Jump to content

Recommended Posts

Superstar's Game

 

spacer.png

 

Заглавие: Superstar's Game / Illusion's Game / Game Maya / เกมมายา

Държава: Тайланд

Година: 25 май 2017

Жанр: драма, романтика, екшън

Епизоди: 21

Време на излъчване: сряда и четвъртък

Времетраене на епизод: 58 минути

Канал: OneHD

 

Участват:

Push Puttichai

Warattaya Nilkuha (Jui)

Beam Kawee Tunjararuk

Bovy Atma Chewanitphan

Mouse Natcha Jantapan

Pim Pimjira Jaroenlak

Erk Butsakon Tantiphana

 

Резюме:

*Автор: Vivivan

Gun (Пуш) работи като бодигард към полицията.  Неговата годеница загива в автомобилна катастрофа в деня на сватбата им.  Но в съобщение към него тя разкрива, че е разкрила измами на шефа си и той я преследва (Kawin). Pimdao/ Pim е известна актриса и годеница на Kawin, но не е запозната с тъмния му бизнес. Gun случайно се запознава с Pim и след като разбира коя е започва работа като нейн бодигард, за да разкрие престъпленията на годеника и. А между другото и някой се опитва да убие Pim и така докато я пази, Gun постепенно започва да изпитва чувства към нея, а и тя не остава безразлична към него. 

Off Topic

 

Пимдао е звезда номер 1 в света на шоубизнеса в Тайланд. Но една гадателка й предсказва, че е в опасност и ще бъде нападната от мистериозен мъж. Затова Пимдао решава да наеме бодигард.

Сират /Пуш/ мрази звездите, защото бившата му приятелка го е изоставила, за да стане известна. Но поради финансови затруднения той е принуден да стане бодигард на Пимдао и за по-голяма безопасност трябва да се преструва на нейно гадже.

Сират постепенно започва да се влюбва в Пимдао, но много хора ще се опитат да попречат на тази връзка, включително и бившата му приятелка. Възможна ли е любовта между суперзвезда и бодигард? И кой е мистериозния нападател?

 

 

Онлайн без субтитри: Тук

 

Онлайн с английски субтитри: Тук и Тук

 

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

 

Пуш като бодигард!:inlove: Нямам търпение да се съберат повечко серии и го почвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи еп, добре е, че еп. са по един час, което си е направо малко като за тайско. Има интрига и то доста оплетена, ще видим как ще тръгнат нещата нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първите минути на сериала Пуш раздава ритници полугол - е как да не го гледаш това :D Отдавна не бях гледала нищо от Тайланд та сега съм на линия и тук -имам текущи сериали от почти половината Азия :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпението ми е поставено на изпитание.:D Вивиан, след този хинт направо не знам как ще издържа да се съберат повечко серии. :lol: Май ще се предам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време съм захванала тайландски. С купидоните са доста приятни.

Този също е доста интересен. Да, гол облечен Пуш си е пушка отвсякъде.

ГГ можеше да е и по-миловидна, но както и да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9.06.2017 г. at 11:20 PM, Blue_Moon said:

Търпението ми е поставено на изпитание.:D Вивиан, след този хинт направо не знам как ще издържа да се съберат повечко серии. :lol: Май ще се предам...

 

Ще караме на гифчета със споментите "тренировки"... и аз го наглеждам докъде е стигнал, но нямам против и на подсказки, че ако задрами мноо няма да се прежаля да гледам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мери, спокойно, дори да задрами, аз лакорн с кофти финал не съм гледала, което не значи, че няма такива, но този според мен няма да е от тях. Например Тhe past life поради тази причина не го започнах, че ми беше под въпрос какъв финал ще сътворят. И още един имаше с един ангел, но не помня как се казваше. От първи еп. аз разбрах следното ( за предстоящата драма имам предвид).

Off Topic

Пуш щеше да се жени, главната също, в деня на сватбата им ( мисля, че двете сватби бяха в един ден), годеницата на Пуш отиде да преснима някакви документи, (поне така каза едно момиче като отиваха в дома и да я вземат) които уличават бащата на годеника на главната в злоупотреби и тя загина. Брат и отиде да търси сметка на годеника на главната и така и тяхната сватбата се провали. Баща и по принцип беше против тази сватба, а годеникът и не е истински син на бащата, а на негов служител или приятел, не помня точно, който загива и той го взема да го отгледа. Като порастват доведения син и дъщерята на бизнесмена се влюбват и все още се обичат, но той е против връзката им. Преди да загине момичето остави съобщение на телефона си, че годеника на главната е виновен и така Пуш (мисля, но не съм на 100% сигурна, защото ми се спеше:lol:) го чу ( брат и също го чу и затова отиде на сватбата) и т.н. и т.н. ще търси начина да е близо до тях двамата. Пуш също се запозна и с нея, по един нелеп начин и тн.н. и т.н.;)

 

PP прочетох, че главната двойка се срещат и в реалния живот, но не гарантирам за достоверност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже започнах да го срещам в много сериали напоследък, мога да кажа само, че освен, че е чаровен и сладък, Пуш е и еднотипен като излъчване и игра, може би затова и все еднотипни образи изгражда! Тук се издразних много яко от две неща - първото е яркото му червило /той има хубави устни, не е необходимо така да ги подсилват и натрапват, виждат се и без цикламено червило/, което се конкурираше с червилото на главната /суперзвездата на места беше с по-дискретно червило от бодигарда си/,  и  второто - страшно впитите му клин-дънки, които очертаваха всяка извивка на прасците. Момчето има красиво лице и тяло, защо трябва да го пъхат в джинсов клин обаче, не ми стана ясно...джинсите според мен, само даваха грешни индикации за неориентираност....

Още от първия път когато го гледах на екран, правя прилика между Пуш и МайкДиАнджело и не мога да се оттърва от тази асоциация. Лицата и излъчването им са сходни, както и начина, по който се усмихват, разликата е, че Пуш е по-едър и май и по-висок.

Младежът /Пуш/ в първите си сериали играеше с повече чувство и хъс, напоследък ми се струва, че се е отпуснал и не си дава много зор. Само мята погледи и усмивки наляво-надясно. А може и от сценария да се подвеждам, но като че ли не се старае както в предишни продукции...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз ли съм в грешка или нещо с резюмето не е наред? Това, което видях в първа серия е, че годеницата на Ган/Пуш загива и участие в това има годеника на Пим... А и при руснаците описанието е друго:" Из-за угроз ей приходится обзавестись телохранителем (Пуш), который стал им только ради того, чтобы выяснить, кто причастен к гибели его невесты."Знам, че съм в началото, ама завръзката е такава според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В английското резюме, което съм ползвала, никъде не се споменава, че годеницата му е загинала, умряла или убита. Сериалът още не съм гледала. Ако някой, който го е изгледал, може да даде по-точно резюме на български, нека го направи и ще го добавя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blue_Moon написа:

В английското резюме, което съм ползвала, никъде не се споменава, че годеницата му е загинала, умряла или убита. Сериалът още не съм гледала. Ако някой, който го е изгледал, може да даде по-точно резюме на български, нека го направи и ще го добавя.

Тъкмо съм го почнала. и ще коментирам пак като го изгледам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В спойлер в своя коментар  andi11 е разказала за 1 епизод и то там става ясно кой какъв е. Изгледах го наскоро - прилично е, Пуш е красива гледка, малко края го разтегнаха според мен, но се преживява. Ето за какво иде реч:

 Gun (Пуш) работи като бодигард към полицията.  Неговата годеница загива в автомобилна катастрофа в деня на сватбата им.  Но в съобщение към него тя разкрива, че е разкрила измами на шефа си и той я преследва (Kawin). Pimdao/ Pim е известна актриса и годеница на Kawin, но не е запозната с тъмния му бизнес. Gun случайно се запознава с Pim и след като разбира коя е започва работа като нейн бодигард, за да разкрие престъпленията на годеника и. А между другото и някой се опитва да убие Pim и така докато я пази, Gun постепенно започва да изпитва чувства към нея, а и тя не остава безразлична към него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, vivivan написа:

В спойлер в своя коментар  andi11 е разказала за 1 епизод и то там става ясно кой какъв е. Изгледах го наскоро - прилично е, Пуш е красива гледка, малко края го разтегнаха според мен, но се преживява. Ето за какво иде реч:

 Gun (Пуш) работи като бодигард към полицията.  Неговата годеница загива в автомобилна катастрофа в деня на сватбата им.  Но в съобщение към него тя разкрива, че е разкрила измами на шефа си и той я преследва (Kawin). Pimdao/ Pim е известна актриса и годеница на Kawin, но не е запозната с тъмния му бизнес. Gun случайно се запознава с Pim и след като разбира коя е започва работа като нейн бодигард, за да разкрие престъпленията на годеника и. А между другото и някой се опитва да убие Pim и така докато я пази, Gun постепенно започва да изпитва чувства към нея, а и тя не остава безразлична към него. 

 

 

Знаех си, че някъде прочетох нещо различно, но когато реших да пиша по темата не разгледах подробно коментарите :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито някой е в грешка, нито на резюмето нещо му има. Случва се  често да има разминавания или непълности в резюметата на  предстоящите сериали. Този, който пуска тема просто превежда това, което е обявено, аз затова гледам да съм максимално кратка, точно защото съм попадала на несъвпадения в руски и англ описания. От личен опит- по-точни са руските, те понякога превеждат резюмета директно от китайски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Blue_Moon написа:

В английското резюме, което съм ползвала, никъде не се споменава, че годеницата му е загинала, умряла или убита. Сериалът още не съм гледала. Ако някой, който го е изгледал, може да даде по-точно резюме на български, нека го направи и ще го добавя.

 

Накратко ще го обясня понеже го гледах целия:

Off Topic

Годеницата на Ган/Пуш е убита от годеника на Пим /докато разследва е убита/, убито е и още едно момиче също. В началото Ган се сближава с Пим, за да се добере до нейния годеник и дори не подозира, че Пим няма връзка с убийствата и дори е нарочена за следващата жертва /бащата на годеника й убива нейния баща, а любовницата на годеника и ще се пробва да убие и нея/, а нейния годеник и изневеряваше с две мацки, едната от които му е заварена сестра, понеже той е осиновен от мафиота, а другата е жена от екипа на Пим / тоест нейната добра приятелка е също влюбена в годеника й/. Ган непрекъснато спасява живота на Пим, почти във всяка втора-трета серия има опит да бъде убита, понеже заварената сестра е много зла, както и бащата /той си е чист мафиот/, та ще има много опити за покушение. И да добавя също, че ще има доста СТЕРИЛНА и ПЛАТОНИЧНА любов между главните - в сериала има само две целувки между тях, едната от които е в самия край - на финалните надписи буквално, а другата е в едно езеро, тоест никакви страстни сцени не очаквайте този път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дописвам: През цялото време във всички серии Ган беше изключителен професионалист и не се забърка с Пим, макар да се появиха нежни чувства. С две думи - съвсем професионално, той няма да покаже страст. :) Една от най-кротките и платонични любови беше тази. А както знаем в тайландските продукции рядко има само платонична любов, затова се изненадах. Много етично беше нашето момче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ! Спешно се нуждая от бодигард. Имам само едно единствено изискване, задължително да е Пуш. :D:D:D  Изисквания към облеклото нямам, защото на този красавец всичко му стои добре. Може би ще включа само една клауза в договора, когато сме сами в дома да е само по парфюм. :inlove: Имам се за силна жена, но май ако се разхожда само по парфюм ще трябва често да посещавам болницата, защото сърцето ми няма да издържи тази гледка. Ще се страхувам за щяло и нещяло, за да може непрестанно да е близо до мен. През нощта ще сънувам много кошмари и няма да ми стига само да си премести диванчето до леглото ми и аз да го хвана за ръкава ами направо скачам при него.:P:D До тук с моите фантазии. :) Сериала не беше лош, имаше си от всичко по малко. Актьорите се справиха добре, сюжета въпреки че не липсваха типичните и любими похвати все пак се отличаваше с някой неща. Например липсваха злобните лелки, крясъците и скубането на коса също. Сериала си струва отделеното време и ако се намери някоя добра душа да го преведе ще е супер. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай само той да не посети болницата вместо теб. Или пък защо не и заедно. :PНе забравяй, че българките ни смятат за най-красиви

и току-виж си му завъртяла главата.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...