Jump to content

Recommended Posts

Ded%2024.jpg

 

Off Topic

Ded%2023.jpgDed%2022.jpgDed%2020.jpg

 

Rush to the Dead Summer

Държава: Китай

Също известен като: Love till the End of Summer

Жанр: романтика, мелодрама

Епизоди: 46

Канал: Hunan TV

Старт: 11юни 2017

Сценаристи: Liu Fei, Liu Chrnguang, Shi She

Режисьор: Han Yang

По романа на Guo Jingming "Rush to the dead summer"

Субтитри: Английски

 

Участват:

Cheney Chen като Fu Xiaosi

Zheng Shuang като Li Xia

Bai Jingting като Lu Zhiang

 

Резюме:

Историята започва с топло, слънчево лято и разказва за дружбата, съмненията и предателствата, разделящи група  приятели, след което всеки поема по своя път и търси мястото си в обществото.

Li Xia израства в бедно семейство, но с много труд успява да спечели стипендия в училище, където среща популярните Fu Xiaosi и Lu Zhiang и скоро тримата стават близки приятели.  В техния кръг има и други ученици, но след завършването им всеки поема по своя път. Xiaosi става известен художник,а Li Xia - негова помощничка и втора половинка. Топлото и ярко лято на юношеството постепенно си тръгва от живота им. Всичко започва да се променя и съмнението били ли са приятели въобще някога се появява във всеки от тях. Десет години са дълъг период, какво може да бъде вечно в този свят? Ще се върне ли усещането им  за лято или то си е отишло завинаги?

 

Свали с английски и руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой модератор е добавил линкове, за което благодаря, виждам че първите няколко еп са преведени, но ме притеснява факта, че е правен по книга и четох разни неща за финала на книгата, затова ще изчакам да видя как ще завършат историята в сериали и тогава ще прецена дали да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях решила да го нагледам, но цифрата 46 за сериите рязко ме спря...

И главната не ми е мноо присърце... явно ще чакам някой по-интусиазиран да сложи мнение и да ме зариби.

Края не ме притеснява... просто може и да не стигна до него, ако останалата история си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...