Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

 Свърших с dragon zakura харесва ми, поучителен е :) сега кой да почна помогнете ми. Ако знаете за някой с него и да е що годе романтичен ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз продължавам да държа на Buzzer Beat - той е романтичен :) . thedemon кажи поне какво ти се гледа, че съм на косъм да ти изстрелям нещо военно или китайско като 2046

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до преди една седмица ми се гледаше сериал защото си ги изгледах всички, но сега искам филм някои лек и забавен защото от доста време не ме е разсмивал филм, или нещо за самураи и двете ме устроиват... или просто филм впечатлил някого... ако ви е по лесно пишете ми ЛС, благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма за самурай , който най-силно ме впечатли и приех за лична кауза да го рекламирам е Kita no zeronen. Лошото е , че на практика е не възможно да се изтегли от бг тракер и се налага от руснаците да се дръпне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че пиша тук ама имаше един сериал където момиче едно имаше болест и не можеше да излиза през деня и ходеше вечер да пее. Може ли да ми кажете името ако се сещате ? Много го търсих и не мога да го намеряя ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, че пиша тук ама имаше един сериал където момиче едно имаше болест и не можеше да излиза през деня и ходеше вечер да пее. Може ли да ми кажете името ако се сещате ? Много го търсих и не мога да го намеряя ... 

Song of the Sun - в каталога на японските сериали :) . Не ти давам линк, че не знам как да ги покривам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А случайно някой да се сеща за корейски сериали, в които главната героиня е по-закръгленка (освен Kim Sam Soon)? :) Мерси предварително ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с Пак Шин Хье :), която по мое мнение има страхотна фигура, но като цяло има тяло на жена, а не на корейка, ма не знам дали това е, което търсиш. Incarnation of Money също е от този тип в началото, в Dream High имаше подобна история, но не беше главната. Иначе има и един филм 200 Pounds of Beauty. Както можеш да се досетиш, при стигмата, която носи наднорменото тегло, по-скоро се залага на невзрачни жени в к-драмата, отколкото на закръглени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете филми за невъзможна любов, но не искам причината да е в нелечима болест.

Може и сериал (ако е хубав и кратък).

Благодаря

Spring Snow,Saying good-bye, oneday - Sayonara Itsuka и ще се изкуша да си напиша третия любим сериал :) :Just One Love (Tatta Hitotsu no Koi)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча някой корейски сериал подобен на City Hunter i The king 2 hurts, общо взето май да е политически и романтичен, по това си падам. Чакам предложения :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам и за този All About My Romance. За съжаление не съм го гледала още, макар че ми е в списъка за гледане и не мога да ти дам конкретно мнение за него. Но ако има някой, който го е гледал може да драсне един-два реда дали си струва или не. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага ти казвам друг сериал с Ом Те Унг The Devil. Мисля, че и Innocent Man също става, а може и Midas, ако ти се гледа с финансова тематика (не е точно като Equator men, но пак си има отмъщение.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...