Jump to content

Recommended Posts

yZBBcP8QZFALkfkbW8Yjp6ylJ0v.jpg

 

The Eternal Love Season 1(双世宠妃)

Страна: Китай

Също така известен като: Shuang Shi Chong Fei

По новелата на: Hilarious Pampered Consort- „ Lord I Will Wait for Your Divorce by Fan Que“

Година на излъчване: 2017 Юли – 10 старт

Време на излъчване: 2017

Жанр: Романс, Комедия, Исторически

Канал: QQLive

Епизоди: 24

Режисьор: Yuan De

Субтитри: Английски

 

Участват:

Liang Jie като Qu Tan Er

Xing Zhao Lin като Mo Lian Cheng

Wang Richards като Mo Yi Huai

Sun Yi Zhu като Jing Xin

Xin Rui Qi като Zhao Qing Yun

 

Резюме: „The Eternal Love“ разказва за измислената държава Донгюе, където осем принца се борят за трона, и жената която влиза в техният живот Qu Tan Er (Liang Jie)…

 

Линк към сезон 2 :click:

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всякакви субтитри, напълно преведен тук

Резюмето е  много далеч от историята. Ето нещо по-достоверно

Само за романтици и любители на приказки.

Като боледувах миналата година , не ми се гледаше нищо натоварващо и  случайно попаднах на тази приказка.Коментарите бяха все възхваляващи и го загледах. Много любов , много нещо. Имаше и доза хумор, приятни диалози,  без типичното разтягане на китайски  локуми десетки серии и часове, че и по-различна от обичайната схема . Супер млади актьори, които се справиха добре.И забележете-  почти не летяха! Има-няма 1 минута за цял сериал.:DМузиката и песните също приятни.

Завърших си го тогава на 20 епизод и чак днес видях, като пуснаха руснаците 16 епизод, че бил 24.:28558: Това ми се  случва за сефте .:o Tа , който гледа на сложения от мен линк,  най- долу има стрелка и next.:28558:

Не знам какво са натворили последните 4 серии, но  и 20 ставаше  доволно за край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах повечето серии и наистина е приятно и забавно за гледане. Минах на последната серия ей така да видя щастливия край и там приказката ми дойде малко в повече. Но пък ми хареса любовта която пламна между двамата герои и факта, че бяха ненаситни един към друг. А не като корейците, които преспиват една нощ заедно и цял сериял го разтягат като голяма грешка ама затова пък се влюбили накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си има и втори сезон и май ще ми се случи за пръв път да напиша, но отива натам( изгледах седем епизода), че вторият сезон ще се окаже по-добър от първия.Ето линк с руски субтитри.След като свършат преведените 6 епизода , "оригиналите" в дадения линк са с английски субтитри, но и с опция за автоматичен превод, а може да се гледа с английски субтитри, или с автоматичен превод изцяло преведен   и   тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във вторият сезон, докато единият я прегръща, другият я целува. Не съм гледала първи и затова го оставих.

Явно момата бъркаше кой е изгората й. Но той си знаеше и беше доста настоятелен и се държеше собственически, готов да я  завладее отново и й

покаже , че греши. Приятна тройка...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, lukreciana написа:

Във вторият сезон, докато единият я прегръща, другият я целува. Не съм гледала първи и затова го оставих.

Явно момата бъркаше кой е изгората й. Но той си знаеше и беше доста настоятелен и се държеше собственически, готов да я  завладее отново и й

покаже , че греши. Приятна тройка...:P

 

Момата е много  бойна и в двата сезона. Колкото до тройката, тя разногледа стана с  "двамата", особено с баш любовника и дежурния му  лаф   от сорта- "не казвай на никого за това, което стана(говорихме) сега,  даже и на мен":28558:

Колкото до това ,че единият я прегръща, а другият целува, ако е това на моста в 8 епизод, не става въпрос за тройката.Тоя, дето я прегръща е четвъртият ъгъл.:282:

Off Topic

Той всъщност е един и същ, само че единият е версия от бъдещето, който си я помни от минал живот(първи сезон), но двамата заедно попаднаха пак в паралелна реалност и той срещна себе си и  тя  реално се оказа  между двете версии на един и същ човек.

Голямо обяснение му дръпнах.:D

Забавен си е сериалът и дава настроение, хеле пък, при такъв студ навън. Както са я подкарали, може и още някой  сезон да спретнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега съм само с първия сезон, но тези двамата ми напълниха душата - толкова са сладки.. и с дозата хумор и с целувките им... :)  Очаквах във втория сезон да се позадържат повече време в бъдещето, ама доколкото разбрах бързо са се върнали в миналото. Като поостане време ще го почвам и втория сезон, а гледам че на места споменават и 3-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65ace96196811c664645a9128e14a867.gif  NI HAU  Здравейте ,  сериала

  Eternal Love 2017/ 2018  има ли от къде да се вземе  бг суб или го   гледаме с руски дублаж ,благодаря...  %D0%9A%D0%98%D0%A1%D0%A1%D0%A1.gif



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма превод. Сериалите, които са преведени на български, имат към заглавието надпис bg (в каталозите е :subs: или BG).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не мога да опиша всички емоции, които ме изпълват в момента. От години не бях осъмвала с някой сериал.

До десета серия нито веднъж не съм превъртала.

Олее, какви емоции, какъв хумор и заснемане на любовните сцени.

Какъв Главен:wub:, малее тези китайци от къде ги бълват тези разкошни мъже.

Такова стягане в корема отдавна не ми се беше случвало, освен като гледах Мима и Итън в последния им филм.

Силно препоръчвам, като се надявам последните серии и те да са на ниво.

И ОСТ-а е завладяваш, абе всичко:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и втория сезон и май наистина повече ми хареса от първия.Сладури до безкрай.Забава.

Освен това, на всички възможни фантасмагории,  които показаха, дадоха логично обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова хвалби, започнах го и аз, едва на 4 еп. съм и някои неща на са ми още напълно ясни, но главната двойка са наистина много сладки , голямо удоволствие е да ги гледам, друг плюс е, че сериите са кратки и няма да се влачи цялата история до безкрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Мдааа, до 11 еп. беше каквото беше.

Последните епизоди бяха просто излишни.

Силното начало, рехава среда и слаб край.

Въпреки това ще очаквам превода на целия втори сезон и ще гледам и него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една две хубави целувки, нищо повече.

Красви артисти, но някак на фона на останалите сериали, които гледам в момента бледнее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, lukreciana написа:

Една две хубави целувки, нищо повече.

Красви артисти, но някак на фона на останалите сериали, които гледам в момента бледнее.

И аз не съм впечатлена, изгледах 9 еп. и се отказвам, и целувките ми се видяха прехвалени. Може би защото не харесвам китайски исторически, но не ми е интересен, и първия принц никаква конкуренция не ми изглежда.

Ти какво гледаш в момента, че съм в етап на търсене, може и на лични да драснеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До осма серия съм и искам да попитам нещо...

Off Topic

 

Какво точно се е случило между главната героиня, по-точно тази от миналото дето е, с първия принц? Това че се обичат е ясно, но нещо по-специално случило ли се е, ако въобще е обяснено и по-нататък в сериала. Щото тя, дето е тиха и скромна е готова на всичко за него, чак да му даде императорския печат и то при положение, че вече е омъжена за друг? И защо в крайна сметка него го женят за друга, а нея за друг? Дали, защото тя е дъщеря на наложница? То мен ако ме питате ми е странно и защо въобще главния герой се ожени за нея при това положение, но си имам някакви обяснения, като едното е май точно да дразни първия принц.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...