Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Gintama: Mitsuba-hen (銀魂-ミツバ篇-)

Страна: Япония

Също така известен като: Gintama

По мангата на: Hideaki Sorachi - "Gintama"

Период на излъчване: 2017 Юли 15

Време на излъчване: Събота

Формат: Renzoku

Жанр: Период, Екшън, Комедия, Sci-Fi

Канал: dTV

Епизоди: 3

Режисьор: Fukuda Yuichi

Субтитри: Английски

 

Участват:

Kie Kitano като Mitsuba Okita

Shun Oguri като Gintoki Sakata

Ryo Yoshizawa като Sogo Okita

Yuya Yagira като Toshiro Hijikata

Kankuro Nakamura като Isao Kondo

 

Резюме: Мини драмата показва конспирацията, любовта и приятелството около Mitsuba Okita (Kie Kitano) и нейният по-малък брат Sogo Okita (Ryo Yoshizawa)…

 

Свали с български субтитри: Тук и Тук

 

Свали   :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Това чудо е лудница! Заливах се от смях, въпреки че не съм гледала нищо от историята предварително. Само 10 мин. на епидод. Срамота!

Рьо, Шун и Юя направо ще уморят и мен! 

Юкихиро Такигучи беше гост. Можем да добавим и името на Джунки Тозука, който се справи повече от отлично с поверената забавна роля. Двамата с Рьо идват от райдърските среди и затова много си ги тача.

Много интересен начин да представят отношенията между Хиджиката и Окита. Малко като в Саюки се е получило. Постоянно да се карат и да си погаждат номера, но дълбоко в себе си да са добри приятели, предполагам. Да дават втора серия, че вече не издържам!

Юя е страхотен, обаче и Рьо доказва, че са направили перфектия избор с включването му. 

Преди време, на едно от промоционните събития, попитали Шун, на чие място иска да бъде, ако може да си смени самоличността и той даже не избрал Масаки Окада, с когото 3 пъти са работили заедно по филми и дорами, а направо казал, че иска да е Рьо, понеже е много красив. Красив, красив, но какви герои показва на екрана! Банг!

tumblr_orwlwbhGJ91qceroko1_540.gif

"MC: Which Gintama cast would you want to become? 
Oguri: Duh, I want to become Yoshizawa Ryo 
Muro: Why? Why?? 
Oguri: Isn’t his face so beautiful? 
Muro: No no, Hanazawa Rui was beautiful~ "

Spoiler

tumblr_ot3rcpzRz51uck2vfo1_540.png

tumblr_ot3rz1bOWN1uck2vfo4_r1_540.png


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не! Това беше нищожно кратко. Трите серии само ми разпалиха любопитството. Бяха фантастични! Искам още!
Какво става с Мицуба? Така ли наистина завършва всичко?

ОХ! Много е яко. Трябва да изстискат още Рьо и Юя. Това е нищо за тях. Само загряха с битките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ми адски интересно и забавно така като го гледам,особенно и с тези сладури актьорите.Дали ще се намери някой да се захване да го преведе на български?Благодаря много предварително.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, големи сладури са, наистина! Обаче колко са забавни...

Йош!

То бива, бива зарибявка, но моето се превръща в пълна фенщина. Ако 5 часа се правят субтитри за 15 минутна серия, кой знае какво време ще ми отнемат останалите епизоди?! Все още не осъзнавам, колко съм затънала в света на Гинтама, но дорамата е размазващо смешна/сериозна/пародийна и трябва да й се подаде едно рамо.

Чак сега разбрах, какво им е на хората, които се занимават с това и какъв къртовски труд полагат, за да превеждат. Моят скромен първи опит го доказва.

Качвам субтитрите в докс, понеже са направени върху файла с английските и дори не съм сменяла името на оригиналния преводач. Ако на някой му се занимава, да ги пренесе с програма, че аз не знам как става.

Не знам, дали ще продължа с другите серии, че при тях качеството е лошо. Опитах се да не превеждам дословно нецензурните думи. Използвах заместители.

Еп. 1 - Тук

Субтитри 1 - Тук

 

Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми си работи добре видеото,не ми запъва никъде и мисля че и качеството му е добро.Искам да благодаря на ukio за това,че добавя български превод,и на този преводач който и да е.За сега няма да гледам първи епизод,искам да изчакам и другите да са готови надявам се,че няма да се бавят.Отново Благодаря.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, не е толкова зле качеството. Просто картината е малко по-бледа. Но е хубаво да беше HD.

Ето втора серия и бг субтитрите.

Еп. 2

Субтитри

Извинявам се, че не съм направила превода по правилата за превеждане!

Филмът Гинтама чупи рекорди тази година, въпреки че така и не успя да се пребори за първото място в бокс-офиса. Не разбирам, защо го прожектират в по-малко кина, за сметка на американските ленти?! Продадени са 1.3 млна билети за 11 дни!

 

 

Еп.3 - Тук

Субтитри - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го много,ама много ми хареса имаше от всичко по малко,.Ролята на Шун ми допадна много,на един такъв небрежен,малко лигав и сериозен,на всички ми харесаха ролите им много  добре се справиха.Жалко само,че са 3 епизодчета.И отново благодаря за преводът.:)

Искам да попитам нещо.Току що видях,че има и филм който е  бил излезнал ден преди дорамичката.Въпросът ми  еще се превежда ли и него,много се надявам да се преведе.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ще се появи чак след половин година. Наскоро му беше премиерата. 

Обаче той се фокусира най-много върху героя на Шун, докато тук обърнаха голямо внимание на други два персонажа, които са не по-малко интересни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест чак догодина ще може да се гледа,ужасс,е ще чакаме.Да добре че ще се обърне повечко внимание и на Шун.В дорамичката нямаше много роля,но все пак бе  забавен,според мен му отива такъв персонаж,поне до тук от видяното.Благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарнодти - на теб и на Елена! Тя пооформи с програма субтитрите.

2 - http://masters-tb.com/details.php?id=113585

3 - http://masters-tb.com/details.php?id=113585

 

Иначе някъде са събрали трите серии в една, дълга около 40 мин. Изрязали са интродукцията, която е пуснала телевизията.

Мейкинг на битката от еп.2

DEtKmC-UwAAlB53.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...