Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...

sinardin
 Share

Recommended Posts

Добре, може да звуча малко смешно, но може ли някой сериал да ми кажете в който момчето защитава момичето :28558:

да защитава момичето с бой или... 

сещам се за The Heirs който свърши наскоро....ами май не се сещам за друго 

може ли да ми кажете хубав корейски филм, сравнително нов с  :subs: , колкото до жанра не е от толкова голямо значение  :896767:

:thanks: предварително  :asian:

Здравейте ^^ търся си корейско сериалче за гледане..романтична комедия..нещо от сорта на Heartstrings, the rooftop prince, personal taste, secret garden, playfull kiss..с хубав край >.< нека да е с..как да кажа..по-млад каст :) мерси предварително ^^

Здравейте ^^ търся си корейско сериалче за гледане..романтична комедия..нещо от сорта на Heartstrings, the rooftop prince, personal taste, secret garden, playfull kiss..с хубав край >.< нека да е с..как да кажа..по-млад каст :) мерси предварително ^^

сещам се за:

.

1.you are beautiful ,

2.to the beautiful you,

3.the last k-pop survival (не съм сигурна дали така се пише и как го има в каталога),

4.dream hight,

5.flower boy ramyn shop,

6.coffee prince....

мога още да ти изброявам но мисля че ти стигат, а и boys before flower с Ким Хьон Джунг и И Мин Хо 

дано да съм помогнала  ;)

сещам се за:

.

1.you are beautiful ,

2.to the beautiful you,

3.the last k-pop survival (не съм сигурна дали така се пише и как го има в каталога),

4.dream hight,

5.flower boy ramyn shop,

6.coffee prince....

мога още да ти изброявам но мисля че ти стигат, а и boys before flower с Ким Хьон Джунг и И Мин Хо 

дано да съм помогнала  ;)

Мерси много ^^ To the beauiful you и Boys before flowers съм ги гледкала. Сега ще видя този третия, който каза :3 мерси отново :)

Ако ти се гледа нещо тъжно с хубава музика гледай Rockin' on Heaven's Door . Можеш да го намериш в замунда .  : ) 

6EAB66967684518D898B_zpsc2566999.jpg

Препоръчайте сериал/филм, в който мъж се влюбва в самотна майка?

Е, може ли толкова време никой да не ти отговори? Аз честно казано веднага се сетих за Natsu no Koi wa Nijiiro ni Kagayaku с Мацумото Джун, но не ми е сред най-долюбваните сериали  и за това си мълчах . Не бързай с него изчакай по-добри идеи, ако няма кой знае може и да го харесаш

А аз се надявам да се сдобия с няколко заглавия на японски филми на ученическа тематика. Предполагам, че ще ви е лесно, след като знам, че японците обичат да правят такъв тип филми. Всъщност може да препоръчате и някое сериалче. В общи линии действието и сюжета да е свързани с училището и ако може и действието през повечето време да се развива там. Нямам претенции дали ще се разказва за любов или ще е от типа "Нека се обединим и си помагаме, за да постигнем нещо". Благодаря ви предварително!

Ученически драми да искаш :) ,няма да изброявам всички дето се сещам , а само тези който най-са ми допаднали. Гокусен 1 и 2 и Life, който обаче за съжаление няма бг превод и е далеч от жизнерадостните ученически филмчета.

Asuko March!

Akai Ito

Tumbling

Great Teacher Onizuka (старата версия)

HAMMER SESSION!

Kingyo club

Otomen(свежа комедийка беше по спомените ми)

Sugarless

Yamada kun to 7 nin no Majo

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...