Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Spring Snow,Saying good-bye, oneday - Sayonara Itsuka и ще се изкуша да си напиша третия любим сериал :) :Just One Love (Tatta Hitotsu no Koi)

Keva, благодаря ти!  :thanks:  :yes:  

В To do Листата - филми/сериали свързани с пиано, китара... съм записал тези:

Pianist SP 

My Piano (2006) (корейски?) - но не намирам информация за такъв филм?!

 

Тези са под въпрос:

Natalie (2010)
Secret (2007)
Miindo / The Portrait of a Beauty (2008)
Hachimitsu to Clover  

 

Някой може ли да конкретизира филми с такава тематика?  :blush: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте ми някое готино романтично комедийно сериалче, в което адски да се зарибя (без значение държавата)

Препоръчвам ти това Full House (2014). Със сигурност няма да съжаляваш! Има всичко, което си изброил + много приятен каст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмхмхм, magic най-вероятно ще го прегледам.. сега нещо съм хвърлил око на "korea secret agency"... какви са вашите мнения и като цяло някакви подобни сериали. с екшън(от тип спец. агенти или гангстери??), тук-там комедия и защо не романтика ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмхмхм, magic най-вероятно ще го прегледам.. сега нещо съм хвърлил око на "korea secret agency"... какви са вашите мнения и като цяло някакви подобни сериали. с екшън(от тип спец. агенти или гангстери??), тук-там комедия и защо не романтика ??

 

Аз съм го гледала не беше лош, комедия имаше на моменти, но ако очакваш много романтика или екшън ще се разочароваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмхмхм, magic най-вероятно ще го прегледам.. сега нещо съм хвърлил око на "korea secret agency"... какви са вашите мнения и като цяло някакви подобни сериали. с екшън(от тип спец. агенти или гангстери??), тук-там комедия и защо не романтика ??

Малко по-горе изброих такива корейски, но ето ти още един с добри отзиви за него и висок зрителски рейтинг Cubic (2014).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми предложи ли нещо тайландско, което да е в графата екшън, ама и да си има някаква тръпка там :D Гледах  Cubic, а след това попаднах случайно на Rahut Torachon (The Villain code) и сега си търся  нещо подобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ми предложи ли нещо тайландско, което да е в графата екшън, ама и да си има някаква тръпка там :D Гледах  Cubic, а след това попаднах случайно на Rahut Torachon (The Villain code) и сега си търся  нещо подобно :)

екшъни: Pearl Side of Diamond, My Beloved Mafia, God of Death in Honey Color, Jade of the Blooded Dragon (този е и с китайски бойни изкуства), 3 Musketeers Series (2): Spell of the Moon, The End of WaitingPin Anong, Yearning To Stop The Sunset At The Horizon, Thara Himalaya, The Princess, и тези са малко по-особени: The Jewel of Bangbod (има и мистерия, минало, фентъзи), Secret Code of Love (този е нещо като Кодът на Леонардо), Qi Pao (с мистика, трилър), Love Never Dies (с вампири, фентъзи, мистика, нещо като Шотландски боец).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

magic  благодаря за предложенията :) Мисля да си пусна Secret Code of Love , защото още ме държи на вълна Ken от последния :) А пък и Qi Pao ми заинтересува. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото God of Death in Honey Color също е с Ken, при това учатва и Tah Warit като полицай и негов основен съперник за сърцето на главната героиня. Двамата пък ще се борят срещу местния мафиот. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже отдавна гледаш азиатско, предполагам си видял всичко култово и най-новото от японското, което е тяхна любима тема; както и всичко корейско по въпроса, затова ти предлагам да видиш този сериал Love to the Extreme. Мисля, че ще ти хареса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ^^ Може ли да ми препоръчате корейско сериалче подобно на i hear your voice :? смисъл..романтика, фентъзи..комедия..разбрахте ме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Secret Garden, ако не си го гледала все още :)  Big (него лично не го харесах, но всеки си има вкусове) , Queen In Hyun's Man, Nine: Nine Times Time Travel. За тея се сещам. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...