Jump to content

Strongest Deliveryman (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Strongest Deliveryman (최강 배달꾼)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Best Delivery Person

Период на излъчване: 4 август 2017 – 23 септември 2017

Време на излъчване: Петък – Събота  23:00

Жанр: Романтична комедия

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Jun Woo Sung

Субтитри: Английски

          

Участват:

Go Gyung Pyo като Choi Kang Soo

Chae Soo Bin като Lee Dan Ah

Kim Sun Ho като Oh Jin Gyoo

Go Won Hee като Lee Jin Yoon

Nam Ji Hyun (4minute) като Choi Yun Ji

Kim Hye Ri като Jung Hye Ran

Jo Hee Bong като Jang Dong Soo

Lee Min Young като Soon Ae

Kang Bong Sung като Byung Soo

Lee Won Jong като Jin Gyu’s father

Kim Ki Doo като Baek Kong Ki

Heo Ji Won като Min Chan

Kim Min Suk като Ho Young

 

Резюме: Драмата разказва историята на Че Канг Су (Go Gyung Pyo), доставчик, който благодарение на упорития си труд става главен изпълнителен директор на компания за доставки. Една история за неговия път към успеха и любовта…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

                       Свали с руски субтитри :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се пише тук: става за лятно гледане, без натоварване на главния мозък. Единственото, което ужасно ме дразни е как Go Won-Hee си е отрязала носа, заприличвайки на един известен византийски император. Отврат, как се гледа в огледалото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, dido100 написа:

Както се пише тук: става за лятно гледане, без натоварване на главния мозък. Единственото, което ужасно ме дразни е как Go Won-Hee си е отрязала носа, заприличвайки на един известен византийски император. Отврат, как се гледа в огледалото?

 

За лятно - постна манджа, добре. Но пък и безвкусна в повече  ми идва и ако не сложат някоя подправка няма да я бъде. Един Go Gyung Pyo  е недостатъчен. Go Won-Hee ми е симпатяга,  но пък яко ме дразни  мотористката и не ми върви до къдравелко. Безлична е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Lawandula написа:

 

За лятно - постна манджа, добре. Но пък и безвкусна в повече  ми идва и ако не сложат някоя подправка няма да я бъде. Един Go Gyung Pyo  е недостатъчен. Go Won-Hee ми е симпатяга,  но пък яко ме дразни  мотористката и не ми върви до къдравелко. Безлична е.

Chae Soo-Bin си е сладурана и не се е рязала. Освен това е и добра актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за гледане, макар че по едно време почти го бях изоставил. Сериал за бедността, отчаянието на хората в Корея. Как заради това семейства се разрушават. Желанието да се спасиш поединично като захвърлиш всичко и всеки след себе си. Доста идеалистичен сериал, да си беден е по добре отколкото да си богат. Chae Soo-Bin беше побойничката в сериала, биеше и риташе наред. Корейската любов е странна, колкото повече те бие жена ти , толкова повече те обича.  Много са нещастни тия корейци. Мисля си, че ако посетя Корея, като се стъмни ще виждам само хора които се носят пияни на гръб или пък хора с черни костюми постоянно гонят някого с дървени сопи в ръце. Така си я представям.  Разбира се там няма щастлив край както в този сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...