Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Помощ - устен изпит по японски във вторник, помага само 12 часове гледане на драми. Издирвам безбожно добра японска драма от сорта на "Sora kara furu ichioku hoshi" (Million stars falling from the sky"), или някоя от късните 90 ("Cheap love" съм я гледала и е верно е страхотна, ама искам нещо друго). С мнооооооооого драма, романс, мистъри ако има - още по-хубаво, и стрийминг - най-важното. Барикадирам се в някоя библиотека с климатик и почвам да се сополивя пред лаптопа, хах. Не, сериозно, помощ! Таскете кудасааааааааааай!

 

 

С по-новите дорами не съм много в час, но от 90-те се сетих за 2 много добри, които може би отговарят на условията :) , ако вече не си ги гледала:

 

Aishiteiru to Ittekure, ето ТУК може да се гледа. И едно видео:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gtXpGKFPp0g&feature=related

 

 

и

 

With Love, пак ТУК, ето и видео:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=JYqGZT9zFT8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lotlorien видях, че търсиш да гледаш нещо с Kimura Takuya и ти предлагам един от по-ранните му сериали A sleeping forest, който ще те държи до последно в напрежение . Иначе сериал, който може да си изплачеш очите с него е Beautiful Life. Въобще всеки филм/сериал при него е много добър за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми, моля, сериали от типа на "Save your last dance for me" и "Green rose". Тази Зелена роза така ме е обсебила, че чак започвам да се плаша. :lol: .. А нали казват, че клин, клин избива :P . Може да има и екшън, но много държа на happy end-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми, моля, сериали от типа на "Save your last dance for me" и "Green rose". Тази Зелена роза така ме е обсебила, че чак започвам да се плаша. :lol: .. А нали казват, че клин, клин избива :P . Може да има и екшън, но много държа на happy end-а.

 

Аз мога да ти предложа Cain And Abel

Мисля, че няма да останеш разочарована ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумци,помагайте моля :)

Много ми се гледа нещо детективско-и мистерия да има,да не ми просветне още първите пет минути кой кого убил и защо.

След мозъка ми се гледа нещо на подобна вълна.То в сериалите любов,любов,мелодрама-нищо лошо,но от време на време е хубаво да сменя стила-поне да гръмнат някой някъде :D

Нямам претенции за страната,но японските филмчета са ми слабост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумци,помагайте моля :)

Много ми се гледа нещо детективско-и мистерия да има,да не ми просветне още първите пет минути кой кого убил и защо.

След мозъка ми се гледа нещо на подобна вълна.То в сериалите любов,любов,мелодрама-нищо лошо,но от време на време е хубаво да сменя стила-поне да гръмнат някой някъде :D

Нямам претенции за страната,но японските филмчета са ми слабост :)

Може би това... Tokyo DOGS

Не е на нивото на BOSS и Mr. Brain, ама става, ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта,и двете теми прегледах.За момента гледам BOSS ,но и Tokyo dogs обещава ако не друго,то смях и хубав каст. :)

Успях да напредна и с Tsuki no koibito,но има време за всички филми,и до Догс планирам да стигна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора имам нужда от помощ, тази вечер с приятелките ще си правим филмов маратон и съм си поставила за цел да ги зарибя по азиатското кино, защото те са доста негативно настроени xD та се чудех можете ли да ми препоръчате сериал или филм с добър каст, интригуваща история, действието да се развива бързо, да не е блудкав и по възможност романтичен/комедия, че не ни е до трагедии в момента..

мерси предварително :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча аниме или филм/сериал с красива приказна история. Имам пред вид нещо от рода на мангата Bride of the Water God.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм...Можеш да пробваш с филма The Forbidden Kingdom.

forbidden_kingdom_poster_9_morgan_benoit.jpg

Та филмът е направен като приказка/легенда и е хубав..(..ако не си го гледал де).Участват Джеки Чан и Джет Ли.:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3-4 месеца ми препоръчаха един корейски филм - "Old Boy",мисля така се казваше.По някаква причина така и неможах да го изгледам и сега го търся навсякъде,където мога да вляза,но...Ако някой може да ми помогне! В общи приказки се разказва за мъж обвинен несправедливо в убийството на жена си и е затворен за 15г.Излизайки от затвора ,започва да търси кой му е причинил това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Някой може ли да ми препоръча нещо от типа на Over The Rainbow :P ( може да не е сериал, а филм - няма значение ). Да е свързвано с песни, танци и подобни, ако може да е корейско, но нямам особени претенции за това. :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...