Jump to content

Recommended Posts

 

Преди 3 часа, gal написа:

Целувката им вече с часове се трендва в уейбо :lol2: 

 

То новината явно се тиражира от часове, ама аз съм леко заспала и чак сега го виждам.

Първо си викам бре, бре как я награби нашия, пък после видях й името на сериала и всъщност това си беше вече изненадата.

То голямо чакане беше за тоя сериал.

Субтитрите не ме притесняват, веднага ще се появят.

Мен ми е интересно вълкът как е, нали заради него ще го гледам.

Ще следя мненията тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не, не познах, дрънкат си все така напоително, без да казват нещо съществено.....и този ще е на изчакване всичко да излезе пък с кеф да си го съкращавам аз по бързата процедура. На който го гледа, приятно гледане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, извинявам се за това обръщение към вас, обаче аз да поясня нещо, като казвам вълка имам предвид наистина вълка, ама не знам дали и вие за него говорите или за главния герой, който живее с вълците. Да не се объркаме нещо. ;) 

Иначе, снощи от любопитство заради тоя вълк прегледах двете серии.

Ще го бъде сериала, интересно ми стана, макар историята да ми намирисва на къде отива, хем го гледах без субтитри. 

От друга страна, може пък да се окаже нещо съвсем различно от това, което очаквам като история.

То всъщност това не е чак толкова от значение, важното е да е интересно. Че иначе за какво беше това чакане.

Да кажа какво ми направи впечатление.

Песента с която започва сериала, докато дават имената на героите е много хубава.

Главната героиня за пръв път я гледам, обаче много ми хареса и тя.

От актьорите, които показаха до тук, знам само главния и Сяо Дзан. 

Те двамата в началото, където дават имената има по един момент с тях, който ми прави впечатление.

Сяо Дзян /48 сек/, аз понеже не съм го гледала все още никъде другаде, го знам буквално като един сладур от снимки и т.н., а тук вади една такава лукава усмивка и с тая лека брадичка, веднага прави впечатление с едно друго излъчване. Между другото, аз ли бъркам или той ще го раздава другият в сериала. Щото нали тая трендвана целувка от вчера е между него и главната, пък той не е главният герой....

Дарън Уан /20 сек./ и не само там де, май през повечето време навява идеята, че двамата с главната ще са хем врагове, хем пък влюбени, хем ще се бият, отмъщават, хем ще умират един за друг. Такова чувство имам, да видим. А в началото той е едно неугледно момче, живеещо в гората, той е никой, пък после му порасва работата и какъв поглед вади и осанка. Ще има огън, да знаете.

Вълкът, ами тия от снимката още ги няма сякаш, че по-зловещи ми изглеждат, на има други, че и едно малко. 

И те, личи си, че не са истински, правени са там с някакви техники или както ги правят, и е по-добре, защото леко навяват идеята даже, че са като върколаци като са във вълчата си кожа./ Който е гледал Здрач, натам го влече/.

Като цяло, не знам защо, но сериалът ми клони все едно гледаш някаква приказка, ако помните преди време даваха един италиански сериал Фантагиро, все едно нещо такова. Но това е усещане по-скоро от тийзъри и разни сцени, като гледам вече напред, ще видя дали наистина е така.

И последно, надявам се да завърши добре.

Хич не харесвам истории с лош или смотан край.

Демек, главните да останат заедно и живи най-вече.

 

680-o.jpg

 

П.П: Сериите не ги изкоментирах, защото сега ще ги изгледам с превод и може вече тогава.

А превода, още снощи четох при рускините, че само чакат да се появят някакви субтитри и ще го има.

А знае ли се по колко серии ще има на седмица, в смисъл бързо ли ще бъде излъчен?

Може и да е коментирано вече, но не съм видяла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея как ще излизат а ми е чудно как се появи сериала в авистаз със всички 49 серии :lol2:, а субките тепърва излизат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, skofiild написа:

П.П: Сериите не ги изкоментирах, защото сега ще ги изгледам с превод и може вече тогава.

А превода, още снощи четох при рускините, че само чакат да се появят някакви субтитри и ще го има.

А знае ли се по колко серии ще има на седмица, в смисъл бързо ли ще бъде излъчен?

Може и да е коментирано вече, но не съм видяла.

 

Първо да кажа, че с ревюто си каза много от моите мисли: сериалът наистина има излъчване на приказка, имам слабост към вълците (моля, сценаристи, не наранявайте нито един, знам че не са истински, но им се кефя :lol:), главната ми е една от любимките,  Сяо Джан ни показва една по-различна страна и трябва да кажа, че надхвърли очакванията ми. Той самият казва, че Вълкът е преломна и трудна роля за него, която му е дала тласък да избере актьорството. Има доста нестандартни моменти в драмата, като това, че много рядко втория главен и главната имат целувки. :lol: И да, той ще е "другия" в сериала, но и доста повече. ;)

По отношение на сериите, ще излизат по 2 серии в четвъртък, петък и събота. От официалния канал в youtube са казали, че няма да има повече забавяне на английския превод. С тази скорост последния епизод ще е на 14.01.21 (май бях постнала график по-напред)

преди 19 минути, lazeto написа:

Нямам идея как ще излизат а ми е чудно как се появи сериала в авистаз със всички 49 серии :lol2:, а субките тепърва излизат...

Сериалът е пуснат целия за Вип членовете на Тенсент, затова са го качили вече в авистаз. Официалните субове в youtube и Вики ще си излизат по план, но може някой да се навие да направи превод на сериите в авистаз B) 

Голям смях бяха вчерашните трендове в уейбо. Заедно трендваха "Вълкът излезе" и "Финалът на Вълка" :lol2:

Между другото драмата вече има над 100 милиона гледания само по Тенсент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което разбрах от трейлъра с руски субтитри е: Дарен Уан и Сяо Джан са приятели. Сяо Джан се тревожи какво ще стане с приятелството им ако двамата се влюбят в една и съща жена. Дарен си промърморва нещо от рода на "Приятелство? Не и в този живот. В този живот аз съм обречен на самота."

 

Това е от трейлъра. Серии още не съм гледал, макар за първа да има вече субтитри. Нека се съберат повечко епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, вече свалям батча и ще го оставя да отлежава редом с китайската Мис ФишърB) Само дано за буквите да не чакам колкото за излъчването...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild,дали заради вълка или Вълка - всички сме тук заради тях ;) Песента в началото на сериите - навсякъде я намирам само откъси, като на места дават, че е в изпълнение на Джолин Цай, но не намирам повече инфо. Иначе аз си имам любима мелодийка :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, vivivan написа:

@skofiild,дали заради вълка или Вълка - всички сме тук заради тях ;) Песента в началото на сериите - навсякъде я намирам само откъси, като на места дават, че е в изпълнение на Джолин Цай, но не намирам повече инфо. Иначе аз си имам любима мелодийка :)

 

 

Да, оста е на Джолин Цай и ще излезе на 22.11 :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, bond написа:

Ще ме накарате да гледам текущо, ей. Няма да удържа фронта.

 

Давай, какво толкова, ти вече свикна с текущото гледане :lol:

Аз ще си чакам българския превод и ще се пробвам заради мъжкия каст иначе китайско фентъзи хич не ми понася. :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах вече първа серия. Засега няма никакво фентъзи. Но съм много разочарован. Отдавна не бях гледал нещо толкова схематично и с такова преизграване от страна на актьорите, че чак ми се отгледа. Ако сериалът не беше толкова известен и ако не участваха Дарен Уанг и Сяо Джан още сега щях да го зарежа. Много се надявам нататък нещата да влязат в ритъм и да им се получи, защото смятам, че историята има потенциал да се превърне в добър сериал. И още нещо - личи му от километър, че отдавна е заснет и преработван доста. От това обаче вероятно само е пострадал. След обяд смятам да изгледам още три серии с голяма надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах ги тия 4 епизода, че да видя за какво чакахме толкоз време :lol2: Може би защото отдавна не съм гледала такъв жанр, ама позагледах се в тази приказка... Но още от сега мога да кажа - главната, която не ми е особено любимка, и ми лази по нервите, брат и също  - много преиграва, а и императора ми иде да му превъртам сцените :lol2: Я някой да ме светне за оцелялото бебе - нещо превъртах връщах и баш - баш не разбрах...

Off Topic

главната или Вълка е. Бащата на главната каза, че е спасил бременната жена и затова е добре, че умря онзи, за да не разбира дъщеря му за миналото си, ама пък после някакви кадри с едно бебе в гората..... и от де ще се е взело бебето при вълците?

 

И сега въпроса е - ще видим ли усмивка при Дарън до края на сериала, че с това каменно лице дет не помръдва и мускулче хич не ми се ще да го гледам :D

Но пък едно им признавам -  музиката :) @galровиш в интернет повече от мен, та ако попаднеш някъде на целия ост свиркай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, изведнъж задачи изникнаха и успях само 2 епизода да гледам. Първият ми беше леко тъп, но във втория двамата главни успяха да ме разчувстват. Много са ми сладки :lol:

Чакам с нетърпение 11ти епизод и появата на героя на Сяо Джан :es: Вече яко се спойлнах за драмата и ентусиазирано ще си гледам. Знам, че е странно, но многооо обичам спойлерите, карат ме да гледам с още по-голямо внимание. Два дена се молих в туитър докато ми разкажат края, хората просто отказваха да повярват, че искам да знам :rofl::rofl::rofl: 

@vivivan утре като излезе оста, ще гледам за линк :D Не съм стигнала до бебето още, дано днес изгледам още два епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четири изгледах. Почти нищо общо с резюмето.

Off Topic

 

Освен, че е спасена главната от Вълка и той осиновен, и не е открит  по време на лов, а издираван и открит тайно от императора.

Е, с това недоразумение(как пък не разбра Вълка  или пък не се усъмни в думите на брата на главната)А, уж доверие.

Първите серии бяха по интересни, преди да е спасен и осиновен и станал лорд Вълк Добре им се получи мисля привързаността на главните.

За анимацията няма да говоря.

Обаче, още не съм свикнала с лордската му физиономия, грозноватичък ми идва. Като дивак беше супер сладък.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Значи до 11-ти епизод няма Сяо Джан. Че аз защо гледам тогава. Не харесвам момата. Харесвам Дарен, но все още не съм видял тук добра игра от него. Знаех си, че старите сериали, които пускат след години, много ме разочароват. Същото беше и със сериала на Джан Бин Бин.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...