Jump to content

I Love Yoo (2017)


debil4e

Recommended Posts

Ама защо Шин А никога не успява да се нахрани когато Йонги или батко му са наоколо? Един от двамата винаги  и изяжда дажбата, а уж са богати:lol2:  Не само на урока и изяде храната ами и на спирката продължи, Горкият, наистина го държат на много къса верига в тях, явно добрият външен вид също е от значение за фирмата:D Обаче и тя не пращи от тактичност: "майка ти...". Очевадно не е такава, макар че наистина не ми хрумва как да се изрази по друг начин. Прави обаче впечатление, че тя не се осмели да пита Косуке, поне засега малкият и е по-близък. А и на баткото сметките как Йонги скоро няма да разбере, че не са я наели ще излязат криви. Чакам сблъсъка между двамата, батко ще трябва да дава обяснения, но не вярвам да го направи и дори и малкото доверие спечелено покрай Шин А ще се изпари...отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се каже, че ме изненада авторката:D Очаквах номер, но повече нещо от рода да обвини Шин А я в обир я в незаконно нахлуване. Поне така ми изглеждаха нещата от гледна точка на подготовката, която съм получила от изгледаните сериали за мамите в Корея... Вярно, за секунда се зачудих защо в дрешника имаше костюми, но ги отхвърлих просто, защото реших, че ми се е привидяло или пък са нейни, за фирмата. Така че края ми беше хем приятен хем забавен:lol2:

Все още не ми е ясна целта на мамата, защо въвлича нашето момиче във всичко това-в алтруизмът и не вярвам. Все едно проверява дали синът и ще се справи с жена...нещо средно между проверка дали е хетеро и подготовка+подбутване за "истинската", която разбира се не е Шин А.

Само за Йонги продължава да ми е жал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамата направо изби рибата:lol2:  Хем си преследва някакви нейни си цели,( засега единственото сигурно е, че Шин А служи като тестер за това какво Косуке би "харесал" в бъдещата си половинка, никой не може да ме убеди, че тя  сериозно иска нашето момиче за снаха) хем се забавлява за тяхна сметка до дупка.

Обаче и Косуке не лъже: " Не съм дете!"- дрън дрън, само той си мисли така. Доказателства колкото искаме, като започнем от студената пот та до последната сцена, дето облеклото не му влияе ама хич:282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успя да ме убедиш да погледна чапа. След разочарованието в другия туун, тук имаше повече кожа от очакваното. Може ли да не й даде панталони :huh: Това се казва унижение. На мястото на Шин, нямаше да й простя лесно. Прекалено очебийно подхожда майката, но не мога да не й се възхитя за размаха. Знае какво цели и го постига без да се церемони.

Тази риза, ако попадне обратно при собственика си, вече никога няма да може да я възприеме само като дреха. Вече ще има и представи какво е седяло в дрехата, а както той каза вече не е дете :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само кожа, и развитие на историята има:D, вярно не много бързо, но балансирано и без локуми засега.

Бе то и аз нямаше да и простя, но не сме на мястото на Шин А(слава богу), а както знаем кучето скача според тоягата. За съжаление тя няма лукса да избира, дори не може да с позволи да покаже, че се чувства унижена-на сметките им е се тая от де и как си взел парите за да ги платиш. Всъщност си е направо чудо, че все пак успява да запази някакво достойнство в тази ситуация. Мамата има физиономия на лисица и след всяко нейно ухилване очаквам да видя я уши, я опашки(не е обикновена лисица все пак), но си права, че си постига целите, остана да разберем ся кво иска.

 

Иначе ризата със сигурност ще бъде върната на собственика си, но нема никога да бъде изпрана:lol2:. Достатъчно е да видиш физиономията на господин "Не съм дете!" и веднага ти става ясно какво ще е съдбата и:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрехата вероятно ще бъде старателно изпрана от Шин или баткото ще й каже да я изхвърли после. Съмнявам се да я съблече на мига и да му я върне :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката си показа зъбите или поне нашето момиче реши да сложи край, браво на нея. Лошото е, че тя постигна целта си - баткото не издържа и се издаде. Въпросът е какво ще направи сега мамата или по-точно какъв курс на действие ще предприеме от тук нататък. Нищо хубаво не чака Шин А, тя е в състояние да и създаде проблеми-може да я остави без работа в Уакдоналдс:D(очаквам го), за тяхната фирма дори не ми се мисли. Там Косуке отряза нещата(или поне така си мисли) в зародиш и ще се разправя с Йонги, когото излъга. Въпросното сближаване или каквото там се опита да постигне пак ще отиде в небитието.

Краят обаче си заслужаваше да изтърпя мелодраматичните спомени на нещастното пораснало богато момче(слава богу, поне не се самосъжълява), което разбра, че се е влюбило:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и очаквах, мамата приема Шин А само като тренировъчен обект за сина си. Забравих-и като средство за забавление, но нищо повече. Баткото още не е наясно със себе си, но когато най-после приеме чувствата си, те ще задълбочат пропаста между него и Йонги. 

Флашбека потвърди това, което знаехме - причината за неразбирателството е ревност от страна на големия. Малкият се е опитал да я преодолее и то доста упорито и в продължение на няколко години, но без успех. Ако правилно съм разпознала последния изхвърлен подарък май беше точно същата торта дето сега му е любима. После е станало нещо, за което ще разберем след време-я се е е присъединил към банда, я нещо подобно(съучениците му се държаха с него като с бивш хулиган), но е предизвикало скандал(май в техните очи това е най-страшното, да им имам приоритетите) и тогава са наредили на батко да се грижи/следи брат си. Съжалявам, но в моите очи Косуке още не го е приел-доказателството, дори не се опита да го покани на рожденния си ден. Да, Йонги вероятно щеше да откаже, но щеше да е крачка напред. Освен това продължава да го манипулира и лъже, защото сега той ще разбере, че "наемането" на Шин А в компанията е било уловка за него.

Шин а от своя страна трайно се ориентира към големия, но това авторката ни го намеква от самото начало, просто не му обръщах кой знае какво внимание до сега:D

Off Topic

31411883e06c93b4.png

 Жал ми е обаче за Йонги - той наистина държи на нея и май започва да се влюбва. Обича Алисия, но нея все я няма, а очи, които не се виждат... Е, вероятно е сестра и, но пак ще има драма. Нормално, една трета от уеба мина, време е за реването :D

 

Обаче снощи докато го преглеждах отново(за нещо пропуснато и за доизясняване на някой неща), открих нещо дето дори не съм забелязала тогава-авторите обичат да си чешат егото, определено:lol2:

Off Topic

b4f293214d95ae6b.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

П.С. Ми като съм скарана с имената...:blush: Снощи когато довърших препрочитането и нещо ми направи впечатление(ще е в спойлер, четете само ако сте наваксали с излязлото досега)-

Off Topic

Шин А реагира странно когато чу името на онази Меган, но тогава просто се озадачих, защото явно се виждаха за първи път. Снощи когато минах през флашбека от прогимназията и ми направи впечатление името на новоизлюпената "приятелка", по-точно сега му обърнах внимание-Алиса Чо. Фамилията на онази Меган е Чо и сестра и се казва Алиса и е гадже на Йонги, тоест едно и също лице са. От малкото загатнато, тази Алиса е причината за най-тежките години на Шин А в училище-онзи спомен от болницата и тежките моменти с нейните съученици, които си спомня на моменти.  Тя обаче продължава да се чуди как е ....лицето е в сянка всеки път. Залагам, че това е въпросната Алиса и на това, че е сестра и-иначе защо ще се чуди как е?  Сигурна съм, че нашето момиче ще е на въпросния прием, дали с Косуке, дали мамата ще измъдри нещо не знам, но ще е там. Сблъсъкът ще е грандиозен, мамата ще си получи забавлението, но потърпевша ще е отново Шин А, но този път няма да е сама. Първи на нейна страна ще е баткото, Йонги също-нещата между него и гаджето не вървят(когато и да я потърси все е заета и не може и да говори дори, за виждане и дума не може да става, просто постепенно пътищата им се разделят), но тя няма да се предаде без бой и ще направи много мизерии. Най-добрият приятел на нашето момиче е в чужбина; сестра му нещо адски ме съмнява от известно време-завист/ревност:dunno: тъмнокосата е читава, но гледа първо себе си. Баща и също е на предела и дори да не иска, за да оцелее за морална или психична подкрепа ще трябва да разчита на братята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@voileta, @debil4e, :kissx:липсвахте ми, момичета. Съжалявам за изчезването, но започвам поетапно да наваксвам с чаптърите и ще се включа наред в темите.:D

Цоп първо тук.

Тази майка ми е много странна птица. В началото нямаше такова зло неземно, сега взе да се прави на много мила и наистина ми е непонятно, че приема и иска Шин А да я зарадва с наследници? Тя, бедното и обикновено момиче, да стане нейна снаха? Абсурд. Не ми се вярва това нещо, подозирам, че много добре я е проучила до 9-то коляно и е разбрала нещо за нея, затова така безпроблемно я приема, че даже и всячески се опитва да ги сватосва с Косуке. Явно ще има още някаква облага, освен наследници, та така да се мъчи да ги събере. Да не би нашето момиче да се окаже богата наследница? Все пак още не е разкрито нищо за положението на майка й и сестра й.

Не ми харесва майката на Косуке, ама никак даже. Но пък иначе кога щяхме да видим засраменото лице на батко?:D Уж се прави, че това не му действало и нямало ефект върху него, ама не е баш така. Косуке, който в началото ми се струваше много по-наясно с чувствата си, сега съвсем се е обърнал на 180 градуса. Колко ли ще трябва да чакаме докато се осъзнае, че е влюбен в Шин А? Обаче гаднярче си е бил, като дете. Нищо чудно обаче, особено при такива родители. Как обаче посмя да отхвърли Шин А за работата?!? Безумие, сега ще станат 330 разправии с Йонги.

Като стана въпрос за Йонги, нещо не съм никак доволна как го показва авторката последните чаптъри. Някакъв супер несигурен, колебаещ се, усукващ, просто сякаш не е същия човек. Не ми харесва как го измени.

Много се смях на разпускащия чап относно кой колко години е, въпреки че пак не стана ясно на колко е баткото. А това защо само Йонги го показвали гол до кръста, пък баткото не и как Йонги му се хвърли да го съблича...:lol:пък той с две ризи нашия, попилях се! Да не забравим култовото обяснение защо баткото  я хванал за ръка и едва ли не, че хващал всички така хаха. Авторката голяма шега си направи с феновете, но наистина беше много забавно.

Нещото, което ме разочарова и вбеси бяха тези 2-3 безумни чаптъра, спомените от миналото и тормоза в училище. Които не само, че бяха излишна драма, с която сме наясно още от началото, защото вече беше показано, че е тормозена. Но върхът беше, че първата й приятелка в новото училище се оказа Алиса,  гаджето на Йонги! Това само корейците могат да се изгаврят по такъв начин, :slap:то бива, бива, ама чак пък толкова...<_<

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простено ти е, особено щом пишеш:lol2:

 

Много ясно, че ще чакаме да осъзнае, че е влюбен. Мога да се обзаложа, че любовта за него досега е била само понятие и сега му е за пръв път,  досега действаше по инстинкт. Но е и ревнив батко, много:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добре си ни дошла, Блу! Радвам се да те видя отново :kissx:

 

Основно се ориентирам по коментарите ви. Семейните истории не са ми сила в този вариант, където има толкова разбити съдби. Когато обаче засека интересна жилка, с удоволствие ще си прочитам чапа. Май ще продължат да пекат батко на бавен огън. Препоти се за нула време :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми беше скучен чапа, но явно авторката беше решила да сподели личен опит от работа в подобен тип вериги. Всеки работил дори за ден в сферата на услугите със сигурност е съчувствал на Шин А искрено-подобни кретени не са изключение, а правило и разбира се винаги е виновен служителя<_<

Обаче браво на нашето момиче, директно му каза, че не се държи подходящо :up:Вярно нарани го( и си признавам, че ми дожаля-неопитен е и много самотен), но така е по-добре и за двете страни-след като той не се усеща, трябва да му се каже. Обаче вече чакам другия петък с нетърпение-сблъсъкът между братята е неизбежен. Косуке няма да каже истината нито ще се извини, но се надявам леко да го загризе съвестта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, взе да ми става навик:P Да не е съвсем празно, чудя се от кой храст ще изскочи зайчето, тоест от къде ще набави парите Шин А, защото мисля, че авторката ще го уредиB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вили, :kissx: не се тревожи, веднага ще дадем сигнал щом се появи някой по-пикантен момент, който не трябва да се пропуска.:ilovethis:

Дам, новия чап достата муден, поне Шин А хубаво му го каза, че поведението му не е нормално, за човек, който си има гадже. И на него му е ясно това, да не се крие зад оправдания, че бил чисто приятелски загрижен. Хлътнал е до уши и е наясно. И най-накрая нашия се усети, че батко е виновен за отхвърлената кандидатура. Чакам сега хубаво да му се развика /най-малкото/, може и някой юмрук да му стовари за това. Макар че съм сигурна, че батко има нещо предвид, за да не я одобри. А парите за наема, все някак ще получи от някъде. Иначе пак има вариант: остава на улицата и батко я приютява в апартамента си.:896767:

И една шега, която си е направила авторката на краля с тази на I love you. Двете са приятелки и си лафят постоянно в туитър.

Сега поне знаем причината защо не ни показват гол до кръста Косуке, а само Йонги. :lol:Ето го поста:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошият определено изглежда по-приемлив с тва лице:lol2: . Не бях обърнала внимание, че има лека разлика в името, вярно моташе ми се, че не е баш еднакво, но дотам.

Йонги осъзна по едно и също време, че проблема с нейната кандидатура и брат му са вързани. Те и така не се разбират, сега ще хвърчат фойерверки.

 

П.С. Блу, твоя вариант с решаването на проблема с жилището го подкрепям с две ръце-може би щот си мислех за същото:lol2: Макар че, нашта няма да приеме<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми мъчно за Йонги, еле с това изтощено лице. В желанието си да не е сам, дори не осъзнаваше, че притиска другите. Момчетата явно са били по-зрели емоционално и не са наранили чувствата му, тя обаче беше прекалено рязка. Като прибавим и другите му проблеми не е странно, че той отново се отдръпва назад и се затваря в себе си. Не знам до каква степен нейното извинение ще оправи нещата, вече ще се наложи тя да се потруди ако иска да са приятели. Все пак тя няма много, май могат да се преброят на пръстите на едната и ръка, че и свободни пръсти ще останат. Знам, че вероятно ще я сватосат с баткото, но с Йонги далеч повече ми харесват като двойка-допълват се. Баткото колкото и да ми е симпатичен на моменти се държи твърде покровителствено, да не кажа властно.

 

Обаче малкият много добре постави брат си на място, като му каза, че за да издейства него е използвал Шин А.. Каквато майката такъв и сина, манипулират без да се интересуват от последствията за потърпевшите под един кош благозвучни оправдания като "професионализма" в конкретния случай. Просто прикриват собствените си цели. Май бащата колкото и да ми е противен има поне един плюс-казва директно какво иска и какво очаква, другите двама се оправдават/самозаблуждават, че го правят за доброто на друг. Както и да го погледна Йонги няма нито една причина да работи за компанията или да допринася за нея по какъвто и да било начин. Той е страничният, дори не е резервата, приемат го като част от пакета. Не само няма да е наследник, дори няма да има дял от фирмата, обаче не му и дават да поеме по собствен път. Може да е син на собственика, но е на едно ниво с наемния персонал и за разлика от тях не може и да си тръгне, направо си е заложник. Ще ми хареса да работи докато се изучи и създаде контакти и после да основе собствен бизнес, от който да се окаже, че зависят един ден.

Както и да е, става ми все по-интересно и чакам всеки един петък с нетърпение.

 

П.С. Обаче баткото остана изненадан когато Йонги муказа, че е изтрил кандидатурата и-май не знаеше, че тя е кандидатствала и онлайн. Въпросът е, кой го е направил-дали секретаря на който нареди да сложи СВ-то и при отхвърлените или има друг, който отговаря за онлайн кандидатите. Ако има такъв кой е и защо направо е истрил регистрацията и!?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ъгли или колонки нещо твърде зачестиха-вече са три за по-малко от петдесет чапа. Не е стигнало времето или нещо друго е станало-ок, но предпочитам едно обикновено извинение(може и без посочена причина) отколкото тези пълнежи. Търпя ги, защото нямам избор, просто са твърде много за малко време. Добре, че накрая имаше малко фен сървис, при тва по избор-кеф ти едната двойка, кеф ти другата:D

Off Topic

 

c0067bfd2efb7cc8.png4d6ee9e178ee7585.png


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебилче,в инстаграм вчера мацката написа,че някакъв токов удар и затрил работата по новият чап и беше сложила много плачещи емотикони  плюс ,че се е обадила болка в китките й. За това няма редовен чап днес. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото мишленце:) Тва го разбирам и ме кара да се чувствам горда, че живея в страна от третия свят дет тока спира само кат изгърми трафопост или по-точно максимум веднъж -два пъти за пет годиниB)

Ся обмислям идеята да зема да се регистрирам у инстаграм, че да добавя една редичка плачещи икони и аз:lol2:

П.С. Пожелавам и да се оправи, при тва съвсем искрено:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторката официално е болна, този път го написаха и в сайта, за което съм благодарна.

Дано се оправи,наистина, дори ако това означава хиатус. Другото досега, да го кара (каквото и да е) на крак и през седмица да зяпаме пълнежи е по-неприятното. Когато се върне ще видя резултата от откровения разговор на Шин А с баща и. Вярно, призна му, че работи, но зачекна и болната тема с пиенето. Той определено все още си мисли, че винаги може да спре и дори не е забелязал(поне съзнателно или пък просто го игнорира) колко се е увеличила бройката на бутилките. Без значение кое от двете е, на нашето момиче му предстои много неприятна сцена и още по-труден период.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...