Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Добри люде, да знаете някой исторически филм или сериал (японски или корейски без значение). Нещо от сорта на The First King's Four Gods, Iljimae, или филми като The king's clown, а от японските Azumi. Ако е сериал нека не е безбожно дълъг, а жанрово предполагам без драма няма да го бъде, та каквото и да е, но все пак да е вълнуващ сюжета. Гледам струвам, все историческите са ми най - на сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, има много исторически сериали и филми, които си заслужават да им се обърне внимание - Hong Gil Dong, Chuno, Return Of Iljimae, Bichunmoo. От филмите - A Frozen Flower, Bichunmoo, Blades of Blood и още много...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам мило и драго да гледам нещо като Lovers или "Последния скандал в моя живот" т.е. романтична история или драма от живота между по- зрели хора . Може и филми, още повече ще се радвам на сериал, че е по-голям :) Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oh! My Lady много ми напомня за The Last Scandal In My Life, препоръчвам ти го - голям смях! :) Coffee House също е много добър, а може да видиж и Phoenix и Cinderella's Sister. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтe,

Mного хубав форум сте си спретнали :)

 

Обмислям отново да се захвана с бойни изкуства и реших да си потърся филми, сериали на тази тема - да се инспирирам :)

 

Търся (съвременен) сериал свързан предимно с бойните изкуства , източната философия... и като цяло източна култура, атмосферата и т.н.

 

Като гледах "Heroes", хм, някак друго е когато историите на персонажите се развиват, еволюират, претърпяват метаморфози, пътищата отново им се пресичат и т.н.

Това във филм малко трудно ще стане.

 

Можеш ли да препоръчате сериал (и филм) ?

 

Tози за Брус Ли, ми се струва доста добър, дали има шанс да бъде преведен?

"The Legend of Bruce Lee" (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1059455/

 

Благодаря

Редактирано от sinardin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кими Лий е написала и моите фаворити,но бих допълнила и Bloody monday.

А също и BOSS ,интересно е и е с актьор,който много харесвам-Tamayama Tetsuji.

На мен при подобно питане ми препоръчаха комедиите Tokyo Dogs ,Puzzle и Yukan club-детективски истории.

Подобно на DEath note e и Orthos no inu.

Иначе се каня на Hero и Sleeping forest,но ощене знам дали се вписват.

P.S.Дано да съм помогнала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже някаква комедия, която наиситна да е смешна и ако може без романтика, че вече почва сериозно да ми се гади от толкова любовни n- ъгълници. Предпочитам японските, но може и други стига наистина да си струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=620&st=0&p=1339&hl=God%20of%20Study&fromsearch=1entry1339 - пробвай това. Също така се сещам за Hana Kimi, но предполагам вече си го гледала.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Последно гледах Liar Game 1 сезон и Crows Zero... и ако може някой да ми предложи сериал или филм от този тип..

Гледах и Hana Kimi.. голям смях беше :lol: ... ако може някой да ми препоръча някой подобен сериал, но ако може любовта да не е твърде драматична! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bloody Monday е мн добър, на мен ми е един от любимите. Ако Liar Game ти е харесало, значи и това ще ти хареса:) Иначе винаги може да изгледаш и втория сезн на Liar Game, лично не съм го гледала, но мненията в темата за него са положителни, така че може да го check- неш. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам нужда от малко помощ.Искам да гледам някоя романтична и забавна комедия(сериал-по възможност) B) .Нещо от типа на; You re beautiful, Personal Taste, Kim Sam Soon, Goong, Coffee Prince.Имам нужда от ободряване и голяма доза смях. :D :D :D

Моля помогнете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо, което ми идва на ум е Coffee House - много забавен, пък и е с Kang Ji Hwan :) Може да гледаш още Take Care Of Aggashi и Oh! My Lady :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...