Jump to content

Концерти на 2РМ (японски и корейски)


Recommended Posts

За да не мислите, че скучая, докато не пускам по някой епизод от сериалите, които съм поела, реших да споделя какво все пак правя, когато не съм на работа и не редактирам, или превеждам сериали.

Тъй като съм голям фен на 2РМ, ще се погрижа да преведем всички техни концерти, които имам (няколко ми се губят).

 

Вече няколко отметнахме. Насладете им се.

 

2PM - 1st Concert in Seoul "Don’t Stop Can’t Stop" (2010)

2PM 1st Contact in Japan (2010) [DVD включено в Republic of 2PM] :click: :click:

2PM 1st Music Video Collection & The History (2010) :click: :click:

2PM - 1st Japan Tour 2011 "Take Off" In Makuhari Messe (2011)

Благодарности на GFotaku за помощта, която ми оказа с японските диалози в този концерт.

2013 Comeback Show 2PM Returns

2014 World Tour in Seoul "Go Crazy"

2015 House Party in Seoul

2017 6nights

Солови:

2014 Jun. K (From 2PM) Solo Tour "LOVE & HATE

 

Предстоят

 

2011 Republic Of 2PM /Прогрес - 10%/

2012 Six Beautiful Days

2013 Legend Of 2PM In Tokyo Dome

2014 Genesis of 2PM

2015 Arena Tour "2PM OF 2PM"

2016 Arena Tour "Galaxy of 2PM"

2016 THE 2PM in TOKYO DOME

 

Както и някои солови турнета на Джун К, Никкун, Текьон, У Йонг, Чан Сонг и Джуно. Няма да ги изреждам засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко изпреварвайки хронологията на концертите, днес ви пускам превод на едно шоу по повод комбека на групата през 2013 година. Опитах се да го довърша за вчера за годишнината им, макар че няма общо с нея, но по повод нея да пусна преводчето, времето обаче не ми достигна. Затова днес без повод, просто ей така за феновете на 2РМ, припомнете си завръщането им с "Crown": 2PM Comeback show

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста дълго време и съвсем пренебрегвайки хронологията на концертите, по повод десетгодишнината на 2РМ решихме да преведем последния концерт на групата, който направиха преди казармата. Заслугите за превода са на @sonka88 . Благодаря ти много.

Ето и самият концерт, почти петчасово забавление: Тук и Тук

Моля, не качвайте концерта другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От празник на празник по малко 2РМ от нас. Този път по повод 13-годишнината на момчетата със @sonka88 сме ви подготвили превод на първото тяхно ДВД, което излиза в Япония през 2010. За сваляне :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото от нас по повод днешния празник - с Purple сме ви подготвили български превод на 2PM 1st Contact in Japan (2010) [DVD включено в Republic of 2PM] :click: :click:. Приятно забавление!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...