Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Хора помагайте, че с тези свободни дни ще умра от скука! Не мога да си харесам сериалче, а най-лошото е, че съм изгледала толкова много, че...:blink:

 

Ако е драмичка нека е нещо близко до Mars, Koizora, Snow Queen, Autumn's concerto, Life, 1 litre of tears, Pride...

 

Ако ще е нещо забавно (даже ако има още подобни ще съм много щастлива) - Devil beside you, Smiling pasta, Hana-Kimi (двете версии), Sweet 18, BBF, You're beautiful, That fool...

 

Дано придобихте представа. За мен няма значение дали ще бъде корейско, тайванско или японско. Всичките ги гледам, но си признавам предпочитам си тайванското :lol:

 

PS. Нямам нищо против и по някой филм да ми препоръчате. Благодаря ви предварително ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сега гледам The man who can't get married и е голям смях, главния е страшен чешит. също много ми хареса Гумихото, ако не си го гледала, ще ти хареса. След като си падаш по тайванското, защо не опиташ Drunken to love you примерно? След като си гледала Pride, предполагам автоматично си станала фен на Кимура, така че преслушай Engine. Не е съвсем като Pride, но си заслужава да се види. А ако си смелчага, опитай тайландско -- Love recipe е страхотна комедия с много, ама много химия и смях на килограм. Вярно, езикът може да те довърши, но след като не се оплакваш от китайския, значи носиш. :lol: Драми няма да препоръчвам, че съм на друга вълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

My link

My link

Ето тези два сериала са едни от фаворитите ми. Леки, забавни, романтични и с добър край. Препоръчвам ги на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сега гледам The man who can't get married и е голям смях, главния е страшен чешит. също много ми хареса Гумихото, ако не си го гледала, ще ти хареса. След като си падаш по тайванското, защо не опиташ Drunken to love you примерно? След като си гледала Pride, предполагам автоматично си станала фен на Кимура, така че преслушай Engine. Не е съвсем като Pride, но си заслужава да се види. А ако си смелчага, опитай тайландско -- Love recipe е страхотна комедия с много, ама много химия и смях на килограм. Вярно, езикът може да те довърши, но след като не се оплакваш от китайския, значи носиш. :lol: Драми няма да препоръчвам, че съм на друга вълна.

 

Благодаря за предложенията ще погледна The man who can't get married. Ама за тайландското ще си бъде много зор. Едвам свикнах с този китайски и разните шаренки екстри, ама какво да се прави откачих по Мике Хе и от там по всичко тайванско :lol: "Пия, за да те обичам" съм го гледала и наистина не е лошо.

 

 

My link

My link

Ето тези два сериала са едни от фаворитите ми. Леки, забавни, романтични и с добър край. Препоръчвам ги на всички.

Дам определено не са лоши, но не знам защо не можаха да ми влязат в графа любими ;) Благодаря за предложенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно те разбирам, но все пак имай едно на ум за тайското, едно щото е страхотно като сценарий и диалози, друго заради страхотното електричество между главните и най-вече заради великолепния Кен в главната роля, който спокойно може да отнесе 98% от к-, j- и c-звездите. като куцо пиле домат. При всичко това, един език ли ще те спре. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не само аз съм в това положение. Не е хубаво, ама ми е малко по-добре от тоя факт smile.gif

Аз реших да не изнасилвам нещата. Мисля, че щом той не настояваше да гледам Трансформърс (така ли се пишеше) и т.н. с него, няма да е честно аз да съм нахална.. Е като не иска-не иска, страх ме е да не избодем очи вместо да изпишем вежди.

Обаче, нали съм си жена ... трябва да успея и реших да мина по дългия път - започнах с филмите. Сетих се, че преди време му бях пуснала Castway on the Moon и взе, че се излъга някак да гледа и му хареса. На кой ли няма да хареса, я. Гледахме и той заедно с мен изгледа целия Welcome to Dongmakgol (2005). Бях си свалила The Art of Seduction и милия в командировка, поради липса на друго (ах, защо ли така) взел, че го изгледал и му харесал ... май мацката, а не филма, ама нейсе - поне започна да формира положително мнение. И вчера каква изненада - виждам го да разглежда в Замундата каталозите с азиатското, че и си избра този A Man between North and South ака Poongsan (2011). Направо ме хвърли в музиката.

Сега като четох препоръките на mi6lence съм решила в скоро време да ги сваля и съм сигурна, че пътя вече е прокаран.

Явно бях подходила прекалено наивно и амбициозно - драми, в по 16-20 епизода, моя мъж... Бе то може и този момент да дойде, но няма да е сега явно. Аз обаче се радвам и на това, което постигам малко по малко. Благодаря за препоръките.

 

Голям успех при нас! Вчера гледахме "Bitter Sweet Life", първо аз после половинката и о чудо - на него много му хареса :)))

Сега търся пак нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не е off на темата. От изброените по-горе филми, вече са гледани:

Rough Cut

и

A Man From Nowhere

Момичета, препоръчвам ги с две ръце, особено първия - много нетипичен. Успяваме все по-силно да привлечем половинката на своя страна. Продължаваме атаката със Secret Reunion.

 

И към Ash - заглавията ги гледам заедно с мъжа ми. Искам да ги споделя с него. Когато един филм има смисъл и е добре построен, и качествено изпълнен, то носи удоволствие на мъже/жени независимо от жанра. Пък и за всеки един филм все пак се влияем от личния вкус, настроение, дори моментни емоции. Така, че и да не е в "десятката" няма проблем, следващия може да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш тази комедия ---> Happy Killing, ако не си я гледал.:)

 

Неее не таков :( Го гледав и не ме импресионира, дури да кажам и глуп ми беше. Нешто пофамилијарно, со деца, животни, Дедо Мраз и сл. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах в Vbox7 на сериала Лавандула хвърлих му едно око колкото да разпали любопитството миrolleyes.gif но за жалост открих само 1 серия.Въпроса ми е къде мога да открия целия сериал ,чудя се дали го има в Eastern Spirit нещо не го откривам wink.gif Може ли някой да ми помогнеbiggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали това е точната тема тъй като не търся филм/сериал "като"?

Бих иска ако можете да ми препоръчате нещо в което да има история с европейци-корейци. Независимо дали за приятелство между европеец/ка-кореец/ка, любовна история между представители на различните раси, служебни отношения, въобще нещо с интерконтинентални връзки. И по възможност не военен филм, макар да се опасявам, че точно те преобладават.

Ще ми е интересна някаква такава история...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали това е точната тема тъй като не търся филм/сериал "като"?

Бих иска ако можете да ми препоръчате нещо в което да има история с европейци-корейци. Независимо дали за приятелство между европеец/ка-кореец/ка, любовна история между представители на различните раси, служебни отношения, въобще нещо с интерконтинентални връзки. И по възможност не военен филм, макар да се опасявам, че точно те преобладават.

Ще ми е интересна някаква такава история...

 

За сериал се сещам за този - Тук

За филм - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...