Jump to content

Мистерията около Джико


Recommended Posts

Gumball, голяма работа. Всяка нова мода е добре (или не толкова добре) забравена стара. И все пак, когато Джи пусне нещо в обръщение, всички почват да имитират.

 

Ангелче, браво за повествованието. То си е направо цял роман. Доста ми беше интересно :). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно ми беше да прочета всичко по темата. Благодарности на Ангела:)

Припомних си, че имаше време, когато едно келешче ме въртеше на малкия си пръст и всъщност първият ми сблъсък с К-попа беше BIGBANG.

Ето какво казва Дракона за Кико и Нана в  "Radio Star"

 

И преди малко разбрах, че GD е паднал от сцената на концерта в Банкок.За щастие няма наранявания.Видео тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно беше да прочета всичко написано. То воайорството е основата на съвременната поп култура :D. Без него нямаше да има социални мрежи и милиарди  фенове, и продажби. Но пък "хляб и зрелища" битува още от римско време:D. Така обикновения човек може да се разтуши от ежедневието си:D. Въпреки, че за някои е прекалено на сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле-ле, тия хора друга работа нямат ли си, че само се лайк-ват снмки и се разлайк-ват снимки, следват се профили и се трият такива. Аз изобщо не съм такъв човек и като гледам снимки, дори да ме впечатлят с нещо, не намирам за нужно да ги лайк-на, не ме и влече това. Пък ако искам някой нещо да не знае, не го качвам на снимка в социална мрежа, та после и да си създавм работа да го трия от там. Не си правя селфита по ресторанти, паркове, хотели и летища, и не си показвам връзката с някой, ако искам да е тайна /не, че е тайна де, това е само хипотетичен пример/. Въобще този начин на живот ми е страшно чужд и тази сляпа и безусловна фенщина и пре-следване също. Това го пиша не за Дракона, а за ситуацията и целия абсурд, без значение има ли в нея Дракон и Кико, няма ли. Просто ми е много чуждо всичкко това като начин на живот и поведение.

Сега, отделно от горното и на мен ми беше интересен направения подробен анализ, подкрепен с целия този доказателствен материал. Това си е направо дисертация или дипломна работа за следсвените служби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...