Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Упс,извинявам се,че не уцелих темата,иначе да,за същия филм говоря.Жалко,че няма признаци за 2-ри- много му се надявах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ти допаднат, но аз бих ти препоръчала тайванския Devil Beside You и японския Tatta Hitotsu no Koi ! Дано да ти харесат B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ти допаднат, но аз бих ти препоръчала тайванския Devil Beside You и японския Tatta Hitotsu no Koi ! Дано да ти харесат B)

 

Много благодаря, сега ще гледам Tatta Hitotsu no Koi и дано не си изплача очите като на Koizora

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-тъжно ми става да гледам сама филми. Откривам прекрасни такива, които искам да споделя със съпруга си, но той като чуе азиатски филм и се изнизва веднага.

Моля, предложете ми нещо, което да хареса на мъж чийто любими филми са Терминатор 1, че и 2 и 3... Ако може и да е подходящо и за мен - нали целта е заедно да му се насладим.

Аз сама опитах, ама нещо май се изложих - почнахме ХГД и ... е то не спря да се върти, да става нещо да вземе, остави и т.н. Явно не се получи. Чудно, ама може да не е "неговият" филм просто, а?

Моля, помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-тъжно ми става да гледам сама филми. Откривам прекрасни такива, които искам да споделя със съпруга си, но той като чуе азиатски филм и се изнизва веднага.

Моля, предложете ми нещо, което да хареса на мъж чийто любими филми са Терминатор 1, че и 2 и 3... Ако може и да е подходящо и за мен - нали целта е заедно да му се насладим.

Аз сама опитах, ама нещо май се изложих - почнахме ХГД и ... е то не спря да се върти, да става нещо да вземе, остави и т.н. Явно не се получи. Чудно, ама може да не е "неговият" филм просто, а?

Моля, помагайте.

 

Аз мога да споделя опит :lol: Наистина добра е идеята да се започне с исторически Bichunmoo Само 14 епизода е, много бой, много добре направен, има си от всичко по колкото трябва, плюс Джо Джин Мо. И след като го е изгледал за два-три дни без почивка, му подхвърляш леко Легендата и вече е тотално зарибен. И според мен ХГД не е добър избор за начало, то и аз трудно преодолях първи епизод, а моят се прежали и го изгледа едва това лято, като нямаше вече нищо друго. Е хареса му, но и той забеляза, че романтиката е в повече ;)

Императорът на моретата също е много подходящ. Разбира се и Ловци на роби :yes: . И ако мисията успешна, може някой ден да гледа и нещо на Ким Ки Док :lol: При мен се получи. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да ми препоръча филм като Paradise kiss ? :rolleyes:

Runway Beat пак е на такава тематика.

Още не съм го гледала, но коментарите, които съм чела бяха положителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви препоръчайте ми сериал с бг. превод, който да е за любов - силна, опустошителна, завладяваща, да завладее и мен! НО НИКОЙ ОТ ГЛАВНИТЕ ДА НЕ УМИРА НА КРАЯ! ;) Само да кажа, че японските и тайванските преведени всички съм ги гледала :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Secret Garden е за теб. Ако не си го гледала - завиждам ти за изживяването, което предстои :) А ако е гледан вече ... е, ще помислим пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Моля ви препоръчайте ми сериал с бг. превод, който да е за любов - силна, опустошителна, завладяваща, да завладее и мен! НО НИКОЙ ОТ ГЛАВНИТЕ ДА НЕ УМИРА НА КРАЯ! ;) Само да кажа, че японските и тайванските преведени всички съм ги гледала :rolleyes:

 

В момента се сещам за два сериала, доста пъти съм ги препоръчвал - "Smile, You" и "Witch Yoo Hee". За втория съм сигурен, че има български субтитри - в сайта са, докато първия съм го гледал с английски, но на линка, който съм дал за онлайн гледане, пуснах епизода и видях, че има някакви бг субтитри. Незнам обаче какви са и дали има на всички епизоди, можеш да провериш. Само да предупредя, че сериалите не са за "любов от пръв поглед" или "любов от детството", "единствената първа любов" и т.н., което е доста срещано при корейските сериали. Но пък тук имаме много добра игра на актъорите и в двата сериала, все едно наистина са влюбени, толкова добре го изиграха. В момент се сещам за толкова малко сериали, понеже това "НО НИКОЙ ОТ ГЛАВНИТЕ ДА НЕ УМИРА НА КРАЯ!" е доста ограничаващ критерий, пък и останалите изисквания са много. 100% ще се сетя обаче за още и по някое време мога да пиша пак :).

 

Препоръчайте ми филми за несподелена/невъзможна любов. Драма, романтика ( с повече романтични елементи), тъжен, трогателен и т.н.

Ако се сетите и за филм за двойка между по-млад/а и по-възрастна/ен - споделете.

 

 

Забравих да спомена - също и за приятелство между двама (мъже; момиче-момче).

 

ПП: Освен филми и сериали - стига да не са от дългите.

 

Толкова много филми :rolleyes:

 

"What Happened in Bali", ако търсиш за невъзможна любов и невъзможното във всяко отношение :D. За още по-невъзможна любов - "Sorry I Love You", "Autumn Tale" и "A Love to Kill" (този не съм го и догледал още), но при тези е много драмата. За приятелство/любов, може би "9 End 2 Outs" и "Hyena", тези двата са лишени от драма, в тях преобладават, в първият - романтичния елемент, във вторият - комедийния. Мога и още да препоръчвам, ако тези са гледани или не ти харесат :D.

  • Харесвам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти CToTaKa и двата не съм ги гледала и ще се възползвам (а и изискванията наистина са много :lol: ) Ще чакам да пишеш, ако се сетиш и за друго :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-тъжно ми става да гледам сама филми. Откривам прекрасни такива, които искам да споделя със съпруга си, но той като чуе азиатски филм и се изнизва веднага.

Моля, предложете ми нещо, което да хареса на мъж чийто любими филми са Терминатор 1, че и 2 и 3... Ако може и да е подходящо и за мен - нали целта е заедно да му се насладим.

Аз сама опитах, ама нещо май се изложих - почнахме ХГД и ... е то не спря да се върти, да става нещо да вземе, остави и т.н. Явно не се получи. Чудно, ама може да не е "неговият" филм просто, а?

Моля, помагайте.

 

Това все едно аз съм го писала...само че сериала, с който опитах беше Четирите бога - нулев интерес.

Що годе му хареса филма "2009: Lost memories " - http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1383

Моля те сподели, ако успееш да зарибиш твоя съпруг с нещо (може и на ЛС).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искала да ви помоля да ми препоръчате ФИЛМ с участието на Lee Bying Hun с бг. суб.след ИРИС съруга ми като че ли единствено само с него преглъща корейското а ми се ще да изгледаме нещо заедно,винаги го оставям сам пред телевизора.Ако и сюжета да е близък до ИРИС тогава вече ще бъде върха,аз също сам фенка на този очарователен азиатец ,така че ще си поделим удоволствието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искала да ви помоля да ми препоръчате ФИЛМ с участието на Lee Bying Hun с бг. суб.след ИРИС съруга ми като че ли единствено само с него преглъща корейското а ми се ще да изгледаме нещо заедно,винаги го оставям сам пред телевизора.Ако и сюжета да е близък до ИРИС тогава вече ще бъде върха,аз също сам фенка на този очарователен азиатец ,така че ще си поделим удоволствието.

 

Този трябва да му хареса защото има доста екшън :)Клик

Този е за хора с железни нерви,адски добър филм е Клик

И още един хубав филм с него Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...