Jump to content

DreamCatcher

theL0new0LLF
 Share

Recommended Posts

Завръщането на Dreamcatcher беше отложено за май, чакането продължава, но за мен е по-важно качеството на песните. Ще почакаме още малко.

Докато продължаваме да чакаме, момичетата ни подаряват едно дуо, като хореографията е дело на SuA. Почти убеден съм, че продуцентският екип на Happy Face Entertainment могат да извадят рок звучене от всяка една песен. Момичетата са невероятни, а SuA ми е най-любимият мембър, нея няма да я коментирам :D

Edited by theL0new0LLF
  • Like 1

Нямам друго обяснение за тези тийзъри, освен това, че сигурно се опитват да ме убият, в добрия смисъл на думата.

5IwhyKk.jpg

Off Topic

DUIlji1.jpgNCU5shL.jpg

qKgnKHU.jpgAhgX2Ri.jpg

y6JTuso.jpg1wyBdJ0.jpg

• Upvote 1

Излезе. радвам се, че вокалите на SuA, Siiyeon и Yoohyeon блестят и тук. Музикалното видео е добре заснето, хореографията, въпреки че не се вижда много от нея в музикалното видео също ми изглежда красива. А също и са толкова красиви с тези аутфити, едни от най-добрите им за мен. Невероятна работа на стилистите. Сега остава само първата победа.

Dami е помогнала за писането на текста на песента. Искаше ми се да й дадат повече рап обаче.

Edited by theL0new0LLF
  • Like 1
  • Upvote 1

И на мен ми хареса :) Особено бързо ми се наби в главата частта преди припева ... 

Хореографията си е добре. Само малко ми бъркат в очите кърпичките/шалчета дето ги размятат.

Радвам се, че вече имам с коя песен да редувам Chase me B)

• Like 2

Добре е, много catchy припев. И видеото е яко. 

За хореографията много не се хващам, на светлинни години от момчешките, ама за момичета става.

• Like 1

Я я, нови песнички ли имаме? :D Много им отиват тези dark визии. И звученето също, но това може би е и благодарение на добрите им вокали и гласове като цяло. Не мисля, че всеки глас може да пасне на този стил в музиката. И им благодаря, че не пуснаха само сингъл, а са включили няколко песни.

Все още се чудя защо няма повече такива групи? :( Женски, женски! Мъжки има достатъчно. ;)

Май за Корея това не е много популярно и компаниите не мислят, че ще спечелят нещо, докато на японската сцена има доста женски рок групи.

• Like 2
  • Upvote 1