Jump to content
sinardin

Препоръчайте ми филм/сериал...

Recommended Posts

Бихте ли ми препоръчали сериал като Asuko March? Този сериал много ми хареса и търя нещо с подобен силен сценарий, без да наподобява манга.

choparki, на теб бих ти препоръчала Joker и Clone baby.

ще ми препоръчате ли филм/сериал с детективи ? в момента започнах да следя Lucky Seven който е доста забавен :D

Detective Conan: Kudo Shinichi e no Chousenjou - много е приятен. Сериите са по 30 мин +Detective Conan SP 3. - Link

Във форума видях, че са качени само последните 2 ленти за Детектив Конан. Преди тях има още 2 Спешъла с Шун Огури.

Ако ти се гледа нещо с Джун Мацумото на подобна тема, като по-малък той участваше в Kindaichi Shonen no Jikenbo 3, а Каме - в Спешъла

Линк

Линк

С Ямада Рьоске има 3 детективски заглавия - Furuhata Chugakusei SP, Hidarime tantei eye, Tantei Gakuen Q

Meitantei no okite е с Шота Мацуда

ще ми препоръчате ли филм/сериал с детективи ? в момента започнах да следя Lucky Seven който е доста забавен :D

С детектив в главна роля ли? "The Devil", "Nine Tailed Fox"... имаше и още, но в момента не се сещам.

Някакъв психологически трилър,нещо подобно на White christmas..?

Здравейте :) ако знаете някое сериалче подобно на Smile, you :) :) препоръчайте ми :) корейско или тайванско няма значение ;)

Здравейте! Търся хубаво направен японски фентъзи филм или сериал. Нещо като Gantz например или пък някаква заплетена история(имам предвид мистерии, а не заплетена любовна история).

Matsumoto Jun e moqt lubim aktior.. dosega sum gledala Gokusen,Hana yori dango i Kimi wa petto ako nqkoi dr znae nqkakvi filmi ili seriali s nego,koito da gi ima tuk v tozi sait da pishe.. ama s bg subtitri :)

Не че нещо се заяждам, но търсачка за вас няма ли ? Или малко по-задълбочено разглеждане на форума ? Също така има няколкото сайта от който може да се види това- My link Тук си пише кое е филм и кое сериал остава да ги потърсите тук.

А мен ме подразни шльокавицата (не знам защо това не е изтрито, след като правилата тук не го толерират и допускат!), както и наставническия тон с уговорки точно пък какво да й се намери! А сега ли да стане или веднага?! :blink: И на маймуница ли да бъде преводът?! :huh:

Габи на 15, в този живот понякога е нужно да вложиш и малко усърдие! Тук има достатъчно каталози, никой не е длъжен да ти прави извадки по утвърдени от теб критерии!

Здравейте на всички.

Препоръчайте ми, моля, филми и сериали с по-исторически сюжет - корейски, японски и т.н. Да имат български субритри.

(за баща ми са)

Благодаря много!

П.С. Колкото повече, толкова повече. Вероятно след 2 месеца ще питам пак :blush:

Аз бих препоръчал Dae Jang Geum, най-добрият корейски исторически сериал според мен. Само че субтитрите стигнаха някъде до 20-25 епизод. Все пак си струва да го опита, защото действително е много добър.

Вторият който препоръчвам е Strongest Chil Woo - много ми хареса :)

Други по-популярни сериали със субтитри Chuno, The Story of the First King's Four Gods, Hong Gil Dong...

и няколко за които се сещам, но не съм гледал Kim Soo Ro, Iljimae двата, Queen Seon Deok, Princess Ja Myung Go, Deep Rooted Tree. Може и да има други. :) 

С две ръчички препоръчвам на татко ти да гледа - Bichunmoo Има доста хубави бойни сцени ,а и историята е много завладяваща. Препоръките на Демона също са много хубави.

Ами забравили сте най-важните: Jumong и The Kingdom of the Wings. :)

Тъкмо с толкова серии ще има да гледа до догодина. ;)

За мен тези, заедно с Bichunmoo и Chuno, са най-добрите. :)

O, много ви благодаря!!!

Здравейте, препоръчайте ми сериал с малко серий като този: http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=5094&st=0&p=57063&hl=little%20girl%20k&fromsearch=1entry57063

Порепоръчително е да е корейски и пак да има къси поли, гащички и тн. :D:D:D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...