Jump to content

Recommended Posts

Коледа 2017 мина, рождения ми ден също, явно и за тази Коледа няма да си имаме "подарък"  ... тъй де, да не сте го забравили случайно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Случайно" не сме забравили проекта, нарочно също не сме. :) И да, няма да приключим с проекта тази година. Не сме поставяли срокове, нито сме давали напразни обещания кога ще приключим, защото всеки от екипа ни има и други ангажименти. Затова напредваме бавно, но напредваме, уверявам Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много Ви благодаря, че вече сте започнали редакцията на драмичката!!! Така ме зарадвахте, като видях прогреса сега, че ми идва да скачам от щастие!!! :thanks::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В процес на редакция е и понеже са много епизоди, ще започне да се качва чак когато редакцията е почти към последните серии. Все още не е качен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този превод ще го запомня с многото проблеми. На мен лично ми се счупи лаптопа и си купих нов, но докато го превеждах ползвах на дъщеря си. После загубих преведените епизоди, но добре, че е Фейсбук и си ги набавих и вече редакторката ги редактира. :) Абе.... луда работа ама и аз си го чакам да излезе с бг. буквички, за да го гледам. :) Имайте търпение! :) Ще стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.06.2018 г. at 7:19, nexus84 написа:

А откъде може да се свали самият сериал???

 

Аз лично си дърпам смачканите от 720р оттук

Още по-лесно е с батчовете най-долу от Google Drive 720р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже стигнах Е40, рекох да повдигна настроението тук, та оцветих в зелено напълно готовите епове и си мислих... 39 дни откакто съм тук, имам чувството, че живея в това татково семейство. Един толкова чувствен, топъл и също така свеж и с много комични моменти сериал. Хуморът е дозиран добре и не е просташки. Харесвам си всички персонажи, но обожавам онази лебедка, свекървата, тя бие всички по точки, само като я видя и почвам да се хиля и предварително да вкусвам поредната доза забавление :)
Няма да се разтакавам да ударя престоя си тук на 52 дни за 52 серии, както го планирах, така че освен да почнем да мислим как и кога да се качва тази сага. Коледни подаръци от този вид не правя, но ако някой ще го приема така и го очаква, ще зарадва целия този екип, положил къртовски труд, много търпение и пчелен хъс, вЕрвайте ми!
Та ще се видим скоро, вие разчиствайте харда и да сте направили туршийките и лютеничката, че да имате повечко време за татково обикновено и често пъти и забавно семейство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пожелание за приятно гледане!  Благодаря на целия колектив за това , че направиха възможна реализацията на този проект!  

 

Father is Strange / СТРАННИЯТ ЖИВОТ НА ТАТКО / - E01 - E02 (2017)

СВАЛЯНЕ: ЗАМУНДАМАСТЕРС
ОНЛАЙН: VBOX7 (ПЛЕЙЛИСТ)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Father is Strange / СТРАННИЯТ ЖИВОТ НА ТАТКО / - E05 - E06 (2017)

СВАЛЯНЕ: МАСТЕРС, ЗАМУНДА
ОНЛАЙН: VBOX7 (ПЛЕЙЛИСТ)  

Редактирано от asha
допълнена връзка с торент
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Father is Strange / СТРАННИЯТ ЖИВОТ НА ТАТКО / - E07 - E08 (2017)

СВАЛЯНЕ: МАСТЕРСЗАМУНДА
ОНЛАЙН: VBOX7 (ПЛЕЙЛИСТ)  

 

Редактирано от asha
допълнена връзка с торент
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...