Jump to content

Мистерията около Джико


Recommended Posts

Здравейте! Преди 3 дена Кралят се завърна и всички останахме безмълвни пред песните, които ни представи. Имаше една песен от всичките 5, които колкото и да искаме или не беше ясно за кой е предназначена. Няма значение, че песента няма заглавие. Годината сама по себе си говори много.

   От там и тръгна това мое желание да преведа от разните страници, това което други фенове са следели и забелязали около връзката на Джи Драгон и Кико. Надявам се това ще е възможност за много фенове да видят една друга част от Дракона.

I. Липсващото парче на пъзела

Нека се запознаем с главните герои на историята.

G Dragon както всички знаете той е златното момче, краля на Кпопа в Азия, способен да разтупти сърцата на милиони момичета по света, но като се зададе въпроса " Коя ли е тази, която кара неговото сърце да се вълнува?' - много фенове биха искали отговора на този въпрос да е Dara или CL, защото искат да го виждат с някоя от тях даже повечето хора са на мнение, че  тях си подхожда много повече.  Но най - силният кандидат за отговор на този въпрос е Кико Мизухара.

600full-kiko-mizuhara.jpg

Истинското й име е Audrie Noriko Daniel. Баща й е американец, а майка й е корейка, която е израснала в Япония. Има една сестрата на име Ашли Юки. Майка й и баща й се развеждат, когато тя е още в началното училище и след раздялата на родителите си Кико заедно със сестра си остава да живее в Япония с майка им.

Кико с майка й и сестра й.

Off Topic

kikomizuharamother.jpg?w=768&h=1024

Кико с баща й.

Off Topic

kikomizuharafather.jpg?w=768&h=768kikofamily1.jpg?w=768&h=768

 

 

И да навлезем в темата. Какво е всичко това между Кико И Дракона.

За случките, които ще разкажа по надолу - всички са от сайтове, в които пише, че материалите са от медии, социални мрежи и хора, които са следяли изкъсо тази връзка. Докато някои на 100% са верни за други не можем да бъдем сигурни, но вероятността за тяхната истинност е доста висока.

Нека започнем от началото и затова ви връщам назад в годините. 2009 Япония.

2009 както повечето знаете Биг Бенг направия своя дебют в Япония. 2009 година е началото на слуховете между Дракона и Кико. Същата година Биг Бенг имат направено интервю със списание  ViVi ,  с което списани по онове време познайте кой работи, да точно така - Кико.

577768_113885385450637_1802979033_n.jpg

По време на интервюто питат момчетата на идеалният им тип момичета. Гоша отговря на въпроса така " Преди малко видях едно момиче тука и си казах `Уау много е хубава `" след което посочва снимката й която ще е в същият брой на списанието и продължава " Тази моделна е наистина много яка. Точно идеалният ми тип. Харесвам жените, които изглеждат загадъчни" . И може ли Сънгрито да не каже нищо припомня, че Кико е на 19 и Дракона казва " Наистина ли? Може би играчките Хело Кити биха й се харесали за подарък"

И така започва цялата история около Джико. Като това е първото нещо, което в далечната 2009 е излязло за тях. Разбира се не можем да знаем дали не са се познавали преди интервюто или не. Дали просто отговрите на Дракона са  да има там нещо да каже. Но се върти друг слух, че след дебюта на ББ в Япония докато си търсели модели за видеоклип Кико е била една от кандидатките и уж така се запознала с ББ, но това много много не ми се вярва да е истина.

Клюките около тях най - така много почват да излизат през 2010. И според новина на sanspo.com връзката на Джико запознала след дебюта на ББ в Япония след, което продължават връзката си от разстояние. Разбира се около тези новини YG не спят и публикуват обяснение, че новините са лъжа и че двамата се запознават покрай събитията на момчетата в Япония. Казват, че Дракона при всяко свое посещение се среща с нея, но отношенията между тях са само приятелски и че даже Кико се познава и си е приятелка със всички момчета от групата. Към края на 2010 пък почват да се публикуват снимки на двамата, в които ползват едни и същи аксесоари. Тези неща може да са случайни нали ама азиаците са малко по така настроени към нещата за двойки.

Off Topic

tumblr_inline_mttyjpq90u1rd9s6t.png

 

И по това време Кико в едно нейно интервю за някакво японско списание, като я питат за Дракона казва "Ние сме само приятели. Не бих имала нищо против ако искате да ме запознаете с някой"

От този нейн отговор какво може да разберем, че няма никой в живота й? И така случките за известно време спират. В началото на 2011 януари месец Дракона прави интервю с E - Daily SPN

"Защо излизат клюки само за мен с Кико? Всички ББ са приятели с нея. Благодарение на директора на агенцията в Япония се запознахме с Кико и хапнахме няколко пъти заедно. Аз много се интересувам от дрехи и затова, когато ходя да пазарувам викам няколко мои приятели модели. Мисля, че това е причината всички да ни разбират погрешно" - и тука за пръв път Дракона със своя уста отрича слуховете с Кико. По време на същото интервю Т.О.Р казва " Всъщност аз съм човекът, с който Кико най - много говори и се разбира от групата" - казвайки това според мен той просто се опитва да обърне очите от Дракона към него.

Същата година февруари пък Кико участва в събитие на Marc Jacobs и купува 2 броя от лимитираните тениски Marc Jacobs Playboy t-shirt.

Като казва, че едното го е купила за себе си а другото за приятел/а .

Ето снимка на Кико, като купива тениските и забележете, че има две в ръката си.

Off Topic

tumblr_inline_mtu0uiq9ez1rd9s6t1.jpg

а тези снимки са от същата година май месец

Off Topic

tumblr_inline_mtu0yrglnt1rd9s6t.png

става ясно, кой е приятелят, който е получил другата тениска.

Юни месец за пръв път се появяват снимки в цоциалните мрежи на двамата заедно.

Първата снимка е на двамата от някакъв увеселителен парк, но ако се погледне как се облечени, дрехите им не са подходящи за юни месец, което кара феновете да се замислят за това, че снимката е по стара.В същото време докато продължава да се говори за снимката в увеселителния парк се появява и снимка в ресторант.

Off Topic

tumblr_inline_mtu1bccdk41rd9s6t.jpg

YG излизат с изявлението, че снимките са свързани с личния живот на Дракона и затова не са ги забелязали по рано и че ще разучат въпроса след което ще потвърдят дали имат или нямат връзка. Някои твърдят, че снимките от парка са фотошоп, но след като тениската е за Дракона и ако се види, че дрехите са по дебели и се помисли, че Дракона в началото на същата година е правил промоции на Tonight албума и най - важното цвета на косата съвпада с този период. Следователно снимката е от преди юни, но не се знае дали е в Корея или Япония направена. След появата на тези снимки разбира се феновете на Дракона и ББ я нападат, след което известно време не се появяват техни снимки заедно.

2012 май месец  Кико е забелязана заедно с приятелите си Shun Watanabe и  Nicola Formechitti на концерта на ББ - Yakohama Alive Tour.

Off Topic

tumblr_inline_mtu5ycrhix1rd9s6t.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=Dt1cUTbcR3A

видеото започва около 1,50 и Кико се вижда около 2:35 мин.

Както всички знаете 2012 Дракона си прави Туитър акаунт. След Чойс37, следващият човек, който е последвал е Кико. След което си прави и инстраграм акаунт, от който следва и публичния и личния профил на Кико. Туитъра и личният истаграм профил на Кико са @kikoxxx, а Дракона забелязваме, че е именувал инстаграм профила си @xxxibdrgdn. Публичният инстаграм на Кико е @i_am_kiko , а Дракона прави туитъра си @IBGDRGN.

Както забелязвате с Хх има някакво съвпадение - не мисля. Х веднага се забелязаха от повечето хора, които ги следваха, но i am kiko и i be gdrgn  да са пак случайност няма как да повярваме нали, все пак излизат че са с едно и също значение.

В началото теорията за Х е, че е свързано с песента на Дракона That XX, но после разбираме истинската същност зад тази песен. Говори се, че през времето, когато слуховете между тях са доста нажежени Дракона и Кико се разделят и че тя почва да излиза с друг. В Япония много се се въртяли тези новини за новият на Кико, даже се преполага, че е този от снимката.

Off Topic

lwwig.jpeg

Сега нека разгледаме текста на That XX

Мразя това, че не ме разбираш, мразя цялото това чакане пусни ръката му, раздели се с него. Когато си тъжна имам чувството, че умирам.

Този Хх, с какво е по - добър от мен? Защо не мога да те имам? Този хх не те обича. До кога ще плачеш глупаче?

В тази песен имаме мъж, който разказва това, което чувства виждайки бившата си с друг. И това с ХХ, знаете че в Корея има цензура и Хх се ползват за това, защото оригинала на песента е написано "това копеле"  и с такъв текст няма как да пуснат песента.

И стигаме до друга случка, която се опитват да отрекат.25.12.12 голяма вероятност през Коледната почивка Дракона споделя от туитър профила си снимка която е снимал от хотела си на остров Phuket Sri Panwa Hotel.

 

Off Topic

gd-twitter.jpg

 

Но след известно време трие снимката. Защо ли? Ето защо.

Някой чужденец, който е на почивка там и се казва, че си няма и на идея от ББ, Джи Драгон и Кико споделя снимка в инстаграм акаунта си и затова, че  има #sprinwa на снимката тя лесно се намира от феновете. Ето я и нея

Off Topic

tumblr_inline_mtu4l4thox1rd9s6t.jpg

Цвета и формата на косата на Дракона, който е забелязан в летището преди да отиде там съвпадат. Ето снимки от летището

 

Off Topic

314c600.jpg?w=768&h=518

Ако се питате, кой е 3тият на сниката? Мога да ви отговоря, че е Harry Kim, който е близък със звездите от YG. И това е снимка, която Хари е публикувал по същото време.

 

Off Topic

ejinhc.png?w=768&h=672

Забележете етикета # sprinwa

И сега дали момичето, което се вижда на снимката е Кико?

Една фенка от Япония може би без да иска помага да намерим отговор и на този въпрос. Фенката, която ще пътува от Япония за Корея, вижда на летището Narita Кико, която си взима билет за Phuket с прекачване  в Сеул. Фенката ги пише тези неща в туитър преди полета.

Off Topic

tumblr_inline_mtu4ozxyl11rd9s6t.jpg

И снимка на Кико от летището

Off Topic

tumblr_inline_mtu4rxnpnp1rd9s6t.jpg

била е облечена с рокля от KTZ

Off Topic

tumblr_inline_mtu4spqj1u1rd9s6t.jpg

Кико се връща директно в Сеул от Пукет и на 28 е забелязана да вечеря с нейна приятелка. Качват заедно снимка в инстаграм. Миел е ресторант в Сеул и приятелката на Кико от снимката е била бившата на KUSH (продуцелт в YG).

Off Topic

tumblr_inline_mtu4ueybgo1rd9s6t.png

След всичко това YG пак правят изявление, в което казват, че през почивките не се свързват с звездите си, защото това време е лично и заради това не знаят къде е Дракона. Също за да спрат слуховете добавят " Джи Драгън и Кико нямат някаква връзка помежду си".

След това има слухове, че е ходила във вилата на Дракона Долче вита, която се управлява от родителите на Дракона, но това са само слухове и няма някакви доказателства за тях.

2013 март месец Гошко за пръв път прав самостоятелно световно турне,  на което 1 концерт се състои в Сеул. Кико идва за този концерт в Сеул и го гледа заедно с семейството му и приятелите му.

Off Topic

tumblr_mkjs6snugr1qfvtamo1_500.jpg

Даже след концерта имат публикувана снимка с CL и Yoon Ambush

Off Topic

vq8ip-1.jpg

А през април в Япония Кико участва в модно шоу Opening Ceremony Tokyo. Познайте кой отива там за подкрепа? Бинго - Джи Драгън. Появяват се снимки на Дракона  с разни модели, но разбира се с Кико няма нито една снимка.

И след това се смята, че нещата между тях почват да се напрягат. Защото Дракона, който ежедневно яко харесва снимки и публикации на Кико престава да го прави. И почва да споделя доста смислени публикации.

Off Topic

relationshit.jpg

drunken.jpg

 

По онова време се знае, че е работил и по новият си албум, който са очаквали да излезе лятото.Което кара феновете да се замислят, че може би не е случайно, че текстовете на песните са почти в един и същ дух.

През юни феновете забелязват нещо много интересно. Това нещо е публикация от 2010 година, която е направена от бабата на Кико във фейсбук и няколко коментара към нея. Снимката е на Кико и екипа от филма, в който тя е играла през 2010 Norwegian Wood, когато са участвали в Venice film fest. От коментарите се вижда, колко много баба й се гордее с нея.

Off Topic

bc3bcyc3bckanne.jpg

Има нещо което шашка всички. "Нейният рок стар приятел и групата му са със следващата статия точно под новината за Кико във Vogue"

В броя на Vogue, в който за пръв път има снимки на Кико разбира се, че в същия брой има и ББ.

Off Topic

october-vogue-kiko.jpgoctober-vogue-kapak.jpg

 

Някои са писали да не би профила на бабката да е фалшиф. Ама няма как ако беше фалшив нещо написано през 2010 да се появи чак 2013. Някой който иска да прави нещо такова не би изчакал 3 години.

Да дойдем сега на 18.08.2013 - да рожденият ден на Дракона. Същият ден и той и приятелите му споделят масово снимки. Даже в нета се появява така снимка със CL, че накара всички да се замислят да не би да има нещо между тях. Но по късно се разбира, че CL там е използвана за камуфлаж на Кико. Кико онази вечер беше там, но не се виждаше в нито една снимка. Даже я нямаше в общите снимки, които споделяха.  Докато някой си Utak не сподели тази снимка във фейсбук, която след няколко минути я изтрия, но ВИПовете са по бързи от него.Ето я онази снимка.

Off Topic

tumblr_inline_mtu812vc0t1rd9s6t.png

И други снимки от онази вечер на хората, които са били на партито

Off Topic

br8w7klceaamgv4.jpg

Кико не се вижда никъде ама, след споделени други снимки се разбира, че винаги е била точно до Дракона

Off Topic

ben-baller.png

След, което Джесика качва тази снимка;

Off Topic

jessica.png

След това Дракона почва да следва Джесика и Хариф в инстаграм 

Off Topic

br_bt-ncyaetym9.jpg

Хариф е момчето, което работи по клипа му Coup D`etat. Главно негови са рисунките по стените използвани в клипа. И тоз Хариф ни качва ето тази снимка

Off Topic

br_bykqciaa8cdw.jpg

Дракона и Кико рисуват сърца някъде.Както се досещате после Хариф трие тази снимка от инстаграма си.

Няма и няколко седмици и феновете намират блога на тази Джесика. Имало доста снимки в блога й, но феновете като я нападнат и почват да й пишат всичко се трие. Ето и оригиналната снимка с тортата от блога й.

Off Topic

jessica-blog.jpgjessica-blog-2.png

 

Както виждате под сърцето, което е начертано пише Кико. А това, което Дракона пише отстрани е негото име

Off Topic

jessica-blog-21.png

 

Същият ден преди това Дракона и Хариф пак имат снимка на двамата как драскат по някоя стена. 5 месеща след това се появява друга снимка на стената. Веднага се забелязва надписа Кико и момичето с къса, коса начертано до надписа.

Off Topic

adsc4b1z2.jpg

Но по интересното е това тук:

Off Topic

tumblr_mrqqavesqj1s2a4deo1_500-1.jpgadsc4b1z-horz.jpg

 

Какти виждате всичко е много ясно. И YG след тези снимки не прави никакви изявления на издивелите фенове.

Да дойдем сега на друга случка 6 май 2013 Will Smith и синът му Jaden Smith идват в YG и се запознават с YG Family. Същият ден се споделят много снимки от звездите на YG, но в много малко от тях се забелязва Дракона. Според слуховете Дракона макар, че в агенцията им е дошла такава голяма холивудска звезда не се застоял много и си тръгнал.  Същият ден Кико мисли се, че по погрешка прави таг от публичиният си профил, а не от личния, че е около Seoul Forest.

Off Topic

galleria-foret-2.jpg

Същият ден тя споделя ето тази снимка и се тагва там

Off Topic

tumblr_inline_mtvupprj651rd9s6t.jpg

Дали Дракона не е бързал заради нея?

Също се знае, че горе долу 1 седмица преди тази дата 30 април Кико пак е била с бившата на KUSH в Сеул.

Off Topic

30-nisan-2013.jpg

Което води до следното, че Кико от 1 седмица беше в Сеул. Дали сега това с Сеул Форест има нещо с Джи Ди? И това го разбираме от новина, която излиза същата година септември месец Джи Джи заради сасенг феновете в началото на годината си е сменил стара къща, като се премества в апартамент. И в септември се пише, че новото му жилище е било в коплекса ограден от Сеул Форест - Seoul Forest Galleria Foret.

Off Topic

galleria-foret.jpg

Следователто всичките тези неща довеждат до мисълта, че по голяма вероятност Кико беше в къщата на Джи Джи и се тагна без да иска.

Джи Ди също така много пъти е харесвал яко публикации и снимки на Кико, даже не само на нея, а и на сестра й + на други рандом хора, които са правили фен арт на Кико.

Off Topic

5605979u.pngtumblr_mcxg5nq96j1qbzvaf.jpg

jjj.jpgj1.jpg

 

 

 

 

Даже има снимка от личния профил на Кико с коментар от Дракона, който разбира доста представи за него ;д;д

Off Topic

bic28aqcuaa7pbn.jpg

Също е имало моменти, в които двамата са споделяли еднакви неща

Off Topic

bknntoucyaaty6n.jpg

 Ако кажем, че и сестрата на Джи Ди следи Кико публичния и личният й профил даже й сестра й няма да се учудите знам.

Също така за откриване на F1 в Сингапур Бенговете щяха да правят концерт, разбрало се, че Кико също събрала няколко приятелки и отишла в Сингапур даже заедно с приятелките й имат клип на дуета на GD&TOP&Major Lazer - Bubble Butt, която е била пусната само преди няколко часа. Отворих линка към видеото за да го прикача, но беше вече изтрито. След този ден приятелката на Кико от видеото почва да следва Джи Ди в инстаграм и той я последвал обратно. Следователно са се видяли и в Сингапур.

Много е вероятно в ежедневието да не сте забелязали друиги подобия между Кико и Джи Ди.

Off Topic

brzqajcceaajanl.jpgadsc4b1z1.jpg

 

 Знаем, че в песните на Джи Ди можем да намерим неща свързани за живота му нека разгледаме няколко песни от последният му албум:

"Нищо не трае вечно

Накрая и ти се промени"

"Махнте това нещо любов"

"Оставете ме сам, така или иначе си бях сам. Нямам си никого. Всичко е безсмислено"

"Преди вярвах единствено в теб и бях щастлив, но като шега сега съм оставен сам"

Да видим и R.O.D

"Опитах се да не мисля за теб,
но след последните 10 минути не издържах.."

" Лицето ти е като статуя, толкова красиво..
Когато те видя, замръзвам като статуя, моя звезда..
Ти си пеперуда в цветна градина..
Малката ти усмивка прави буря в сърцето ми.."

" Ще ти дам света, за да бъдеш негова повелителка..
Това е луда любовна песен, в която 
можеш да бъдеш главната героиня.."

" Слушайте внимателно! Ела тук! 
Спри да играеш игри с мен!
Притесняваш се, че имам две лица?"

 

BLACK изглежда е по - специална

 "Твоята усмивка е заслепяващо златна, но начинът по който говориш е тъй студен"

"Истинското име на любовта със сигурност е омраза, надеждата и разочарованието са майка на отчаянието"

"Между теб и мен времето спря отдавна, причината за болката винаги се оказва недоразумение. "

"Устните ти са червени, точно като цветът на лъжите ти"

"Това което ми остана, след като те срещнах е само болка"

Какво е различното на тази песен? Тя е по лична с признания, с думи скрити зад "черното". И по време на промоциите на тази песен Джи Ди си рисува бенка точно под окото. Случайност? - Не разбира се !

tumblr_mlwpbeafwu1rzmuvoo1_500-horz.jpg

Айде пак назад. 2011 в началото пускат албум на GD & T.O.P, в който има интро. Дракона така умело се е заиграл с думите, че вижте какво се получава. В текста се казва "Аз съм нисък, но приятелката ми е висока" Ако се чете на корейски имаме “nae kineun jakjiman nae yeojaneun kiko". Значението на Кико в корейския е висок, но ако го погледнем от другата страна Дракона направо си ни казва приятелката ми е Кико. Другият вариант е той да го направил нарочно да се е*бава по негов си стил със слуховете появили се за тях двамата.
Очаквайте продължение :) 
 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дипломна работа съвсем сериозно може и даже трябва да се разглед склонността да се ровим в личния живот на хората, както и масовите фенски реакции на корейската, а и не само тя, публика на тривиални факти от типа кой имал гадже, кой се бил оженил и, както преди време, коя била стояла накриво, с прилежащите им обяснения от фенска страна. Обаче това е за едни други специалности....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да попитам, просто така...

Кое точно е мистерията около тези двамата? Щото и аз, дето знам просто кои са, съм наясно, че бяха и са /а може вече и да не са/ заедно. Та, кое им е мистериозното? Точно на коя дата и в колко часа са се събрали? Или...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Материалите, които ползвам повечето са от блог и тази информация беше със заглавие mystery of jiko и аз си оставих оригинала. Вярно сега 2017 всичко ни е ясно, но те хората са ги писали преди години нали излиза нещо публикуват, намират друго пак  и сигурно докато се опитват да докажат истина ли е или не всичко това им се е струвало по мистериозно отколкото на нас сега. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам какво искаш да кажеш, но и в същото време знам, че българските фенове са на светлинни години от малоумната корейска фенщина.

Ние, колкото и да харесваме някого, се задоволяваме с "Еди кой си се среща с еди коя си.". И толкова. Затова и не мисля, че тук ще се усети "мистерията" за връзката на някакъв певец и някаква модел/певица. Просто сме много далеч /в различни галактики/ с разбиранията на онези откачалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелова, дерзай!

Кидова, мистерия беше и мистерия си остана.;) Не е каквото да се знае със сигурност, като при  Яворов за невъзможната му любов и че  е написал за Мина  "Две хубави очи".:na2:

Гоша скоро в едно интервю каза, че пряко сили ще крие любовта си, само защото винаги ще е във вреда на половинката, тъй като е повече от публична личност и на всички въпроси отговори с -ДанЕ -ДЕ:28558:

Личния живот на хората си е личен, но при Гоша е тясно свързан с творчеството му и за това и бенгите и Гоша са различни от масовката.  Поне аз, много харесвах лошото момиче  Кико  и мисля, че  ролята и  в творчеството на Гошо си е достойна за тема. Стисках палци с две ръце слуховете за тях да са истина.

Виповете на изток томове могат да напишат за кумирите си, непропускайки дори за секунда публикувани неща от тях.:28558: Разследват до дупка.Понякога са смешни, понякога са ненормални в разсъжденията си, но такава е любовта им. Заплаха от нещо такова във форума не виждам.

Вчера например

Off Topic

много чуващите са открили гласа на ТОП в концертната версия на  BULLSHIT, част, която липсва в студийната и се почна..., още повече, че това беше заглавната песен и я замениха, заради скандала с марихуаната.Също вчера прочетох, че жененият суджуковец е на тотален обстрел от феновете  и не го искат в групата, защото се е оженил ,  ще има дете и не желаят да плащат с парите си(харчейки се за билети за концерти )за памперсите на детето му-  те това е вече пълна откачения и идиотия.

Четенето не е задължително, на никой в главата не е опрян пистолет. Който му харесва чете за Джико , който не му харесва -не чете, не виждам проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом вече и гласове им се причуват, работата е ясна. :D

 

Spoiler

Чакай малко, какво дете, Съсльо Суджуков още няма такова - или имам огромен информационен пропуск... А ЕЛФ-овете в Корея не за пръв път въдят волове под телетата, още помним простотията Only 13, която логично се (до)изроди в Only 9 ли беше цифрата последно... Изобщо не се сещам за по-крив начин да си вадиш хляба от това да се мъчиш да се харесаш на малоумно и капризно стадо. Но пък те са си го избрали сами.

 

Никой не е казал да не се чете, просто не знам дали темата не е по-подходяща за раздела с творчеството и фантазиите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързакова

Off Topic

 

и аз не съм чувала, но явно се има предвид ,че е логично, като е женен да има по принцип все някога:28558:.Като едното нищо  малоумните феновете ще съсипят групицата. Ето я безумщината- цък

 

 

 

Колкото до темата и раздела, мисля, че  си е добре   в  "лаф да става".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Доколкото схванах, не е само защото се е бракувал. В деня на сватбата му онез правили репетиция за някакъв концерт, а той, видиш ли, решил точно тогава да се жени! Безсрамникът му със смотал.. Личен живот ще има. Я линч!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

II.

Дракона тази година (2013) изглежда, че  няма да прекара Коледната почивка заедно с Кико, заради участието му в концерти на PSY, но кво го бърка една Коледната почивка, като човекът си е направил плана да посрещне Новата година с нея и то не къде да е, а във Вегас.

Off Topic

4.jpgbc9znpmiiaadavb.jpg

Същата вечер Джито си е публикувал снимка в инстаграм с женски крак, на който пише Dady, не е трудно да се досетим, че е на Кико.

bdjkfdwccaarlx9.jpg

 

Като имаш такова палаво Макнае в групата си, като Сънгри нормално Джито да се затрудни в опитите, да крие крие връзката си. Към 3 януари 2014 нашия Сънгри подлуди феновете. Дали го е  направил съзнателно или е натиснал да без да знае, но е лайкнал *всъщност в Туитър няма лайкове, но има друга опция неща, които харесваш да ги отбелязваш, като фаворити* публикация на фенове със снимки на Дракона и Кико и отгоре е писали "Айде да ги подкрепим до край"

g.jpg

Разбира се на следващия ден го премахнал. И за времето си, това за феновете е било едно от най - големите доказателства, за това че има нещо между Кико и Джито.

***

На 8.01.2014 Кико е в Хонг Конг за да присъства на модното шоу на една китайска марка. Там веднага е обграждат репортери и започват да задават въпроси, за това къде е била на Нова година и дали наистина са гаджета с Джи Драгън. Опитвайки се да увърта не успява и с 300 зора признава, че на Нова година е била във Вегас, а за Джито казва "той е  мой много добър приятел", а на въпроса дали се разбират, като си говорят на корейски тя отговаря "говорим си на английски"

За жалост линковете с видеото на интервюто заради, това че са много стари вече не са активни и не можем да ги видим.

Също говори се, че тази снимка е от февруари 2014 и е снимана в Япония.

tumblr_n5gvc5wC7D1tnycloo1_500

Депресията на един Дракон.

Кико Мизухара, която се предполага, че от 5 години е ходила с Джито.

Трие от туитър, човека за който, като я питат дали са заедно казваше "Hmmm, he is my good friend", но по странното е, че Джито вече не следваше в инстаграм  личния профил на Кико *този профил е такъв, че може да се следи единствено от хора, на които Кико позволи*.

Сега тука изникват 3 въпроса?

1) Ако Кико е премахнала Джито от хората, които следва в Туитър  и той със собствено желание, ако е престанал да следва личния й профил в инстаграм, тогава защо Джито все още следваше Кико в Туитър и публичният й профил в инстаграм, който беше отворен за всичи?

2)Щом тези двамата " не бяха " заедно и Джи Ди беше само един добър приятел. Какво може да се случи между двамата добри приятели, че да престанат да се следват в социалните мрежи? Всеки, който следи Кико може да забележи, че е забавно, дружелюбно момиче с широк кръг от приятели. Защо между толкова много приятели беше спряла да следва само Джито? Или това приятелство беше само оправдание и лъжа?

3) На какво се беше изнервила толкова Кико, че толкова лесно да го блокира от личният си профил в инстаграм и да спре да го следва във Туитър?

Така сега нека се опитаме да намерим отговорите на тези въпроси.

На 14 април 2014 все едно падна бомба в Туитър. Кико, която от всички се смяташе, че от доста време има връзка с краля на кпопа престана да го следва с туитър.

Преди това горе долу в период от  1 месец от всички се е забелязало, че Джито е много депресиран. Основание за това са публикациите които публикува в туитър и снимките, които споделя в инстаграм. Някои спореха, за това каква може да е причината за това, а други много добре я знаеха.

Джито, е човек, който от дена на своя дебют до сега е претърпял доста трудности. Заедно с групата му им се случила какви ли не глупости. Но Джтито винаги беше силен! Никога не пренесе проблемите с работата в социалните мрежи. След всеки удар на съдбата се изправяше на крака и се завръщаше с по - хубава музика, по - успешно от всякога. Не споделеше проблемите с феновете, защото той не искаше да го съжаляват. Не е човек, който да ползва съжалението и съчувствието на хората за да успее.

Но какво беше станало? Защо Джи Ди последно време се държеше така и  все едно направо крещеше на всички, че му е трудно ? Или всъщност не на всички, а само на един.

Смята се, че първият сигнал за възможната раздяла е случката от 15 март 2014 , която се разиграва в инстаграм.
Дракона винаги е харесвал сумати снимки на Кико в инстграм, даже някои фенки, като видеха това пишеха на Кико какви ли не простотии и глупости, но тя никога не им е обръщаше внимание и доста умело ги игнорираше. Та да се върнем на случката. Кико по принцип, като й се направи някакъв подарък доста често ги снима и ги качва в инстаграм. Същият ден 15,03,2014 Кико качва снимки на маратонки, които й са дошли като подарък. Джито харесва снимката й и после става нещо странно. Кико след няколко минути след лайка на Джи трие снимката.

.

 

Off Topic

bivq3pdcaaanhpw.jpgbiszawiccaamm6m.jpg

 Първоначално всички коментират случката, като това, че Кико сигурно го е направила, защото не е искала да предизвика клюки.

Моляяя? Щом тези, хора мислят така следователно изобщо не познават тази двойка. Ако се страхуваха от клюки, в продължение на 5 години нямаше да се виждат тук и там. И Джито нямаше още от както е в инстаграм да й харесва толкова много снимки.

Да се върнем на нещата, които Джито в онзи период е публикувал в Туитър.

 

Off Topic

%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25B8%25D1%2582

Първо нека разгледаме първата песен, която е споделил.

Something about us.

Може да не бъде правилното време.
Може да не бъда правилният,
но има нещо между нас, което искам да кажа.
Защото, както и да е, има нещо между нас.

Имам нужда от теб повече от всичко в живота ми.
Искам те повече от всичко в живота ми.
Липсваш ми повече от всекиго в живота ми.
Обичам те повече от всекиго в живота ми.

Текста е доста ясен не мисля, че трябва да коментирам нещо всичко много добре се разбира. Сега втората песен.

When I was your man.

Същото легло, но изглежда малко по-голямо сега
Нашата песен по радиото не звучи по същия начин
Когато приятелите ни говорят за теб, просто се сривам,
защото сърцето ми се разбива по малко, когато чуя името ти

Хммм, твърде млад, твърде глупав, за да осъзная, 
че трябваше да ти купувам цветя и да държа ръката ти
Трябваше да ти дам всичките си часове, когато имах възможност
Да те вземам на всеки купон, защото всичко, което искаше да правиш е да танцуваш
Сега милата ми танцува, танцува, но с друг мъж

Моята гордост, моето его, моите нужди и егоистичните ми постъпки
доведоха до това, че добра и силна жена като теб иска да напусне живота ми
Сега никога, никога повече няма да мога да оправя бъркотията, която направих
И ме напада всеки път, щом затворя очите си

Въпреки че ме боли, ще съм първия, който ще каже, че аз самият сгреших
Ох, знам, че вероятно съм твърде закъснял, 
за да опитвам и да се извинявам за грешките си,
но просто искам да знаеш, 
че се надявам той да ти купува цветя, надявам се да държи ръката ти,
да ти дава всичките си часове, когато има възможност,
да те взема на всеки купон, защото помня колко много обичаше да танцуваш,
да прави всички неща, които аз трябваше, когато бях твоя мъж,
да прави всички неща, които аз трябваше, когато бях твоя мъж!

Понякога песните, които слушаме разказват по - добре от нас това, което чувстваме и преживяваме. Не смятате ли, че и  с Джи е така?

Аз от цялото това разбирам едно - Съжаление. 

Съжалението на мъж, който е загубил любимата. Разбира се пак това се неща, които се забелязват и пишат от фенове и не е на 100% сигурно дали отговаря за тях ама как мислите не отговаря ли? Другото което е, че Джи прави клип от концерт на Бруно Марс точно на тази песен и я споделя в инстаграм също така почва да носи и тази тениска

Off Topic

blkcy3ucaaanoqr.jpg

Песента просто има друго място в него. А всички знаем, кои песни за нас стават специални нали?

Сега нека дойдем на  срамните туитовете, които Джито казва, че са глупости. Ем те наистина са глупости и нямат никакъв смисъл.

Off Topic

sac3a7mas.jpghhhh.jpgsac3a7ma.jpg

Джито наистина е писал толкова несвързани и странни неща онази вечер, че 3ма преводачи, които са корейци и по принцип превеждали от корейски на английски публикациите на Джито не могат да го разберат какво иска да каже.

Off Topic

bj_azmqceaafshn.jpg

Всичко това имаше едно обяснение Джито беше много пиян, знаем че на пияни хора телефони не трябва да се дават, че свърша лошо.

И знаете следващият пост след тези несвързани неща. Писа, че много се срамува. Сега да видим какво е публикувал след това.

Off Topic

%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25B8%25D1%2582%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25B8%25D1%2582%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25B8%25D1%2582%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25B8%25D1%2582%25D1%258A%25D1%25805.png

Тука на последното най - много вниманието ни се спира на туита на Табло "завръщане у дома". Джито, когато е ретуитлат този туит е бил все още в Корея, но следващия ден е трябвало да отиде за концерт в Япония.

И разбира се японската песен, която Джито сподели. В тази песен се разказва за ГГ, който като обяснява любовта си към жената, която обича оприличава хем себе си, хем жената, която обича на извънземни, които не принадлежат на тази планета. И най - тъжната част от песента е:

"Да танцуваме за последно .. Преди тъжните новини да ни настигнат"

Това е първият пък, в който Джито споделяше песен на японски. Разбира се като се вгледаме и в таговете #remember, #memory се досещаме, че тази песен има някаква история за Дракона. И може би като отиде в Япония си спомни за разни неща и с тази песен се опита да накара някой друг да си припомни. Но едно е ясно, че тази песен беше публикуване за да се види от Кико, защо ли ето тази снимка ще ви изясни всичко:

Off Topic

tumblr_n45z9n4T0L1rbrx2uo1_500

Това на Кико отгоре са абсолютно същите йероглифи, аз не мога да чета на японски, но нали забелязвам приликата, пък и сигурно хората, които са го намерили това може би и са го прочели. Така или иначе Кико преди време е споделила тази песен в туитър и може би таговете remember & memory са затова.

Няколко откъса от разговори на Джито в туитър  с негови приятели.

 

Off Topic

tumblr_n3d6t99xhl1qzjb8ko1_500.jpg

Също така е имало снимки, които споделя и след няколко минути трие. Всичките са били снимки на лайка, лайки и т.н

Off Topic

bkqffb0ccaarfke.jpg

 

След малко ще споделя и значението на лайката за него, но нека да видим какво е творил пък в инстаграм в тия дни на неговата депресия, защото там също е бил доста активен.

 

Off Topic

gd-insta-1.jpg?w=768&h=428gd-insta-2.jpg?w=768&h=433gd-insta-3.jpg?w=768&h=433

gd-insta-4.jpg?w=768&h=432

daisy.jpg

mem1.jpg

mem2.jpg

Още преди да ви кажа какво стана с всичките тези снимки може би вие се досещате. Изтри ги, някои веднага след като ги качи някои по късно. Но за цялата ситуация повече ни намекват не снимките, които качва, а снимките които харесва. Сега нека видим и тях

Off Topic

tumblr_n3jkh3mfio1sjzs3yo1_500.jpgadsc4b1z.jpgadsc4b1z2.jpgbkdofxucuaaynp3.jpg

bi2_tqzceaa7mhm.jpgbj9pmfxcqaagbef.jpgbk9ulqwcaaa3xwt.jpg

bkejdxzcmaecnjv-e1397926317982.jpgbkg03-tcuaafweb.jpg

bkgo9djcmae9veo.jpg

 

 

Бяхте свидетели на депресията на един Дракон. Сега искате ли да видим в какво настроение е била жената, която е причината за тази депресия. Какво е правила тя докато той посред нощите се напива и пише глупости?

Следва продължение...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелова, за дипломна работа не знам, но един роман, спокойно може да спретнеш! Що хобито да не стане бизнес?!;)

Това в някои  спойлери си е жива мистерия, 

Off Topic

поради нечетливост.:na2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как за дипломна работа, това ми е доста далеч от сферата към която съм се насочила. На път съм да стана инженер. 

Ох видях ги те баш едни от най - важните хубави. Ще се пробвам да ги кача тука отдолу. пък си играх да ги надписвам и на български отгоре сега ще пробвам нещо друго. 59458945c0004_.thumb.png.544a877f54b110f63ee3488942ab8ae4.png59458948b4581_2.thumb.png.30bca85489c7582de8f528b25938f1f1.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

III.

Главната ни героиня Кико през цялата депресия на Дракона, докато той публикуваше тъжни картини, тъжни песни, неща които имат значение за тях двамата. Кико си работеше, обикаляше света, ядеше, пиеше и не забравяше да споделя "щастливите" си моменти. Все едно казваше на всички "Дори земята да се разцепи на две мен какво ме е*е"

Off Topic

k i 1

k-i-2.jpg?w=768&h=434

k-i-4.jpg?w=768&h=431

k-i-5.jpg?w=768&h=442

k-i-6.jpg?w=768&h=446

k-i-7.jpg?w=768&h=439

k-twt-2.jpg

 

Разбира се щеше да работи, да пътува и да си хапва и пийва и да се весели, но при положение, че той така се разкъсваше и му беше гадно, показваше го на всички това нейно държание беше все едно напук. Което малко ме докарва на мисълта, че вината за тази раздяла е изцяло на Дракона. Гоша беше прецакал нещо, но какво?

Даже след време песните, които споделят стават толкова противоположни, че няма как да не се разбере от феновете, че нещо не е наред.

Off Topic

feel.jpg

"Чувствам се много добре, знаех, че така ще стане. Направих каквото трябва - да се погрижа за себе си. Защото не мисля, че някой е способен да ме нарани. В този свят нищо не може да ме накара да се върна назад"

Сега да видим какво имаме до тук? Кико престана да следва Гоша в туитър. Същият ден в follow листата на Джито в инстаграм, вече го нямаше на Кико личният профил. Джиди ли я премахна? Едва ли. Защото той още продължаваше да  я следва в туитър също и в инстаграм следваше публичният й профил. Какво се опитваше да направи Гоша? Да следва половината и половината да ги трие ли? Не! Всичко това има само едно обяснение. Джитката все още си нямаше на представа какво става. Защото той не беше премахвал никой, а Кико го премахна след което го блокира от инстаграм не можеш да следваш хора, които са те блокирали. Чак след един ден Джито изтри снимките с "MEMORIES" и черно-бялата лайка.

Off Topic

blpfzmicuaafaof.jpg

blpank5ccairdef.jpg

 

Лайката от всякъде си личи, че е Кико.

Off Topic

ec3bb0439e7fdc2d62fc770bb2acc793.jpg

tumblr_inline_mtmhzjwygc1rruxx6.png

И лайката беше Кико и тази която тегли чертата също беше тя.

Най странното е ок тя го трие от всякъде може са се скарали, разделили и т.н, но в същия ден и сестра й Ашли Йука и тя трие Дракона.  Но докато се развива всичко това сестрата на Дракона Дами се следваше взаимно с Кико и  с Йука. Твърди се, че даже Дами и Кико са си били доста гъсти онова време. Наскоро нещо с двете не съм виждала.  

Каквото и да се е случило между Дракона и Кико ясно си личи, че виновният за всичко това Дракона. Всичко това, което направи пред очите ни е достатъчно голямо доказателство. Личи си, че той съжаляваше за постъпките си и искаше да си върне Кико обратно. Даже това държание на Кико си е направо все едно му казва "Аз съм си по - щастлива така".

Това не е първата им раздяла. Преди това поне 3-4 пъти са се разделяли, но нито една не е стигала толкова далеч. Сега може да се питате кво толкова има да премахнеш някой от социалните мрежи, но и вие горе долу забелязахте каква име  връзката вече. Те и двамата са известни, колкото и да се опитват да се крият всичко почти попадна в интернет. Снимки, срещи, нови години, други ваканции. Тяхната възка изобщо не беше "тайна" за никой и очите на много бяха върху тях. Може би Кико така показно, като го премахва поиска да му каже НАИСТИНА край и колко всъщност е сериозна в намерението си.

Тогава не се знаеше, но спомнете си новата песен на Дракона която пусна наскоро и всички казаха, че е за Кико. Песента без заглавие, но дата 2014. Беше си достатъчна, а устните - те също. Текста пък няма сега да се спирам на целия, но има една част "по лесно е да умра, отколкото да ми прости" *нещо такова беше пиша го по памет не съм проверила*. При Дракона няма случайни неща, но ние просто на момента не можем да видим цялата картина.

Нека си се върнем назад където си бяхме останали. За една седмица Джито изтри всички от инстаграм. Нали не си мислехте, че никога не е следвал някой. Следваше си приятелите и директно си ползваше този профил, който в момента го ползва само заради феновете и само споделя някакви снимки от него, но преди не беше така правеше си коментари лайкваше си разни неща, които даваха по - голяма представа за неговият живот и за нещата които харесва на феновете. Та тази 0 на follow където виждате в момента на инстаграма му е от тогава. От времето , след като се случиха всичките тези глупости с Кико. Докато феновете се чудеха какво става. Някой веднага усети ситуацията Дракона вече имаше личен профил. Заключен само за него си и приятелският му кръг. Мина още малко време и Джито качи снимка с усмивка на лице. Депресията беше минала или? Бинго май пак се бяха събрали. Някоя приятелка на Кико беше качила снимка нейна и познайте кой я хареса вече от личният си профил?

Off Topic

bmi1dcrceaevcto.jpg

Но откачените му фенове почнали да го тагват и да пишат глупости под снимката,  след което той маха лайка.  Макар, че това не доказва нищо. Може просто да се прави и той не се очаква все да е депресиран и тъжен. Пък заради един лайк, че са се събрали слабо.

Едно видео от май 2014

Тук

Успяхте ли да чуете? Ем ако не вижте това

Off Topic

tumblr_n5caf5nv5k1r53jvoo1_250.gif?w=584tumblr_n5caf5nv5k1r53jvoo2_250.gif?w=584

 

13 март 2014 - публикация на Кико в туитър. По - ясно нещо от това не знам какво може да е

k.png

Няма смисъл от думи. Емотиконките си показват всичко. След разбито сърце Кико е свободна и силна жена. Или вижте това обяснение

k-y.jpg

Също така и юни месец Кико участва в някаква програма, в която обяснява, че не харесва мъже, които прекалено много драматизират нещата и се филмират. И когато има някакъв проблем вместо да се опитват да го решат  -"Ама Кико аз те обичам това не е ли достатъчно?" казва, че такива думи вече не я удовлетворяват. И макар, че преди е харесвала мъже, които се интересуват от мода, вече това няма значение за нея.

За тези, които се чудят за предаването - “Arashi no Shiyagare” 

На 26 същият месец Кико публикува снимки от Сеул. Не си мислете веднага, че са оправили нещата с Дракон, защото него по това време го няма там,а  е в Париж. Кико посещава магазина на сестрата на Дракона от където една от служителките качва снимка. Да отбележа, че сестра му също е в Париж с него и отдолу й пишат следния коментар

Off Topic

tumblr_n7zg04pfwu1sjzs3yo1_500.jpg

След, което Джито почна от личния си профил да харесва снимките на Кико от Сеул. Брат тя те зарязва защо продължаваш да я лайкваш?

Off Topic

tumblr_n8lyvxpj1l1tnycloo1_1280.jpg

tumblr_n8lyvxpj1l1tnycloo2_1280.jpg

Публикация на Кико от 16 юли сутрин рано в 4 часа на снимката се вижда обърнете внимание:

Off Topic

2014-07-20-16-48-42-ekran-gc3b6rc3bcntc3

Публикация на Дракона от същият ден малко по - късно:

Off Topic

2014-07-20-16-54-15-ekran-gc3b6rc3bcntc3

След, което това татоо се появява

Off Topic

tumblr_n67t144aMV1sjzs3yo1_500.jpg

TO HER. В началото пуснаха слухове, че пишело KMZ, но аз лично такова нещо не съм видяла.

И ето, че са се събрали. Или поне са на обща снимка от парти в Япония.

Off Topic

tumblr_naghagQvdZ1sjzs3yo1_500.jpg

Кико е тази, зад Йуун Амбуш, която пипа фалшивият мустак на Джито.Преди да отидат на парти са ги забелязали  заедно да пазаруват.

Off Topic

tumblr_nah1rx7j3O1sjzs3yo3_500.jpgtumblr_nah1rx7j3O1sjzs3yo1_250.jpgtumblr_nah1rx7j3O1sjzs3yo2_250.jpg

 

Забелязани са в клуб заедно 

Off Topic

tumblr_nah8zxRkjO1sjzs3yo1_500.jpg

След, което почват да се появяват и други снимки от партито в Япония сред които има и качена лично от Дракона. Вече в общата снимка я има и Кико. До сега дори и общи снимки Дракона никога не публикуваше снимка в която Кико да присъства.

Off Topic

tumblr_nahc8ysAOj1sjzs3yo1_500.jpg

Поява се друга снимка по - ясна

Off Topic

tumblr_naizhtYQPu1sjzs3yo1_500.jpg

И тогава за пръв път хакват и личният му профил. От където изтича видео за IBC където Джито номинира Йуун, Кико и сестра й Йука.

 

Тук

 

даже носи тениската, която още в началото бях писала, че е подарък от Кико.

Виждайки това феновете полудяват още повече. Имайте впредвид, че това са само снимки, видеа и т.н никой никъде официално не прави изявление и вижте какво се случва и си помислете какво можеше да стане ако пък бяха официално обявили, че са заедно.

 

Off Topic

tumblr_nbo1c37aoI1qdvcx7o1_500.jpg

tumblr_ncd6m2mipq1sjzs3yo1_500.png

Това са единици от откачените фенове. Атакуват се публикациите на Кико и Дракона и отдолу се пишат какви ли не гадории, а те на пук на всички се обичат повече. И то в града на любовта Париж.

Off Topic

tumblr_ncpoqi3pLm1sjzs3yo2_500.jpg

tumblr_ncpoqi3pLm1sjzs3yo1_500.jpg

 

И най - голямото доказателство за връзката им. Dispatch ги хващат на купон в Сеул.

Off Topic

tumblr_nd3vs3mZ1d1sjzs3yo3_250.jpg

tumblr_nd3w9hTx8Q1sjzs3yo3_250.jpg

tumblr_nd4hkoJ0cY1sjzs3yo1_500.jpg

tumblr_nd4tikHeEV1rk0nlbo1_500.gif

tumblr_nd4tikHeEV1rk0nlbo2_500.gif

 

 

Тук

 

След това ги забелязват в Китай заедно снимки от летището

tumblr_niwa3qotzC1sjzs3yo1_500.jpg

Колкото и да отричат отново ги хващат Сеул на излизане от някакво парти Кико се качва в кола придружена от мениджъра на Дракона. 

Off Topic

tumblr_nnp5rvowpK1sjzs3yo3_500.jpg

tumblr_nnp5rvowpK1sjzs3yo1_250.jpg

После излизат снимки, че същият ден е била на шопинг със CL, Xin & Dara.

Off Topic

tumblr_nnp634YBQl1sjzs3yo4_250.jpgtumblr_nnp634YBQl1sjzs3yo5_250.jpgtumblr_nnp634YBQl1sjzs3yo1_250.jpg

След това се появява интервю за Bae Bae и директно ги питат дали е писана за Кико, защото точно тогава тя е на 25 а в песента става въпрос за 25 годишно момиче. Те отбиват въпроса, но в анализи на фенове на песента им лесно се хваща, че е за нея.

 

Пак идва период и пишат, че са скъсали и няма никакви сигнали за връзка между тях. И покрай личните профили не може толкова колкото преди да се проследят нещата, които публикуват докато ги забелязват заедно в хотел.

прилагам линк към цялата статия със снимки:

Тук

Но покрай тази статия по онова време са се носели слухове, че те са разделени. И какво следва или новината е стара или след това се разделят. По вероятно е новината да е малко по стара, защото много близко до това време правят промоции на новите си песни M, A, D, E албуите, които ги издаваха част по част след, което ги събраха в цял и направиха тур с това име + двд. Нещо друго, което кара феновете да мислят, че са скъсали е това, че по време на концерт Джито пуска сълза на Let's not fall in love.

 GD was seen crying recently in a performance of Let's Not Fall in Love at the Shenzen concert and people are saying it's because him and Kiko broke up? Or there's something bad going on... Any ideas? She recently posted a screenshot on instagram from sex and the city about being single...

 

Това е което се пише между феновете. Наистина Кико споделя снимка от Сексът и градът, нещо от сорта, че да си сам е ок.

След кратко време не закъснява и статията за раздялата. И оправданието е уж, че поради запълнената програма на двамата и работата им не могат да се виждат често и тази връзка ги затруднява и не могат да продължат. Уж си остават приятели.

Но според мен дори да се бяха събрали отново те не успяха да преодолеят онази голяма гадна раздяла. Работа и тези работи са просто оправдания за пред хората, които даже и те не са ги казали.  Дали тази раздяла е последна ми не можем да знаем ама вече няма никакви сигнали за нещо между тях. Знаем, че скоро след раздялата им Кико тръган с някакъв актьор японец. Хванаха ги няколко пъти да се срещат

Off Topic

tumblr_obvk2uISV41sjzs3yo2_250.jpgtumblr_obvk2uISV41sjzs3yo1_250.jpg

 

След това се появиха слухове за Джито с приятелка на Кико- Нана Коматцу. Ама лично аз си мисля, че всичко беше напук на Кико. И главна това за Нана се разбра след , като миналата година зимата бяха хакнали профила му и го бяха направили публичен и всеки можеше да го следва и да вижда какво е публикувал. От там се появиха и слуховете и за връзката им, но дори да са имали връзка е било кратко.

Последно време всеки си живее живота и Кико горе долу май 5 пари не дава за Джито. В момента е в ЛА. Пусна си в Япония модна линия и даже беше дала интервю за едно списание и я бяха питали за бившия й- Дракона ето и нейният отговор.

 

 

Мое виждане: Дракона никога не се застъпи за Кико, като мъж. Да наистина вярвам, че много я е обичал. Може би все още я обича или дори да не я обича по същия начин както преди Кико според мен е човек със специално място в сърцето на Дракона. И тя една от причините за успеха му. Малко или много тези песни, които пише не идват от небето. Той си го е казвал, че пише за неща от живота му. Има някакви слухове, че сега се вижда уж с някой ама до колко е вярно и до колко не не е сигурно. Чета разни работи за него и Го Хара, но не са толкова интересни и завъртяни както при Кико. Пък и дори да си има приятелка той горкия с тези концерти 3 месеца + казарма след това хич не му е лесно. 

 

Благодаря ви, че следяхте до края историята за Джи и Кико. Не знам колко добре успях да се справя, но това е което мога да направя. Надявам се, че ви е харесало и това не е краят. Очаквайте нови, проекти , като анализи на песните му и клиповете му, защото Дракона ни е показал много, но ние не сме успели да разгадаем всичко.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам към Кико, но към лайките любовта му е нестихваща, постоянна. Почти на всеки 2-3 чифт кецки, с които се подвизава- присъстват.  В началото много им се чудех, що са на такава почит.

От днес- една снимка в инстаграма му.:D На цигаретника още една и на значката;)

 

peaceminusone

 

 

3KGo05W_bq0.jpg

 

Че и тази кутийка с надписче.

bCDOdIccKAY.jpg

Що ли напомнят картинките от скрития текст за лайките.

 

И не само - днес много лайка много нещо покрай рекламата. Направо си е -пребройте лайките.:28558:

 

Off Topic

gKSUOldyzNU.jpgFCZgN3VbVUg.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди време така ги тълкуваха. Той и Кико много често нали почнаха да ползват лайката + усмихнатото човече ако се сещате има и татоо на ръката си. И според феновете човечето представяше Джито, а лайката Кико. Една снимка преди време 

B34PTqeCIAAliDB.jpg

И сега тази снимка, в от скорошни постове на двамата отгоре 3те са на Дракона отдолу на Кико. Предполага, се че в момента нали не са заедно. Или имат някаква мания супер много по тия лайки или не знам някой ако е наясно дали това цвете има някакво значение друго. Теянг също често споделя лайки, но нали казвам това с лайките Джито го направи тренд още преди години и всички го свързаха с Кико, което до някаква степен е логично. 

19622522_10209741922127937_691283077_n.p

Докато в на Кико обувките в момента има само лайки вижте на Джито. Има си я лайката с умихнатото човече  и другите лайката със сърцата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като тука малко  е кофти да се публикуват много снимки и все трябва да се слагат в спойлери реших следващата публикация тоя път почвам за Бенговете да е в Блог. Оставям линк към първата публикация, за тези които се интересуват. 

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко си?

Тази мания към GD вероятно не ти позволява да разгледаш и опознаеш различните страни на корейската култура....

Shinhwa и H.O.T нещо да ти говорят? (Той е първият айдол, който боядисва косата си в русо и русият свят става тренд в цяла Корея. Дотогава други не са се осмелявали, защото както знаете азиатците са  с много тъмна черна коса до един.)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останал си с грешно впечатление. Интересувам се и от филмите , сериалите, храните им, даже и от начина им на живот. Следвам няколко чужденци, които живеят в Корея и правят влогове за живота там през очите на чужденец.Също следвам и известни корейски влогъри. А за групите, които си писала само съм ги чувала толкова много не съм се интересувала за тях. За боядисването на косата в русо не знам ама в няколко сайта прочетох, че го прави тренд Дракона. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...