Jump to content

Recommended Posts

Преди 3 часа, NETI88 написа:

Внимавай само той да не посети болницата вместо теб. Или пък защо не и заедно. :PНе забравяй, че българките ни смятат за най-красиви

и току-виж си му завъртяла главата.;)

Не бях се сещала за този вариант. :) Щом е с него отивам навсякъде без да се замисля изобщо. :P В болницата, зад болницата, пред болницата, а най-добре ще е на самотен остров. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този разговор отива за лични ми се струва. :) Иска ми се... хахххахаха. Леле стана горещо Нети. Остров и Пуш, лееллеел пари и направо ми стана горещо. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силата на парите, силата на любовта. Тия хора що народ изтрепаха още в първа серия... Полицията отново показана като нещо хаотично и неорганизирано, даже почти я нямаше, само тримата полицаи-бодигардове-треньори индивидуалисти, които работеха по собствена преценка. Оцелялата сестра - изключително дразнеща, досадна, импулсивна. Годеникът - бре, това на какво отгоре и как ги влюби всичките жени наоколо в себе си, тц, тц. Обаче главната е звяр, как играе това момиче - истински, и трогващо, и завладяващо, страхотна е. А Пуш - каквото и да (не)играе е страхотна гледка, наслада за очите. Препоръчвам за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...