Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

препоръчайте нещо в стил "Кучето и вълка", моля. :)

Корейски от този жанр са май само Swallow the sun, IRIS, Green rose и The Devil. Последните два са по-скоро жанр трилър.. Всъщност само IRIS не съм гледала, но другите три горещо ги препоръчвам, особено Swallow the sun, който ми е от последните сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера доста се посмях на Kimi Hannin Janai Yo, Ne? , но може да ти омръзне бързо, тъй като историята все се повтаря (но да гледаш как Kaname Jun все се пребива и реве...:D)! Забавно ми се стори и още Anna-san No Omame.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

душички , кажете ми някой японски филм да си гледам вечерта докато хапвам....

да е нещо романтично,сладко и смешно...

мерси предварително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да ми препоръча нещо, с което да си изплача очите (че вече ми писнаха хепитата на BOF, You're Beautifull и Personal Taste). По възможност корейско и преведено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Snow Queen - гаранция, че ще си изплачеш очите! Iljimae, Hong Gil Dong и повечето исторически сериали, а и да не забравя A Love To Kill!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели моля помагайте ! Търся някакво филмче с което да зарибя една приятелка :P , че тя като чуе азиатски филми и .... Може и сериал, ако имате някой дабър на ум,но не знам дали ще и изтърпят нервичките, че е мн песимистично настроена <_< Няма значение драма или комедия да е със хубав замисъл само :P и хубави азиатци :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ми препоръчате някоя драма,която да е забавна и романтична да има емоционални моменти,но да не се реве по възможност да бъде преведено!Мерси предваритлно :)

 

~Saranghe ще ти препоръчам Tree of Heaven в главната роля е Шин Хье от You're beautiful ,но много е разтърсваща драмата във всеки от 10-те епизода главната героиня плаче мен психически ме "смаза". :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ми препоръчате някоя драма,която да е забавна и романтична да има емоционални моменти,но да не се реве по възможност да бъде преведено!Мерси предваритлно :)

Witch Yoo Hee, Full House, That Fool, My Girl, Take Care of the Young Lady, Personal Taste (не съм го догледал), Delightful Girl може би ( и него не съм го догледал), Strongest Chil Woo ( горе-долу става), Style, още Goong и Over the rainbow (нямат толкова забавни моменти), Lovers също може да ти хареса, въпреки че не съм го догледал и не мога да дам пълна оценка. За тези се сещам в момента от преведените .

 

Ако някой може да ми препоръча нещо, с което да си изплача очите (че вече ми писнаха хепитата на BOF, You're Beautifull и Personal Taste). По възможност корейско и преведено.

 

Sorry I love you, Sad Love Story, A Love to Kill, Autumn Tale, What Happened in Bali, Green Rose, Summer Scent и Winter Sonata(гледал съм ги в началото само, но имат потенциал), Swallow the sun, The Devil, Cain and Abel, Thousand Years of Love, Snow Queen, ако харесваш историческите драми -Iljimae, Bichunmoo, Hong Gil Dong, Emperor of the Sea , Princess Ja Myung Go ..., също така Time of Dog and Wolf, Еast of Eden (доста серии, но има много емоции в този сериал), както и Witch Yoo Hee (по-лек). За това се сещам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъйкато съм нов и съм фен на Азиатското кино имам въпрос

случайно попаднах на вашият форум и като видях колко много сериала има и ми се зави свят

някой ще препоръча ли добър Екшън, Фентъзи нещо от този жанр по възможност да има бг субтитри

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъйкато съм нов и съм фен на Азиатското кино имам въпрос

случайно попаднах на вашият форум и като видях колко много сериала има и ми се зави свят

някой ще препоръча ли добър Екшън, Фентъзи нещо от този жанр по възможност да има бг субтитри

Предварително благодаря

 

Ами предлагам ти да започнеш от "4-те бога на краля".

Така ще те зариби, че след това няма отърване от тези продукции, на доста хора от този форум им се е случвало :lol:

Но лично за мен е едно по-високо стъпало на духовно израстване(за азиатските продукции като цяло говоря).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предлагам ти да започнеш от "4-те бога на краля".

Така ще те зариби, че след това няма отърване от тези продукции, на доста хора от този форум им се е случвало :lol:

Но лично за мен е едно по-високо стъпало на духовно израстване(за азиатските продукции като цяло говоря).

ok ще го свалям жалко че го няма с 720п качество

казвайте и други да знам за какво да се готвя :D !!!

попаднах на един

Flying Fox of the Snowy Mountain

но май няма субтитри

също и този добър ли е:

Chuno

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1571

Emperor of the Sea също добър ли е

казвайте бати как може да емало такава тема и толкова много азиатски сериала и да не знам луда работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...