била платена (май 6,7 песни), другата част безплатна - 19 песни на различните герои, доколкото разбрах. Мисля, че тук 1та, 3та и 4та са на Jolin Tsai (ох, тези йероглифи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря @gal :) Намерих ги и аз и видях кои са изпълнителите - направи ми впечатление, че голяма част от тях са тайванци, да не кажа почти всички - няма нито един от познатите китайски певци дето често изпълняват музиката към такъв род сериали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е зарибяващ. Малко трудно начало, но всичките 7 серии с превод изгледани на един дъх. Сяо Жан го няма още...:(. На мен ли ми се струва или Дарен го играе малко скован? Другите ме радват засега. Музиката също ми допада, макар рапирането в началото да ми беше странно.

Нямам търпение за още, а ще трябва да се чака :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саундтракът е страхотен. Дарен ме разочарова. Визия има, стилистите са го докарали отлично, но имах по-добре мнение за таланта му. Нещо не влиза както трябва в образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, laleto2002 написа:

Сериалът е зарибяващ. Малко трудно начало, но всичките 7 серии с превод изгледани на един дъх. 

Епизод 7 във Вики ли го гледа с превод?

Чудя се дали да си купя viki pass, предвид че чакаме после и други драми и там може да ги пускат по бързо. Заслужава ли си Вики Пас? В момента е на около 100 лв годишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дал съм по-горе линк към руски сайт. Публикуват епизодите с руски и с английски субтитри. Гледай там безплатно. Има излезли вече 8 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...