Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Асимилирах само Ванес под душа XD

В това сериалче определено може да се порадваш на Ван Нес. ;) Поразсъблякоха го.

Плюс това са спестили лиготиите, типични за тайванските сериали.

И въобще... единственото, което не ми хареса е, че е 21 серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асимилирах само Ванес под душа XD

Знам си аз с кое да почна, а? :lol:

БТВ, мен по ми хареса мацката. Страхотен образ, още повече, че й бяха налели и акъл в главата на героинята. Нещо, което дотук не съм срещала. С кеф си я гледам. За лапето няма се отплесвам, щото е такъв сладур, че.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може някой да ми препоръча някое романтично сериалче което да е преведено :rolleyes: Доста сериали с романтика съм гледала но незнам може някой да каже сериал който не съм гледала.Благодаря ви предварително :thanks::bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси :bow: Гледала съм Witch Yoo Hee много готин сериал както и Zettai Kareshi,но Lovers много се чудя дали да го гледам защото актьорите както ги гледам много много не са хубави и незнам...Тя и сестрами ми казва да го гледам ( тя също си пада по азиатското) че бил много хубав и така.Ще видя дали ще го гледам,но всеки случай мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,

стига с този Lovers! Ама не е лош, но чак най-добрият?! Как така препоръчвате, като не познавате вкуса на човека отсреща?! Поне да си пише какво е харесал/харесала до момента и тогава....

На мен Lovers ми е единият от двата кторейски сериала, който не можах да изгледам.. Другият е Goong..

Жестока драма / С добър сценарий и добро актьорско изпълнение/ - Sorry I Love You, The Snow Quen; Tre Of Heaven;

Исторически / С доза смях/- Hong Gil Dong и Iljimae;

Хубава комедия / с малко рев/ -- My Girl и Kim Sam Soon;

Екшън - Time Between Dog And Wolf и сигурно Swallow the Sun;

Трилър - The Devil и Green Rose, дори и Cain And Abel;

От новите засега се заформя Oh My Lady/ приятно за окото сериалче/ и със сигурност Bad Guy /средно между драма и трилър/..

И все пак си е важен вкуса на човека, също и актьорите, които харесва.. Много важно даже..

Японски и тайвански- Pride и Mars, в очакване на Черно и Бяло..

И от филмите има доста добри, но пак вкусът на човека .. е много важен..

Приятна вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да права е farfallina,но аз току що изгледах lovers и беше много интересен благодаря на myzi4ka че ми го препоръча както и на legalize_It който ме обеди да го гледам с казаното.Още държа на думата си,че актьорите са грозни,но като свикнеш вече не обръщаш внимание :rolleyes: Въобще не съжалявам,че го гледах напротив.Още един път казвам благодаря на myzi4ka и legalize_It а за напред ще послушам farfallina ако имам нужда от помощ :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора кажете ми сериали които да са предимно комедия драмата да е миниииииииииииииимална ако може че ми писна от толкова сълзи и сополи......

нещо от сорта на Boss и Mr Brain също ще ми свърши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филм с български превод, на който да се скъсам от рев? :rolleyes: Предупреждавам, трябва да е нещо изключително разтърсващо. Ако може да е японско или корейско, че китайският език и подобните му, малко ми влияят зле на слуховия апарат. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча филм с български превод, на който да се скъсам от рев? :rolleyes: Предупреждавам, трябва да е нещо изключително разтърсващо. Ако може да е японско или корейско, че китайският език и подобните му, малко ми влияят зле на слуховия апарат. :blush:

Daisy -за рев задължителен.

Welcome to Dongmakgol-може би.Зависи от настроението.

Hachiko monogatari-за който не го е гледал.

Sympathy For Mr. Vengeance-Поне за мен беше тъжен.

Oasis

Il Mare

Dare mo shiranai-може би той ще да е.

The Brotherhood of War

Crossing

Ikigami: The Ultimate Limit--изключителен.

Sunflower-също разтърсваща драма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ - устен изпит по японски във вторник, помага само 12 часове гледане на драми. Издирвам безбожно добра японска драма от сорта на "Sora kara furu ichioku hoshi" (Million stars falling from the sky"), или някоя от късните 90 ("Cheap love" съм я гледала и е верно е страхотна, ама искам нещо друго). С мнооооооооого драма, романс, мистъри ако има - още по-хубаво, и стрийминг - най-важното. Барикадирам се в някоя библиотека с климатик и почвам да се сополивя пред лаптопа, хах. Не, сериозно, помощ! Таскете кудасааааааааааай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...