Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

За гей тематика се сешам единствено за един корейски филм който ми е любим казва се "Сладкарница Антик" (Antique bakery),  с български превод е. Съжалявам ако преди това някой го е споменал.

P.S: Не можах да прикача линк, съжалявам така и не разбрах как става  :28558:  :28558:  :dunno:

 

Antique Bakery :yes:  Филмчето наистина е хубаво. Не бих казала, че набляга прекалено на тази тематика. Така че може да го гледате без да се притеснявате, дори ако тази тема не е по вкуса ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже, нямам работа.. някой би ли ми казал хубав корейски филм , няма значение жанра, важното е да има  БГ субтитри....

Благодаря предварително ! :panda-145:  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пробвай ето този - Кундо - аз го гледах наскоро и има какво да се види. Не знам в какво настроение си, но ако ти се гледа нещо историческо и епично, с участието на най-безкромпросно-бруталния образ в корейското кино, си заслужава!

 

 

 



Много се извинявам, че правя тази тема така, но не знаех къде да си задам въпроса.

Та- търся азиатски сериали на гей тематика, това да е основното имам предвид. Много ще ме зарадвате ако ми дадете имена и начина как да си изтегля бг. субтитри.

 

Няма какво да се извиняваш....даже направихме и темичка Момчешка Любов, така че пиши смело :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една приятелка ми спомена за един  корейски хорър филм, с много красив и безпощаден убиец като главен герой който преследва малко момиченце и филма завършва с масов бой и убиецът бива убит с едни ножици от едно по- голямо момиче? Да ви е познат?  Моля,  помогнете ни със заглавието. Благодаря, предварително! :panda-145:  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам, че правя тази тема така, но не знаех къде да си задам въпроса.

Та- търся азиатски сериали на гей тематика, това да е основното имам предвид. Много ще ме зарадвате ако ми дадете имена и начина как да си изтегля бг. субтитри.

 

 

 

От  преведените японски филми не видях да са споменати Taboo,  Itsuka no kimi e, Mezon do himikoBokura no Ai no Kanade  

Ако ти се гледа с английски субтитри препоръчвам ти двете части на Ai no kotodama, Taiikukan Baby, Kindan no koi, Sukitomo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

 Мога ли да ви попитам за някои хубави корейски исторически сериали и да са романтични. :D Изгледах сега Sungkyunkwan scandal и много искам нещо подобно.. Моля ви кажете ми нещо от този род.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, 
 Мога ли да ви попитам за някои хубави корейски исторически сериали и да са романтични. :D Изгледах сега Sungkyunkwan scandal и много искам нещо подобно.. Моля ви кажете ми нещо от този род.. 

 

The Painter Of The Wind може би? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, 
 Мога ли да ви попитам за някои хубави корейски исторически сериали и да са романтични. :D Изгледах сега Sungkyunkwan scandal и много искам нещо подобно.. Моля ви кажете ми нещо от този род.. 

 

Hong Gil Dong

Iljimae

Queen Inhyun’s Man 

Faith

Arang and the Magistrate

The Joseon Shooter

The Three Musketeers

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте, 
 Мога ли да ви попитам за някои хубави корейски исторически сериали и да са романтични. :D Изгледах сега Sungkyunkwan scandal и много искам нещо подобно.. Моля ви кажете ми нещо от този род.. 

От единия съм гледал малко, а другия не съм го гледал, но мисля че отговарят на описанието, което си дала The Princess' Man (2011) и Tamra,The Island (2009).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал, в който едно момиче се оказва защитавано от група момчета, като BOF, Dream Knight... :D Типично тийнейджърско фантасмагорично романтично сериалче? ^^ Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Flower Boy Ramyun Shop,

Shut Up Flower Boy Band (не съм го гледала, ама има една девойка и бая момчета, предполагам е от тоя тип)

To the Beautiful You

 

Dream High, You're Beautiful сигурно си ги гледала, ама ги пиша и тях за всеки случай. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А насоки някакви?:) Предпочитания?:)

 

От корейските фентъзита съм с две ръце и два крака за Nine times time travel като по-сериозно. Като по-несериозно - от Rooftop prince никой не се е оплакал, колкото и нелогични моменти да има:)

 

Корейски социални драми с комедиен нюанс - She's WOW и Twelve men in a year.

 

От Япония си имам слабост към социалните драми с елемент на позитивна нагласа и понякога комедия. Има редица "стари" заглавия, които си заслужават (например Cheap love, Nobuta o produce и т.н.), които са отбелязани като must see на сто места. От по-новите препоръчвам Boku no ita jikan (да си поплачеш), Priceless (да се нахъсаш), Rich man poor woman (за романтика), Border (да си помислиш), Hungry (да ти се прияде и досвири), Dear sister (да ти се доправи семейна хармония и всеотдайна любов).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...