Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте, препоръчайте ми сериал с малко серий като този: http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=5094&st=0&p=57063&hl=little%20girl%20k&fromsearch=1entry57063

Порепоръчително е да е корейски и пак да има къси поли, гащички и тн. :D:D:D

 

сериала е дългичък, но поне мадамата почти винаги е с къси панталонки и сюжета не е лош :D

 

http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=4670

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли препоръчали някоя романтична комедия и действието да не се върти около 4,5 двойки, а да е фокусирано между двама :blink: , ако е училищна романтика още по- добре, че съм в задъдена улица, а точно този жанр ми е любимия, но не мога нищо да си изнамеря вече :D

 

Нещо от сорта на тези, ето някои, които съм изгледала: You are my pet, Heaven's Postman, First love, He was cool, 100 days with Mr.Arrogant , 200 Pounds Beauty, Penny Pinchers, Unstopable Marriage, Hello Stranger, Too beautiful to lie, My tutor friend, Speed scandal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,не съм сигурен този,който ще ти препоръчам ще покрие очакването ти,но лично според мен си заслужава и то много. Та филмът е Hello Schoogirl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то има много сериали, в които двамата главни живеят заедно. Погледни тези ако искаш.

 

My link

My link

 

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

My link

 

Прегледай ги и си избери нещо по твой вкус. Препоръчвам ти обаче да си избереш нещо по-ново, защото по-старите сериали нямат сийд и много трудно се свалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледал(а) ли си тази тема ? Колко азиатски ужаси имаш изгледани? Примерно Ju On the curse версията от 2000-та е добро начало и задължителен за всеки фен на японските хоръри. :)

 

Аз бих препоръчал и White - The Melody of the Curse , корейски от последната година.

 

 

Имам и аз една молба. Може ли някой да ми препоръча качествен корейски сериал от 2011-2012

- По възможност драмата да е на първо място, веднага след нея романтиката + щипка комедия тук там.

- Да няма момиче което се прави на момче

- Да няма група момчета, приятели на главния, чиято единственна цел е да се съблечат от кръста нагоре...

- Да не прелива с безсмислици, сякаш е правен за малоумни.

- Да има що годе смислен диалог.

 

Подобен на Robbers, Thank you, Soulmate, Cinderella sister, Over the rainbow, A live to kill, snow queen, sorry i love you, Secret Garden...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, моля помогнете ми.. За първи път пиша тук :)

Бихте ли ми препоръчали корейски сериалчета подобни нa Playful kiss , Boys Before Flowers , Heartstrings и You're beautiful ?

Обожавам да гледам училищни драми с романтика.. Моля ви ще съм ви страшно благодарна, ако знаете подобни.

Предварително благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъм, аз едва прохождам в азиатското кино и съм гледала само един или два сериала. Още не съм ориентирана много, но много бих се зарадвала някой да ми препоръча нещо - дали филм или сериал, което да се пада психологически трилър или нещо в този род. Няма да се откажа и на нещо, в което е заложена трудноразбираема идея, тежък сюжет, мистерия... Хорър - не! Романтика - върло не! Комедия - изобщо! Знам, че вкуса ми е малко труден, но се надявам все пак да открия нещо за взискателния си вкус.

 

Скоро изгледах и двата сезона на японския Liar Game и съжалих, че съм го почнала. Защото много ми хареса, а се оказа, че ще има трети сезон, който не се знае кога ще излезе. Такива сериали с някакъв криминален привкус и неочаквани обрати също са на почит при мен. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...