Jump to content

DAY6


Recommended Posts

Преди предстоящото им завръщане на 11 май, DAY6 участва във фотосесия и интервю за списание The Star!

Снимането им за майския брой на The Star имаше темата „Уникален пролетен неделен следобед.“ В интервюто групата сподели какво са решили. Young K каза: „Бяхме заети да се подготвяме за нашия албум и да изпробваме нови неща.“ Dowoon добави: „Подготвях се за нашия албум и тренирах барабаните.“

На въпроса откъде черпят вдъхновението си, Sungjin отговори: „Печеля много от преки и косвени преживявания, както и от всякакви истории, които ме движат.“ Jae отговори: „Пиша песни, като съчетавам и свързвам думи и изпълвам идеите, докато вървя.“ Wonpil сподели: „Обикновено когато пиша песни, много си въобразявам.“

Относно това, което според тях е най-важният аспект от техните изпълнения, Jae коментира: „Енергия! Вярвам, че можем да дишаме и да общуваме с нашата публика чрез енергия. “Wonpil   добави: „Намирам комуникацията за най-важна. Работя, за да предам правилно емоциите, които изпитвам на сцената, към нашата публика. Има моменти, когато мисля, че всички в концертната зала изпитват една и съща емоция и много ми харесва, когато това се случи. “

Групата сподели и какъв спектакъл би искал един ден да изиграе. Young K и Dowoon отговориха: „Една от нашите цели е да проведем концерт на открито като фестивал.“

EWv-VMAt-WAAAbo-I6.jpg EWv-VMAt-Xk-AEf-MJR.jpg

 

На въпроса какво е мечтата на DAY6, Sungjin сподели: „Искаме да останем силни и да продължим да правим музика здравословно и щастливо.“  Wonpil добави: „Дори след като минава много време, искаме да правим музика, която не застарява.“

Може да хванете останалата част от фотосесията, интервюто на DAY6 и други неща в майския брой на списание The Star, в който са включени още Kang Min Kyung, APRIL, Rocket Punch, Song Kang, Noh Ji Hoon и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Wonpil беше на специалната сцена Studio M поредица на M COUNTDOWN

Изпълнявал е : Behind the page

 

[DAY6 WONPIL - Behind the page] Studio M Stage | M COUNTDOWN 200430 EP.663

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост и тази група спира за малко активност..:(

Фирмата заяви, че част от членовете страдали от психическа тревожност и се нуждаят от почивка. Групата временно ще спре груповите дейности включително и по промоциите на новият албум, за да могат членовете да се  съсредоточат върху възстановяването си.

 

Пълният текст на писмото ~

Off Topic

Image

cr: wonpilates

 

 

 Мъчно ми стана, защото ги очаквах с нетърпение.. 

НО важно е здравето.  Нека момчетата да бъдат добре и ако трябва и за по дълъг период от време да ги няма, но да могат да се възстановяват.

 

По - рано беше обявено, че от 18 май Young K (DAY6)  ще е един от DJ/водещите на IDOL RADIO заедно с Youngjae (Got7)  . Не мога да знам дали ще бъде там въпреки ситуацията от сега. ~

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, НЕ! Това пък изобщо не го очаквах.... много жалкоооо.... Дано имат бързо възстановяване, за да можем по-скоро да се насладим на новия албум. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана кофти, но аз повече мисля за момчетата. Как ли се чувстват те?

Мисля, че е време в Корея сериозно да помислят над този проблем, защото нещата стават доста сериозни от към тая посока...

 

Качили са нещо ново днес.

DAY6 "Zombie" M/V Making Film

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...