Jump to content

My Dear Cold-Blooded King (2017)


Recommended Posts

То и аз по едно време се замислих за темерутчо, но няма да е той щот се подчини когато оня в тъмното и разреши да си тръгне. Част е от приближените със сигурност, щом се мота с разни секретни документи насам натам ама повече залагам, че е тайнствения отколкото краля или кандидат- краля. Иначе тя за ядрото знаеше от лейтито-май той и го спомена когато и обясняваше колко лош е Юта, така че за нея това не беше новост.

Съгласна, че знаеха за Мей още преди да я срещнат, просто преди това явно просто са я държали под око, но от далеч.

Виж това с цвета на маските, не го бях забелязала, но като нищо може да е използвала за вдъхновение RK:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ни хвърли в тъча авторката. Вместо да се разплитат нещата, те повече се оплитат. Тук имаше непознати за мен думи, та леко недоразбрах чапа, но обожателят пише, че едва сутринта е разбрал. Той пак по-осведомен. Главната изобщо не беше запозната, че е обвързана. Лейтито се бута здраво. Многоъгълниците не го греят. Широкоскроен е човекът. Чудя се дали принцесата, която щяла да иде, няма нещо общо с развитието около Мей? Тази част нещо не я разбрах, но мисля че Мей ще я срещне сега като отвори вратата. Гадая си на сляпо. Поне познах, че е ред на лейтито и ще я тормози :-D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгодена ли?!:xaxa:Ето това се казва изненада и не само за нас, а и за самата Мей. Попилях се от смях как и призля, като прочете писмото. Авторката още миналия чап се опита да ни метне с краля, но не й повярвах, а сега ни пуска подобни бомби с обвързвания/годежи. Определено не очаквах подобно развитие. Може и тайния обожател да се объркал, но аз по-скоро залагам, че като нищо е сгодена без тя да знае.:lol: Лейтито каза, че нейния годеник е краля?! :D Ако правилно съм разбрала? Става все по-интересно, нямам търпение за следващия чап.

Нещо, което не ми допада е, че авторката за трети път сменя визията на Лейтито, сякаш още не е решила как точно да изглежда. И трите варианта са красотни, обаче тази смяна на вида му ми действа много объркващо. В първия момент си помислих, че това е ново биши и докато се чудех този кой е и откъде се взе, то се оказа, че това е Лейтито.:D И как се възползва от безгрижно заспали девойки по полянки. Безсрамник!:896767: Да, срама няма, девойката обвързана, ма него това въобще не го притеснява.

Друго, което ми направи впечатление е, че Лейтито, както и Юта, носят тези червени амулетчета, дето краля ги раздава само на отбрани хора. Всички са в кюпа явно.B)

Разбра се, че принца и принцесата са пристигнали. Само се чудя накрая това не беше ли Мей? С нова премяна, нали отиде да се приготви? Или това ще да е принцесата... Все пак залагам, че е Мей. И дали ще видим краля следващия чап, май пак ще е с маска и ще остане скрит. Много ме притеснява тази поява на принца и принцесата, имам чувството, че проблемите се задават точно с тяхното пристигане.

Ако накрая е Мей с нова премяна, като годеница на краля?:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле как се смях на физиономията на Мей когато осъзна какво пише в писмото:282: 

Тъй както ги виждам  нещата не само вие се съмнявате, че Юта е краля-Мей също. И а  на бас, че въпросния таен обожател ще е точно краля и просто съобщи на годеницата си, че е негова:896767: Всъщност, поне за мен в случая думата в писмото е по-точно да се преведе като "обещана", но може и да не съм права де.

Иначе  ще поизчакаме да видим въпросните гости-принца и принцесата. Май първо ще видим първата "брачна" нощ на Мей и годеника и..може пък и да се бъркам, щот за да е брачна май първо требе сватба да има:lol2:

Обаче сте прави за амулетчетата и авторката специално насочва вниманието ни към тях вече втори чап. Аз също нямам търпение задругия чап, щот края за мен е онази част, която ни показах в пролога.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано наистина да идва сцената от пролога!:ilovethis:

Май наистина тайния обожател може да се окаже краля. И както хубаво го каза - нашия я осведомява за годежа им. Да си знае девойката.:D Изглежда обаче това въобще не притеснява Лейтито, него нищо не може да го спре. И къде се загуби Юта, очаквах него да го видя този чап и той да е главно действащо лице, особено след спасяването.

Дебилче, викаш тази нощ да е сватбата?:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като гледам, сватбата ще е формалност, която ще се прескочи(като годежа например:28558:) и директно ще се мине към съществената част:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol2:Още по-добре! И без това няма смисъл от излишни формалности. :lol: Дано авторката се ориентира към съществената част.:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше годеница на краля, на лейтито кратунката може да фръкне като нищо, заради флиртаджийския му нрав. Не би следвало да си позволява волности. Интересно, защо лейтито тогава съзнателно ще си надява примката. Аз в края на чапа я взех за Мей. Дори и не се усъмних, докато ти Блу не спомена. Сега вече не знам какво да мисля. Юта ще присъства заедно с краля според мен. Съжалявам, не искам да разбивам ничии представи, просто добавям и моята гледна точка. Не ме бийте много. А и винаги има опция Юта да бъде набързо отпратен :blush:

 

И аз не бих отказала тази съществена част, ма авторката е садист. Само дразни, бе!

 

Между другото, ако се окаже ''обещана'' на принца, а не на краля, наистина ще я призная авторката за факир. Тогаз вече ще ме израдва максимално откъм изненадващо развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вили, споко, не се притеснявай и спокойно споделяй гледната си точка. :kissx: Не е нужно да си на нашето мнение. Напротив когато има различни гледни точки е много по-интересно.

Съгласна, че Мей, ако е годеница на краля, Лейтито много отворено го раздава и се бута където не му е работа. Като нищо ще му хвръкне главата. Само че още от началото ми се струва, че той е бунтар. И донякъде му пасва на характера смелото поведение. Още началните чапове, когато доведоха Мей в двореца да лекува принца, Лейтито изцепи реплика нещо от сорта: "Сега ще стане интересно". Играч го раздава още от началото, та даже от публичния дом /баш в началото/.:D Вярвам, че него нищо не може да го спре, ако е решил да направи нещо. И е голяма лисица, затова все още не мога да му имам доверие, за разлика от Мей, която реши да му се довери за момента. Та, все още не мога да го причисля към добрите. Скрита лимонка е.

Интересно ще е, ако на вечерята цъфнат тримцата на масата - Краля, Юта и Лейтито. :D

Не знам защо, но съм сигурна, че Мей е годеница на краля, няма на кой друг да е. Големият въпрос обаче е кой е краля?

Ако наистина Юта не е краля, то тогава и той има доста смело поведение спрямо Мей, макар че е много по-приличен в сравнение с Лейтито.:D И накрая мисля, че е Мей, от малкото, което видяхме в много красива премяна ще е, точно както в пролога. Дано да следва точно тази сцена.

Хаха, права си, авторката наистина е садистка и обича да ни дразни. :lol: Как само си играе с нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Вили, не е проблем да мислиш различно-ако е еднакво ще ни стане скучно, пък така е определено по-весело:)

Ся, версия номер 3 и 1/3(щот вече някоя от вас го спомена по-горе): въпросния годеник е новопристигналия принц, за тва тия наште убавци седържат така свободно. Цанили са я като булка в братската съседна държава(по политически причини ъф корс), вероятно без да споменават, че е от простолюдието. Ама понеже всеки от тях се има за краля-кой настоящ, кой бъдещ, се стараят и състезават кой от тях да упражни правото си на първа брачна нощ(" привилегия" на средновековните владетели) преди да я пратят у другата държаваB)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебилче, плача от смях! :lol2::rofl:

Иначе малко вероятна ми се струва теорията новодошлия принц да е тайния обожател, който й праща писма. Най-малкото не я е виждал и не знае дори за нейното съществуване, а може би греша? По-скоро залагам, че е принца - брата на краля, който излекува. Или самия крал. Това са моите предположения за тайния обожател.

Обаче който и да е краля и двамата господа - Юта и Лейтито го раздават много смело с Мей и рискуват да им се затегне примката около врата.

Само ме е страх от следната теория - новодошлия принц да не погне Мей, а новодошлата принцеса да те тръгне да преследва краля. Тогава вече ще стане мазало.

п.п. Арта е разкошотия. Всеки чап е голяма наслада. Жалко, че е само 1 чап на седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разбирането :)
 

Моето фантазьорско съзнание рисува сюжет след сюжет. Ако кралят й е брат, защо не тя да е принцеса. Ето ти синя кръв.

Иначе за по-горната си теория, имах предвид да е малкият брат на краля. Може спасяването от хубава кака да го е ударило право в сърцето и да е изискал годеж. Ма пък той е такава плашлива сърничка, че идеята за чуждоземния принц звучи по-логично. 

Те хубаво се борят за привилегията, но Мей е способна напълно да им поотупа прахоляка, ако не я сварят в настроение, лол. Ето даже успя да е топ и на лейтито вече два пъти в опит да си вземе писмата. Тоя па, всичката й коренспонденция изчете :lol:

 

Дебилче, средновековните ти размишления отиват в интересни посоки ;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали, пък ако знаеш колко още мога да измъдря по въпроса:)

 Колкото до тва как е топ на лейтито вече два пъти...по добре да не си развихряме фантазията на тази тема че:282: Тренира момичето,кво да се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ние го караме на фантазия от самото начало. То точно фантазията ни държи все още :P

 

Според мен принцесата идва точно, защото се канят да я сродяват с краля. Иначе защо ще помъкнат женско на визитата. А ние сигурни ли сме, че принцът е само един? Започвам да мисля, че кралят има още братя и някои от тях може да са Юта, лейтито. Обикновено има по около 8 принца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале, момичета! :282: Замина ми чистото подсъзнание! :lol:

 

Вили, баш и на мен ми се струва, че е малкия брат на краля. Или вариант две - самия крал.

Моята най-първа теория беше, че краля е братът на Мей, който ще се окаже жив. Естествено развръзката ще е, че не й е истински брат и воаля - двамцата заедно. Само че вече не съм много сигурна в тази теория. Единствено подозирам, че брат й може да е още жив или най-малкото е бил част от това секретно "Ядро" около краля. И Юта и Лейтито са наясно коя е тя още преди да я срещнат.

 

п.п. Вили, това е много добро предположение! Напълно възможно краля, Юта и малкия принц да са братя. Така може да си обясним защо малкия нарече Юта - батко, и в същото време Юта не е краля. Но пък и тримата/четиримата с Лейтито са свързани, много добра теория. Дали пък няма да видим вариант на Лунните любовници?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност от прозвището на краля, не мисля че Мей има много положително мнение за него. Все още не са показали никаква нейна симпатия към краля. Брат й имаше цяла философия за нещата и затова и се включи към армията. Това не пречи да са един човек, де. Очаквам да развият взаимодействие между Мей и краля, за да си попълня картинката. Тя е против войните и погубването на живот, жестокостта. Ненапразно в тази глава Юта излизаше целият в кръв. Ще се види сега по реакцията й, когато види Юта отново. Нямам търпение.

И, да, артът наистина много привлича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си, Мей наистина изпитва страх от краля и нормално при славата, която има той. Досега наистина нямаме почти никаква информация за него. Ако не се окаже някой от вече показаните ни герои - Юта, Лейтито, не знаем нищо за въпросния крал. И тепърва ще трябва авторката да покаже връзката/взаимоотношенията между него и Мей. Както и как тя ще си промени виждането за него. И аз нямам търпение Юта и Мей да се видят. А той наистина най-кървав се оказа. Да, много радва арта, а Мей последните 2 чапа имам чувството, че още по-хубаво я рисува авторката.

Малко шотчета на Юта:

Off Topic

9f4f501fd241e340.png

7bf1a02e221a3761.png

2873442acc5121c4.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блу, поствай направо като ново мнение, че послеписите трудно ще ги видим, като има други отговори след тях. Би било готино развитие, нали :) 

 

Непрекъснато историята ми напомня на едно аниме, което съм гледала преди 5-6 години. И там имаше дузина прекрасници, император, главна с голямо любопитство. Само артът не може да се равнява на този, но спрямо изминалите години, няма как. Явно тематиката ми е слабост и неудържимо ме привлича. Освен това обожавам дългокоси герои и тук направо се размазвам. Има промяна в рисунъка й, но не знам защо. Само се надявам да не губи от пищността на детайлите. Сега загледах лейтито. Наистина изглежда по-различно. Чудно как само него променя толкова. Явно редовно посещава фризьорския салон, наш лейти. Все различна фаца вади.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чапът ще ви хареса. Наш Юта се вихри: ,,Видяхме се голи,,. Ахаа, значи Дебилче позна, парата не е била достатъчно гъста, лол. Не съм свикнала да го виждам в подобна светлина. Много делови беше. Съсипах се от хил на реакциите на Мей обаче. Дрехите им бяха мега файски. Очите ми останаха в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...