Jump to content

Recommended Posts

mainvisual_02.jpg

 

Code Blue Season 3 (コード・ブルー~ドクターヘリ緊急救命~)

Страна: Япония

Също така известен като: Kodo Buru ~ Dokuta Heri Kinkyu Kyumei

Период на излъчване: 2017 Юли 17 до 2017 – Септември –

Време на излъчване: Понеделник 21:00

Формат: Renzoku      

Жанр: Медицинска драма

Канал: Fuji TV

Епизоди: 10

Режисьор: Masaki Nishiura, Hiroki Hayama, Ryo Tanaka

Субтитри: Английски

 

Участват:

Yamashita Tomohisa като Aizawa Kosaku

Aragaki Yui като Shiraishi Megumi

Toda Erika като Hiyama Mihoko

Higa Manami като Saejima Haruka

Asari Yosuke като Fujikawa Kazuo

Arioka Daiki като Natori Souma

Narita Ryo като Haitani Shunpei

Araki Yuko като Yokomine Akari

Baba Fumika като Yukimura Futaba

Terajima Susumu като Kaji Toshi

Sugimoto Tetta като Saijo Susumu

Ryo като Mitsui Kanna

Ando Masanobu като Shinkai Hiroki

Shiina Kippei като Tachibana Keisuke

Ito Yumi като Machida Kyoko

 

Резюме: Историята на драмата се развива десет години след първите две части, проследявайки развитието на кариерите и живота на Kousaku Aizawa (Tomohisa Yamashita), Megumi Shiraishi (Yui Aragaki), Mihoko Hiyama (Erika Toda), Kazuo Fuikawa (Yosuke Asari) и Haruka Saejima (Manami Higa).

Kousaku Aizawa (Tomohisa Yamashita) е напуснал спешното отделение и сега работи като неврохирург.

Megumi Shiraishi (Yui Aragaki) учи, за "летящ лекар " в спешното отделение.

Mihoko Hiyama (Erika Toda), която силно искаше да стане лекар, сега работи като акушер-гинеколог.

Kazuo Fuikawa (Yosuke Asari) е лекар-ортопед в спешната медицинска помощ работейки заедно с Megumi.

Haruka Saejima (Manami Higa) продължава да работи като медицинска сестра в "Доктор Хели".

Всеки един от тях живее в „Трудни“  условия но скоро всички ще трябва да се справят с редица сложни ситуации…

 

Линк към Сезон 1 :click: и Сезон 2 :click:

 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Свали с Руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, и това тръгна. Дано русначките му направят превод, защото обожавам тематиката и точно тези герои.

Първи сезон беше първия ми сериозен превод, някога . Боже, това как се забравя?!!:-))))))

 Интересен тогава, предполагам, че ще е интересен и сега. Имам връзка с този сериал, емоционална, приятелска, и ако се появят суб на руски...  Почвам.  моменталически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да почне.Това ми беше един от първите медицински драми а и ми стана любим,а за актьорския състав нямам какво да кажа.

Naia ще го превещдаш ли като излязат руските субки?Ще съм много благодарна ако има и суб за този сезон.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 19.07.2017 г. at 11:47 PM, naia said:

... ако се появят суб на руски...  Почвам.  моменталически.

 naia, ако знаеш само как чаках да напишеш нещо такова! :kissx:Тъкмо ще е повод да си припомня предишните сезони. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, стига да не излезе само с в градени руски онлайн. Но имам надежда, защото Ямапи е много обичан, поне два руски отбора ще се бият и ще има поне два чифта суб, надявам се. Остава да чакаме.:-))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много му се зарадвах, много ми се превеждаше...

По много причини ще се отложи във времето, съжалявам. Ако се започне изобщо.

В момента не се превежда.

Ако някой колега го започне,  после ще помагам с редакцията. Познавам си героите:-)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази драма е дават с дублаж по телевизия bulgaria on air. Драмата до сега не бях е гледала,ама като видях,че започнаха от 1-ви сезон е започнах да е гледам.

Много е силна и тежка за гледане.Ямапи играе отлично в нея,а и другите актьори се справят много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязах, че го повтарят, но не знам, дали са закупили всички сезони. Виждам, че са пуснали отново и Тото нее-чан.

Само озвучителите да не преиграват, всичко щеше да е по-добре с излъчваните у нас азиатски драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са закупили и трети сезон,щом хванах в петък първия епизод.Аз ще си следя дограмата. Да озвучителите на места леееко преиграват,ама нищо. За Тото нее-чан не го следя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...