Jump to content

Recommended Posts

Дарен е страхотен актьор и се радвам, че ще го видим отново, но тука трейлърът ме много "хвана" и нямам търпение да видя какво се е получило като цяло. Пък и май има азиатски братчеди на вълчищата...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, kitket написа:

Дарен е страхотен актьор и се радвам, че ще го видим отново, но тука трейлърът ме много "хвана" и нямам търпение да видя какво се е получило като цяло. Пък и май има азиатски братчеди на вълчищата...:D

Кате, докато чакаш,ако не си го видяла,еето ти тук да си позагрееш сетивата с Дарън-любител на екстремните спортове в тандем с Мила Йовович.

The Rookies (2019) 

Off Topic

 

| 素人特工:click:

 :click:на 12.07 излезе,ма още няма руски.

Трейлър:click:
 
322.jpg
236.jpg
 
 

 

 

 

 
 
 

 

На 13.07.2019 г. at 15:24, vivivan написа:

Ааа, аз за летния тв прозорец четох - от юли до септември , така че тихо за 2020 :lol: Само се надявам да няма инциденти в Китай, че като нищо ще вземат всичко ставащо се като предлог за отлагане. 

Ама и толкова години чакаме, но не пуснаха официално песен от трейлъра :lol:

Вив, те прозорците едно,ама дали ще ги отворят е друго.

Вив това е за теб, обичаш музикаthumb_1_285_160_20190711101505454653.jpg

"Светлината на Вселената", от гореспоменатия филм. Щракни върху снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, vivivan написа:

Ааа, аз за летния тв прозорец четох - от юли до септември , така че тихо за 2020 :lol: Само се надявам да няма инциденти в Китай, че като нищо ще вземат всичко ставащо се като предлог за отлагане. 

Ама и толкова години чакаме, но не пуснаха официално песен от трейлъра :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana този отрязък и аз го имам, че даже и за рингтон беше :lol2:Въпреки че четох, че е мелодия специално за промоционалния клип, все се надявах на цяла официална песен. А компилацията от песните ми е в отметки и често я пускам :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този нали Тими беше? Честно си признавам - така и не успя да ме привлече за свой  фен, но песента ми хареса,а чакам и филма :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нареждам се и аз на опашката. Да знаете само какви големи очаквания имам към този сериал и не заради Сяо Джан, а като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано да е истина! Когато си го заплюх, беше заради плота и трейлъра, не разпознавах актьорите все още-тъкмо се бях прехвърлила на китайско. Вече се бях отказала, реших че ще е от заглавията дето нема да видят бял свят.

 

Има нещо такова при братята американци, но се базира на прогнозирана печалба. Като преценят, че няма да докара очакваните приходи, заглаавието просто не стигаше до голям екран, но го пускаха на касети/двд. Отдавна не следя какво става там, но ме съмнява да са се отказали да печелят, със сигурност има вариант да се пускат в нета ама говорим за ПМ<_< Трябва някой да им обясни, че има как и вълкът да е сит и агнето цяло, обаче докато си ги мерят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e аз имах надежди да види бял свят като му се дигна рейтинга на Xiao Zhan. После като заговориха за ориентацията му се отчаях, че ще  го набутат надълбоко в килера....  Не искам никакви скандали докато  това не види бял свят :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...