Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравей и добре дошла,eastern_flower! За училищни комедии се сещам като заглавия "Shut up!Flower boy band", "Dream high" и двата са музикални... "To the beautiful you" ако може да се води училищен със Сулли от f(x) и Мин-хо oт SHINee, "Meckerel run" със И Мин-Хо който е много забавен но е и доста кратък, "I am Sam"- със актрисата от "City Hunter" Park Min-Young, "Sungkunkwan Scandal"-този е исторически и пак е с училище участва Micky Yoochun и засега това се сещам, ако има нещо пиши ми лично ще се радвам да ти помогна. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нова съм във форума  ;) Моля, препоръчайте ми някоя корейска драма/комедия на училищна тематика от типа на "School 5" (2013)   :up:

God of Study, Mischievous Kiss, Boys Over Flowers, 18 vs 29 (в определена степен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Interestedofyou. Въпросът ти е с повишена трудност не само защото не знаем какво си гледал/а, какви вкусове имаш, но и за всеки "вечните сериали" са различни. Ще е добре да обобщиш малко категорията, а и мисля, че имаше тема "Любими сериали/Топ 10" или нещо подобно, където може да погледнеш. Може би ще ти помогне повече от така зададения въпрос. Разрови се във форума и тогава реши какво да попиташ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много съм гледала чудя се само прайд дали да гледам какво ще кажете ? 

От гледна точка, че Прайд е класика в жанра е задължителен за гледане.... иначе такова понятие няма... задължителено нищо няма.. всичко е въпрос на вкус... за всеки от по-старите сериали има достатъчно мнения и в много случаи са в 2те крайности... значи може да се окаже, че това не е твоя сериал... докато не пробваш няма как да разбереш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pride е велик, няма друг като него не е имало и няма да има :), но иначе и аз препоръчвам да погледнеш във всевъзможните класации  като : http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1376 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif или http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1771 title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif, както и всички подобни теми ( някои от тях са ми особено любими и много забавни) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча нещо, като тайландската версия на full house, адски много ми хареса, а корейската и нея съм гледала. Дали ще е корейско, тайландско и т.н. няма никакво значение всичко гледам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ти бях приготвила щателен списък, но по някаква причина текста се затри.......... Не съм наясно точно какво влагаш в исторически филм, но  Chosyu Five, Адмирал Ямато ( въпреки че не се сещам за точното му заглавие и не мога да го открия в каталога), Oba: The Last Samurai, а иначе филми, който нямат общо с действителни лица и събития, но се развиват в миналото : The Twilight Samurai, The Hidden Blade ( и другите два филмирани разказа),Kita no zeronen - така и не успях да му спечеля зрител, а толкова много ми хареса филмчето :)..........Няма да се оливам като вчера за да има все пак няколко запазени филма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да изброя всички драми които съм гледала и ако можете да ми препоръчате други хубави : Playfull kiss, Full hause, Iljimae, Dragon Zakura, Boys before flowers/Hana yori dango, Hanazakari no kimitachi e, Hungry, Pasta, Secret garden,Bel ami, Emergency couple, My girl, Skip Beat, You're beautiful, Flower boy ramyun shop, 49 days, Hotaru no hikari, Nobuta wo produce, Coffee shop ... за тези се сещам сега та може ли да ми8 кажете истински хубавите драми които не съм гледала ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам май романтични комедии или чисто романтични филмчета ти се гледат :). Ако е тайванско то трябва да е Autumn's Concerto, а след това са всички останали. Аз само японски неща мога да предложа с корейското трябва някой друг да се включи. Та за пореден път ще си го кажа Pride - няма друг такъв като него,Tatta Hitotsu no Koi, Rich Man, Poor Woman,Buzzer Beat, великото детско - Gokusen, Good Luck ( не е съвсем романтичен, но се гледа лесно и приятно :) ), Nodame Cantabile (това нещо беше жива изненада, въпреки дразнещите аниме елементи),Piece - Her Memory, Q10 (безумно сладко),Rookies (другото спортно детско, което се гледа с много кеф), Sweet Room

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

keva, ти си изброила всичко, квото си гледала, на мен не всичките тези са ми в топ листата, та ще препоръчам от тези, дето съм гледала кое наистина си струва и съм с особено добро впечатление от тях:
В по-лекия жанр: A Gentleman’s Dignity (2012),

от японските: Love Shuffle (2009)Rich Man, Poor Woman (2012)Last Cinderella (2013)Buzzer Beat (2009)Summer Nude (2013), също и тайванския Bull Fighting (2007)

Относно драмите - особено хубави и задължителни за гледане са: Swallow the Sun (2009)9 Times Time Travel (2013)La Dolce Vita (2008)Man from the Stars (2013)Bad Guy (2010)That Winter, The Wind Blows (2013)Secret Garden (2010)I Miss You (2012)White Christmas (2011)East of Eden (2009)Shut Up! Flower Boy Band (2012)Autumn's Concerto (2010)Thank You (2007)Queen Inhyun’s Man (2012)Rondo (2006)

 
Та почни с тези, Interestedofyou, изгледай ги и после ела за още ;)
Не е въпросът само да ти трупаме заглавия.

Този списък се отнася за всички новобранци.  :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много !! Ще имам какво да гледам ама сега гледам Прайд и съм до 6-ти епизод и не ми е много интересен ама може да стане по-интересен после де  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да изброя всички драми които съм гледала и ако можете да ми препоръчате други хубави : Playfull kiss, Full hause, Iljimae, Dragon Zakura, Boys before flowers/Hana yori dango, Hanazakari no kimitachi e, Hungry, Pasta, Secret garden,Bel ami, Emergency couple, My girl, Skip Beat, You're beautiful, Flower boy ramyun shop, 49 days, Hotaru no hikari, Nobuta wo produce, Coffee shop ... за тези се сещам сега та може ли да ми8 кажете истински хубавите драми които не съм гледала ?

Witch Yoo Hee (2007), That Fool (2009), Smile, You (2009), Coffee House (2010), The Sons of Sol Pharmacy House (2009), Time of Dog and Wolf (2007), Dream High (2011). Това е без по-драматичните и исторически сериали, които не знам дали харесваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изгледах Goong и ако може да ми препоръчате друг като него, много беше интересен. Гледала съм Boys Before Flowers, Playful kis, My girl, Secret garden, Flower boy ramyun shop, Last Cinderella, Praid, Swallow the sun, I miss you, Coffee prince, 49 days, Hotaro no hikari, Nobuta wo produce, You're beautiful, Iljimae, Dragon Zakura, Hanazakari no kimitachi e, Hungry, Pasta, Bel ami, Emergency couple, Skip Beat... Увеличих им бройката ама сега много ми се иска нещо закачливо като Playful kis и Goong и Boys Before Flowers... малко съм досадна но ми се ще нещо друго от този жанр  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...