Jump to content

DreamCatcher


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Bеhind the Scenes на първия им концерт в Корея. Сладурчета. Скоро чакаме трейлър за завръщането им :wub:

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането на Dreamcatcher беше отложено за май, чакането продължава, но за мен е по-важно качеството на песните. Ще почакаме още малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато продължаваме да чакаме, момичетата ни подаряват едно дуо, като хореографията е дело на SuA. Почти убеден съм, че продуцентският екип на Happy Face Entertainment могат да извадят рок звучене от всяка една песен. Момичетата са невероятни, а SuA ми е най-любимият мембър, нея няма да я коментирам :D

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам друго обяснение за тези тийзъри, освен това, че сигурно се опитват да ме убият, в добрия смисъл на думата.

5IwhyKk.jpg

Off Topic

 

DUIlji1.jpgNCU5shL.jpg

qKgnKHU.jpgAhgX2Ri.jpg

y6JTuso.jpg1wyBdJ0.jpg

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@theL0new0LLF, разхлопа ти се сърцето, викаш :inlove:

 

Мен пък, гледайки ги в тия аутфити, ме мотивират да се върна на 48 кила :896767: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Излезе. радвам се, че вокалите на SuA, Siiyeon и Yoohyeon блестят и тук. Музикалното видео е добре заснето, хореографията, въпреки че не се вижда много от нея в музикалното видео също ми изглежда красива. А също и са толкова красиви с тези аутфити, едни от най-добрите им за мен. Невероятна работа на стилистите. Сега остава само първата победа.

 

 

Dami е помогнала за писането на текста на песента. Искаше ми се да й дадат повече рап обаче.

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса :) Особено бързо ми се наби в главата частта преди припева ... 

Хореографията си е добре. Само малко ми бъркат в очите кърпичките/шалчета дето ги размятат.

Радвам се, че вече имам с коя песен да редувам Chase me B)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, много catchy припев. И видеото е яко. 

За хореографията много не се хващам, на светлинни години от момчешките, ама за момичета става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я я, нови песнички ли имаме? :D Много им отиват тези dark визии. И звученето също, но това може би е и благодарение на добрите им вокали и гласове като цяло. Не мисля, че всеки глас може да пасне на този стил в музиката. И им благодаря, че не пуснаха само сингъл, а са включили няколко песни.

 

Все още се чудя защо няма повече такива групи? :( Женски, женски! Мъжки има достатъчно. ;)

 

Май за Корея това не е много популярно и компаниите не мислят, че ще спечелят нещо, докато на японската сцена има доста женски рок групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...