Jump to content

DAY6


Recommended Posts

хахах Аз май го очаквах. :D  донякаква степен.. Ама по - скоро да се пусне в по - късният час ....

.

Песничката е много спокойна и тип пролетно есенна,  за това време според мен...Точно за събуждане от дългата "ваканция"

Браво момчета! Радвам се~

Young K е благодарил за успеха на песента..

Woonpil също се е включил

Off Topic

[TRANS] 200511 Young K's Instagram Story
"Thank youㅠㅠㅠㅠ"#DAY6 #데이식스 #YoungK #영케이 #The_Book_of_Us #The_Demon #Zombie #DAY6_Zombiehttps://t.co/NrEeRvFMV2 pic.twitter.com/Ejdq3yADRM

— fyjypnation (@fyjypnation) May 11, 2020

[TRANS] 200511 Young K's Instagram Story
"Is this real life...ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ"#DAY6 #데이식스 #YoungK #영케이 #The_Book_of_Us#The_Demon #Zombie #DAY6_Zombie https://t.co/5F3fy5UcCq pic.twitter.com/BDlca1DkUb

— fyjypnation (@fyjypnation) May 11, 2020

[TRANS] 200512 Young K's Instagram Story
"It is a very happy night thanks to you.. ㅠㅠㅠ Everyone have a good night..ㅠㅠㅠㅠ"#DAY6 #데이식스 #YoungK #영케이 #The_Book_of_Us#The_Demon #Zombie #DAY6_Zombie @day6official https://t.co/7NQXZAWmQm pic.twitter.com/wDx2IRsD94

— fyjypnation (@fyjypnation) May 11, 2020
 
[TRANS] 200511 Wonpil's Instagram Story"So emotionalLoudly crying faceWe overcome because we are DAY6 and My Day, right~?Smiling face with halo"#DAY6#데이식스#Wonpil #원필 #The_Book_of_Us#The_Demon#Zombie #DAY6_Zombie@day6officialhttps://instagram.com/stories/kimwon
 

 

 

Песента е дебютирала под номер 8 в melOn (най - големият музикален  чарт)  достигнала е същевремнно и нов пик под позиция  #4.

Това прави ЗОМБИТО  песента с най - високо място в чартовете след дебютирането им. Във високите позици на чартовете е и в класациите на   Bugs и Genie (те са също са от престижните класации като - 2-ро и 3-то място в муз класации в Корея)

 

До преди един час песента е била под номер:

DAY6 "Zombie" - KST Melon - #4 (↑1) Genie - #1 (↑1) Bugs - #1 (-) Soribada - #24 (↑4)

 

 

Корицата на албума е страшно красива и оригинална

АЛБУМА ЗА СЛУШАНЕ в SPOTIFY

 

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Днес изслушах всички песни. Добри са. Харесват ми.  ZOMBIE си е най-завладяваща. :) Допада ми много и LOVE ME OR LEAVE ME. Радвам се, че все пак албумът им излезе, за да може феновете да  му се насладят и дано започнат да ги подкрепят още по-силно сега. 

Корицата наистина е много creative :) Знакът, както и целият надпис The Book of Us: The Demon, ми направиха впечатление още при Image тиизърите, които пък отделно също бяха прекрасни. Особено кадрите с преминаващите хора.  :wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи случайно попаднах на  песента Zombie. Чудесна е и сега не мога да престана ,да си я пускам отново и отново. Не съм слушала всички песни от албума, но ако съдя по Зомбито и останалите трябва да са чудесни.Освен Зомбито любима ми стана Day and Night. Радвам се , че албума излезе, за радост на феновете.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, че за 5 дена момчетата са направили Над 4, 6 милионна гледания  на песента си :panda-145: АКо се продължава в същия дух... Другата седмица може и да бъдат сред кандидатите за първите места..~~~~~~~~

 

 

JAY какво  писа в туитър . Първоначално писа на корейски това съобщение:

Off Topic

Image

 

Превода :

Mисля, че ще става все по - добре. Факт е, че в началото се страхувах, но мисля, че заради вашата любов и подкрепа станахме силни. Съжалявам много. Много съжалявам феновете ни, защото те знаят колко е важно това завръщане..Въпреки това, както винаги, нашите фенове, които запълниха   недостатъци с увереност, думите ми не са достатъчни, за да ви кажа какво чувствам. Благодаря много  и вие сте много скъпи за мен. Ако ме изчакате още малко, ще дам най - доброто от себе си  в пеенето и да  бъда с вас. Много съжалявам и ви благодаря. Обичам MYDAYS

 

Пусна и съобщение на английски напълно:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Нa 18 май в радио IDOL RADO ще гостуват kaто специални гости WONPIL и DOWOON Заедно С JINYOUNG & BAMBAM (got7)  които и те ще бъдат там. ~ 

  YOUNG K  както знаете от  тогава започва воденето  на  IDOL RADIO :panda-145:

 

Момчетата  продължават да са много добре в класациите ~

Aлбума им е на 2-ро място.

Варират в Топ 10 - в двете по - големи класации.. В мелон имат 4-трака в ТОП 100 и да малко  по - надолу, но  без нито една промоция на албум или песен, където и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт от днешния брой на IDOL RADIO

 

1- во Young K заедно с  Jae (got7) - DJ

2-ро - WONPIL и DOWOON & JINYOUNG и BAMBAM (гот7)    - гости

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Young K и  Wonpil заедно  с  Jinyoung, Youngjae, Bambam (гот7) показват кои са базовите стъпки, които всяко трейни на JYP трябва да знае за на мине напред в избирането за продължително трейни :D

Цък клипче от тук

Ако не ви се отваря директния пост:

Off Topic

 

 

 

ОФИЦИАЛЕН КЛИП:

 

 

 

Dowoon не се е присъединил защото е бил обучен на вълнообразните движение само .. :Д
Young K  го е помолил да седне тогава и макнето с радостно лице се е съгласило и го е послушало ..
 
Имало е много сладки разговори между двамата млади от групата Dowoon & BamBam(гот7)
.Dowoon e говорил след вдишване на хелий и Bambam  е казал "Той е много смешен!"
 
Dowoon е рапирал free style като е трябвало да се изправи срещу Бам Бам.. След като чул рапа му Бам Бам просто казал, че не може да рапира така и се отказва.. Dowoon печели рап битката хаха Искам да го видя хааа

 

Woonpil прави JUST RIGH на GOT7.  Jinyoung  е бил себе си като е казал: Мисля, че JYP е много умен.  Сега разбирам защо той (Woonpil) не е са го сложили в dance група.

Цък клипче от тук

Off Topic

 

 

Dowoon среща  Youngjae (got7) за първи път и му казва "Annyeonghaseyo, hyung!" (Здравей, батко)

Youngjae  се зачервява и отговаря  "Oh? I'm not your hyung!" (Ох, Аз не съм ти батко)

 

Да поясня Dowoon e 95 г.. Youngjae е 96 г :д - демек обратното хахахахаха

 

Друга играе е била да си казват хубави неща един за друг по двойки:

Jinyoung и  Wonpil са били заедно

Image

 

Bambam и Dowoon  също са го направили на хип хоп музика

Image

 

Другите са накарали  Young K и Youngjae  също да го направят.  Youngjae е казал: "Никога не съм ти държал ръката преди" . Jinyoung ги е спрял и  Young K му е благодарил.

 

 

Jinyoung  завършил с това  DAY6 да се завърнат здрави.. Jinyoung е пял малко от DAY6's Zombie

 

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макнето ще ме умори..
Днес Young K & Jae пак си имат радио предаването ~

Точно тогава Dowoon е пуснал лайф, където се упражнява на барабаните си:

 

След това е пуснал съобщение в ИНстаграм:

Благодаря, че ми гледахте лайфа. След като се упражнявах докато бях на живо, някак си бях нервен и мисле, че няма да мога повече да го правя~ Young Young DJ, fighting!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Oт друга страна на гости на IDOL RADIO са били нова дебютираща банда Lucy(нова банда от Superband)  и си е личало през цялото време, че Young K бил много щастлив ..  

Бандата си е пожелала някой ден да направи нещо с Day6 ..

Young K: Надявам се мечтите ви да се сбъднат и се усмихнал широко :D

Групата Lucy е изпълнила   песента на Day6 - You Were Beautiful

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Jae e невероятен :D

 

Тук Jae Признава каква ВЪЛШЕБНА  СИЛА Притежават неговите мембъри :D  а той я няма :D

How to Tell If You're Lucid Dreaming ft. The World of Dave (데이브) | Ep. #17 Highlight

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jae публикува екранна снимка в Twitter и Instagram на разговор в съобщение, който той е провел с Park Jin Young. Основателят на JYP за първи път изпраща съобщение на Jae, за да го поздрави за успеха на новата песен на DAY6 „Zombie“, която Jae състави.

Jae отговоря: „Благодаря ви много! Извинявам се за проблемите, които предизвиках за това завръщане. Ще стана по-добре веднага и ще се върна скоро! Винаги оценявам наставничеството и демонстрацията на това, което трябва да бъдат артистите. Много уважавам краля на замъка и отново много ви благодаря !! ”

Тогава Park Jin Young отговоря:

Отдели време, Jae. Твоетоо здраве и щастие е по-важно от правенето на шоута.

Не е ли щастлив моментът на нашия живот? Трябваше да се боря, за да намеря какво е щастието. Това беше от 2010 г. до 2012 г.

И сега вече не се спъвам Jimmy  трябваше да премине през този процес и през 2015 г.

Затова по-скоро трябва да преминеш през тези времена и да намериш истински отговор на живота си, а не просто да гониш нещо, което дори не знаеш.

Jae написа на екрана "Нашият лидер."

Off Topic

 

jae.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Dowoon имаше vlive лайф цък за видео

Отговарял е на различни въпроси, които фенове са задавали  в различните платформи ..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Нова песен ще излезе на 2 юни. - .

Или ще се казва Organic Food  или е за кампанията, която е свързана с органична храна :D

 

Това е какво е ставало зад кадър ~

Ще има танци манци ...Dowoon ще пее :D

Видеото не иска да се показва .. Цъкнете го :D

 

데이식스(DAY6)의 유기농송 메이킹 영상

 

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това хлапе всеки ден ми излиза.То свири доста песни на кпоп изпълнители, но първата която ми излезе от него беше на Day6, затова ще ви го покажа тук...

Страхотно е. 

Обаче песента беше друга, аз ви показвам последната им.

DAY6 (데이식스) - Zombie 피아노 연주 | piano cover

 

А това, фенска му работа...

Animal Crossing X Zombie MV【DAY6】どうぶつの森 데이식스

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...