Jump to content

ХИБРИД: Музика


Recommended Posts

Е порадвах му се на Кристофър Тин :)

Corner Stone Cues - Madokara Mieru

 

Дойде време и за хибридната музика, където запад среща изток във всякакви пропорции... Велкоме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майра, а може ли изток среща запад? :)

Зяпам си значи аз силната Бонг Су и не мога да се сетя от къде другаде ми е позната класическата музика на Nino Rota , когато глвната си представя, че е Жулиета. Та след доста време се сетих, че Moon Hee Jun  има едно рок-парче ,, Ромео и Жулиета,,.   Класиката тук  .

  Хе Джун

 

п.п. Любимата ми песен на Димаш е ,,S.O.S.,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) Изток среща запад е също страхотно :))))))) Нека да бъде :)

Ето и една китайска Катюша от мен :)

ПП. SOS също е много готина, (еми с този глас няма как :)))! ) но френският малко ме дразни там, както и английският при Show must go on. Като руският на тази Катюша е :). Не трябва да се брои за език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеоклипът на песента "Youngblood" на австралийската рок банда 5 Seconds of Summer е пуснат в началото на месеца, докато групата е на турне в Япония. Режисьор е Frank Borin.  Идеята му е хрумнала преди 10 години, когато е работил по друг проект в Токио. В парка Yoyogi е видял група хора танцуващи Rockabilly- костюмите, прическите, всичко е било автентично, а някои от тях са се разхождали и танцували там в този вид всяка неделя през последните 30 години.

Видеоклипът разказва историята на  възрастна двойка, която в последните 24 часа от живота си чрез ретроспекция на  своята младост  се впуска в  автентичния Рокендрол. Главните герои във видеото са представени от Daigo Yamashita /"JOHNNY"/  и  Misaki Aono.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майра, наистина е готин клипа.Чрез него  разбрах, че в Токио има толкова отдадени рокабилити.:)

   -------

А сега едно видео на Селин Дион и Сун Зи Йън в дует, с песен на втората.

Заслужава си да се види, заради разликите в гласовите характиристики и стил на двете.

Нещо като запад среща изток.  Или пък обратно  :)

 

Редактирано от Rino
поправка на текст
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е!

Аз и песничката му от сериала "Пазителят" намирам за хибридна... ама викам си дай да не бия барабани :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не исках да прекалявам, ама има още какво да се види  :D

G.E.М

тук също

Редактирано от Rino
добавяне на линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...