Jump to content

Recommended Posts

Dowoon се готви да издаде първия си самостоятелен дигитален сингъл.

Dowoon пусна тийзър снимката за дигиталния сингъл „Suddenly“, дует с Song Heejin. Снимката в тийзър показва проста илюстрация на момче, което се разхожда, слушайки музика с котка на ръце.

Дигиталният сингъл ще бъде пуснат на 27 септември от 18 ч. KST.

Албумът ще включва две версии на песента "Suddenly".

Той предаде и съобщение: "Мисълта, която изведнъж ми хрумна, докато ходех по улицата. Кога станах аз?"

1631809248-image.png 1631978879-e-k2sevuuaejdxw.jpg

Dowoon пусна доста тийзър снимки към самостоятелния му проект, но тях ще ги допълня утре. А сега ви предлагам MV тийзър.

Ето и част от тези страхотни тийзър снимки..

Тук яде диня.  Тук не...

Dowoon-5.jpg Dowoon-4.jpg

Тук спи.   Тук не..

Dowoon-3.jpg Dowoon-2.jpg

:D

Барабанистът на DAY6 Dowoon издаде новия си сингъл, озаглавен „Out of the Blue“, с участието на соло изпълнителката Song Hee Jin.

"Out of the Blue" не само е написана и композирана от Dowoon, но той също участва в изграждането на концепцията на сингъла. Инди поп парчето има разбъркан ритъм и включва редица музикални влияния, включително жанрове като рок, суинг и джаз. За музикалния видеоклип на песента, който показва признателност за забавянето на нещата, оживява с игрива анимация с участието на герои, които вървят по улицата.

DOWOON "Out of the Blue (문득) (Duet with Song Heejin)" M/V

DOWOON в изпълнение на новата му песен в колаборация с Song Heejin.

Да я видим и нея, най-накрая.

А песента е много добра.

DOWOON "Out of the Blue (문득) (Duet with Song Heejin)" LIVE CLIP

Денят настъпи, днес Young K влиза в казармата. Той ще служи в KATUSA, която е негова цел, откакто чува добри неща от баща си, който също е служил там.

Лека служба!

Young K на DAY6 успешно завърши последния си ден като радио диджей.

На 10 октомври Young K завърши последния си ден като радио диджей на радио предаването на KBS Cool FM „DAY6's Kiss the Radio“, след 322 дни. Young K полагаше специални грижи, за да се съсредоточи върху четенето на изпратените от слушателите истории и възпроизвеждането на техните заявки за песни за двучасовия период от последното излъчване. Той също така изпълни вокално изпълнение на странична песен на соловия му албум "goodnight, dear".

Слушателите благодариха на Young K, че направи всичко възможно до края, а хаштагът „Out_Best_DJ_YoungK“ беше популярен в Twitter през целия ден.

В интервю, публикувано от JYP Entertainment, Young K заяви: „Ще запазя насърчението, което всички сте ми изпращали през тези времена, дълбоко в сърцето ми. Имаше моменти, когато бях физически изтощен, докато активно се популяризирах като певец , но воденето на радиото ме направи толкова щастлив, че всякакви мисли за изтощение изчезнаха. Винаги бях в състояние да се усмихвам, докато поздравявам всички. Това ме накара да мисля, че това е работа, в която мога да дам всичко от себе си и да получа нещо в замяна . " На въпроса какво е усещането от постъпването в армията, той отговори: „Дори и сега имам решимостта„ Нека бъдем верни на настоящето си “. Мисля, че тези дни се натрупаха и в момента създават Young K, какъвто съм днес . Точно така, в армията ще прекарам всеки ден максимално. Тогава се надявам да прекратя военната си служба в добро здраве и когато се върна, искам да пея и да се насладя на концерт с публика. "

1634003109-yk2-1.jpg

1634003074-yk.jpg