Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

My Only Love Song (마이 온리 러브송)

                   Страна: Южна Корея                  

Начало на излъчване: 9 юни 2017 г.

Време на излъчване: Петък 24:00

Жанр: Фентъзи, Исторически, Романс

Канал: Netflix

Епизоди: 20

Режисьор: Min Doo Sik

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Jong Hyun (CNBLUE) като On Dal

Gong Seung Yun като Sang Soo Jung

Lee Jae Jin (F.T. Island) като Byun Sam Yong

Kim Yun като Princess Pyunggang

Ahn Bo Hyun като Moo Myung

Park Joo Hyung като Go Il Yong

Lee Yong Jik като King Pyungwon

Kim Chae Eun като Mi Jin / Hwa Hong

 

Резюме: Сериалът проследява историята на арогантната и нарцистична актриса Сонг Су Джонг (Kong Seung Yeon), която класифицира хората според това колко пари имат. Но след инцидент ненадейно се озовава назад във времето до епохата Чосон, където среща Он Дал (Lee Jong Hyun) - мъж, който ще направи всичко, за да спечели пари, но всъщност е щедър към слабите и бедните…

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

                 Свали с руско озвучаване и субтитри :click:                 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във WGM мацката нещо много се дърпаше ама Хьон Джун тука, като я хвана на тясно и стопи лагерите. 
Актьорската играе е слаба работа, но пък сериалът е кратък и си има забавните моменти,даже са доста. Абе дайте му  шанс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгна като пародийка и доста весело и безгрижно едно такова. В края вкараха и драма, то как ли можеше да е без нея... И, да, не може да се търси игра, но си беше забавно. Да отлича само гада, уникална изразителност, страхотно се справи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бях смяла така отдавна.Като цяло само в началото не разбрах какво става,но от втори епизод вече му посвикнах и поразбрах за какво ще става дума.За айдълчетата страхотно се справят,много им отиват тези роли обаче,големи сладури са.За главната актриса където се мисли за принцеса и на нея и си подхожда ролята да е агресивна и зла.Ще видим какво ще става по нататък.Весело и забавно са го измислили.То добре че е забавна комедия и то в стил исторически,че не гледам много такива.:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен сериал!

Захванах го заради двамата китариста, но главната е невороятна ! Повторно си гледам серийките заради нея, толкова е забавна и чаровна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pencheva_sz написа:

Този драма я зарязвам :(! Изгледах половината, но след 3-ти епизод тръгна надолу и си е загубено време.

Просто сценарият е удивително малоумен-правен е за зрители на Netflix, на тях им стига два-три айдъла да се разхождат на екрана, останалото е без значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има БГ Букви за целия сериал.

По принцип не зарязвам драми и превъртам в краен случай. Тази е първата изоставена на средата, така че може и да греша.

За двамата т.н. "айдъли" - те са талантливи музиканти, от харесвани и слушани рок-групи. Има и други талантливи актьори, които са били или все още са айдъли.

Затова очаквам да подбират ролите си по-внимателно. В случая допускам да са чели сценария само в началото (шегичка) - първите серии бяха много забавни ;)  Интересно ми е да прочета и други мнения.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че сериалът е и на FNC - затова са боднали малко CNBlue и малко FTIsland :). Освен това И Джонг Хюн има и богата предистория с девойката-двамата бяха двойка в "We got married" преди 2 години. Тя пък е бивш кадър на SM и сестра на една от Twice. 

Почнах да го гледам заради момето, че хубава роля направи в Circle.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не се бях смяла така,ако искаш нещо релаксиращо и не натоварващо за гледане това е .Главната на моменти,чак ме дразнеше,има какво да се желае от играта й,поне според мен.А Дже Джин направо ме разби ''О тя е красива,като от кпоп група!'' ''Как се казваш?'' ''Скъпи":D Някой иска да му викат опа:P А за Джонг-Хюн,думи за него нямам,както винаги хем сладур,хем арогантен.:wub:Действа много добре сериалчето,след работна седмица и лошо време.За това ако някой си търси нещо забавно да го гледа.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е безкрайно зле, ама е много зле. Гледаше ми се комедия без пресилена романтика и глупости, ама пък то бива бива преиграване, че чак стана нЕква пародия...А за безумно тъпия финал, не ми се коментира - имаше мегдан за къде къде по - интересна развръзка...

Off Topic

щом можело и с фенерче да си светиш и да се прехвърлиш в друго време, можеше и с горелката да стане  хавата :D 

Много исках да го видя Омдала кво ще прави в 21в...тук можеше да падне много смях, ама корейска му работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...