Jump to content
sinardin

Препоръчайте ми филм/сериал...

Recommended Posts

Искам филм от типа на "The man from nowhere" .. ако можете да ми препоръчате някой, ще съм много благодарна. :)

Здравейте :)

Скоро и аз се зарибих по азиатското кино и исках да Ви попитам за някоя ученическа и романтична драма от типа на Koizora :) Няма значение откоя страна е. Благодаря Ви предварително :):):)

Здарвейте! Бихте ли ми препоръчали някой ученически романтичен сериал( ако е възможно с хубав край :) ). Предпочитам да е корейски, но и чпонски става. Гледала съм BOF, Playful Kiss, Koizora и скандала .Благодаря предварително :thanks:

kimjaejoonglover97 и shugar_gb

Казвам всички ученически които се сещам , но за края не гарантирам защото не съм ги гледала всички :P

Корейски: Hello My Teacher (има романтика и хубав край) , God of Study , Dream High (тъкмо сега започна)

Японски: Gokusen, Nobuta wo Produce, Yukan Club (много весел сериал), Yankee-kun to Megane-chan (има някаква романтична нишка, но не се набляга много на нея пак хубав край)

Мога да добавя към горе изброените

Корейски: I am Sam

Японски: Dragon zakura

Благодаря ще ги пробвам ;)

Искам филм от типа на "The man from nowhere" .. ако можете да ми препоръчате някой, ще съм много благодарна. :)

Пробвай филмите от Трилогия за отмъщението. Sympathy for Lady Vengeance, Oldboy...

Японски - Ikigami

Оооо това е с Bi Rain как съм го пропуснала, благодаря ти много, сваля се веднага! :bow:

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

Препоръчвам A Dirty Carnival - един от любимите ми корейски филми. Гангстерски филм с доста бой, прекрасна музика и актьорска игра. Наскоро прочетох, че и Чо Ин Сонг е тренирал Таекуон-до. В "Замръзналото цвете", "Карнавала" и в серила Piano определено си личи. Secret runion също, ако не си гледала.

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

Лично за мен тези са едни от най- добрите, но щастлив край няма. A Millionaire's First Love, Oasis, IL Mare, Daisy( корейски) .. Love Letter, Koizora, Heavenly Forest( японски)

П.П.: Благодаря на Ragnos и farfallina. Dirty Carnaval и Oldboy си седят месеци наред на лаптопа, сега вече ще седна да ги изгледам.

:asian:

Аз пък веднага се сещам за сериала "Save Your Last Dance for Me'' (2005) и ''Which Star Are You From'' (2006). Най точно ми пасват на описанието и са с щастлив край!

"Witch Yoo Hee", "That Fool", може би "My Girlfriend is a Gumiho", "Full House", "Bad Love"... или "Green rose" (този не съм го догледал и не знам какъв е краят ... ) . За тези се сещам в момента.

Бихте ли ми препоръчали някой хубав исторически екшън, обаче да има и малко романтика в него. Нещо от сорта на Reign of Assassins, китайски или корейски.

Здравеите нужна ми е малко помощ. Ако някои може да ми препоръча някой cериялче падобен на Ловци на роби или Императора на морето. Емам в предвид такава cилна драма.

Благодаря предварително. :)

Tyraell, препоръчвам ти да гледаш следните драми: The Story Of The First King's Four Gods, Hong Gil Dong, Jumong, Iljimae. :)

Здр на вcиччки, aз cъм нов фен на Азиацкото кино вcе още. Моля за малко помощ не мога cи намеря cериял прекалено много cа, а аз до cега cъм изгледал cамо 6-7 и още не мога cе орентирам. Ако някои може да ми препоръча някои cерял като : Emperor of the sea (Драма) или Изторичеcки като (Chuno) пък може и комедия. Ще cъм мy много благодарен !!! Пишете тyк или на лично.

Здр на вcиччки, aз cъм нов фен на Азиацкото кино вcе още. Моля за малко помощ не мога cи намеря cериял прекалено много cа, а аз до cега cъм изгледал cамо 6-7 и още не мога cе орентирам. Ако някои може да ми препоръча някои cерял като : Emperor of the sea (Драма) или Изторичеcки като (Chuno) пък може и комедия. Ще cъм мy много благодарен !!! Пишете тyк или на лично.

- Чумонг - The Kingdom Of The Winds-ето линковеhttp://masters-tb.com/details.php?id=59465-чумонг-и Кралството на ветроветеhttp://masters-tb.com/details.php?id=60531-продължени на чумонг

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...