Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

spacer.png

 

Save Me (구해줘)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Rescue Me

По манхуата на Jo Geum San „Out of the World”

Период на излъчване: 5 август 2017 - 24 септември 2017

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:20

Жанр: Екшън, Съспенс, Трилър

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Sung Soo

Субтитри: Английски

          

Участват:

Ok Taecyeon (2PM) като Han Sang Hwan

Seo Ye Ji като Im Sang Mi

Jo Sung Ha като Baek Jung Ki

Woo Do Hwan като Suk Dong Chul

Lee David като Woo Jung Hoon

Ha Hoe Jung като Choi Man Hee

Jung Hae Kyun като Im Joo Ho

Yoon Yoo Sun като Kim Bo Eun

Jang Yoo Sang като Im Sang Jin

Park Ji Young като Kang Eun Shil

Jo Jae Yoon като Jo Wan Tae

Son Sang Kyung като Jo Wan Duk

Jeon Yeo Bin като Hong So Rin

Go Joon - Cha Joon Koo

Lee Hong Nae

 

Резюме: Сериалът е направен по корейската манхуа “세상 밖으로 / Out of the World” на Jo Geum San (조금산), публикувана от 2011 г. до 21 юни 2013 г. на comic.daum.com и разказваща историята на четирима млади безработни мъже, които срещат мистериозната Им Санг Ми (Seo Ye Ji), избягала от религиозна секта, която изрича само две думи, които ще променят живота им: „Спасете ме“…

 :essub:


Свали с български субтитри :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

    Свали с руски дублаж + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама са ги сложили едни в главните роли..второстепенният каст е къде по- добър. Но определено изглежда интересно, особено като се има предвид, че въпросът с религиозните секти в Южна Корея е доста сериозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОCN, фатално закъсняхте и изпуснахте влака! Ако бяхте си излъчили сериала преди половин година, можеше да мине за добър. Но след "Тайната гора" е просто един скучен и най-лошото-предвидим сериал с предопределени още от самото начало добри и лоши и сюжет, скалъпен от предварително изкуствено нагласени положения, вкарващи героите в явно безисходни, всъщност с точно определен изход, положения, за да се върже сценарият. Самите герои са клишета отвсякъде, черно-бели образи с предвидими (и поради това често идиотски) действия. Почнах да превъртам още на втора серия, нищо интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвършена, мислеща, провокираща и завладяваща драма. Изключително адекватно пресъздадена история. Много много добре обмислени сюжет и герои. От началото до края на сериала действието се развива умерено, без излишни сцени и реплики. Всички герои и роли, независимо дали са главни или второстепенни, са изключително плътни и завършени. Блестящ сценарий. Блестяща актьорска игра от всички с изключение може би на Ok Taec Yeon, който е голям симпатяжко, но не ми беше достатъчно изразителен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Сюжетът несъмнено е по-различен от това, което аз лично съм гледала до сега.

Актьорите също се справиха отлично, след като някои от тях успяха да ме накарат дори да ги намразя.

Въпреки това, с мъка го догледах. Имаше нещо отблъскващо. Може би защото визуално не беше приятно за окото, чисто като обстановка.

Беше ми интересно какво ще се случи, но в същото време нямах търпението да дочакам. Процеса на развитие не ме грабна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че дадох шанс на сериала, от известно време ми излиза като предложение за гледане и все отлагах - страхотна актьорска игра, сюжет, тези секти са сериозен проблем и го представиха много добре. Макар, че нямаше любовна история, пак задържа вниманието. Все пак ми е интересно дали главната би се събрала с някой от двамата главни, оставиха отворен край. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...