Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Препоръчайте ми филм, сериал с художник/ка (или пианист), в който да показват и творческите процеси в някаква степен.

Благодаря

Hachimitsu to Clover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За hakama ->

 

Pianist SP Тука ставаше въпрос за пианисти... в някаква степен. :) Разказва се за момче, което поправя пиана, но тайно мечтае да свири. Получава възможност да развива таланта си и го прави, като същевременно не позволява на любовта да го унищожи. Което е доста похвално между другото.

 

 

 

 

My Piano (2006) Ето още един корейски филм, който си струва да погледнеш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм, сериал с художник/ка (или пианист), в който да показват и творческите процеси в някаква степен.

Благодаря

Мисля, че можеш да погледнеш и тези..

Natalie (2010)

Secret (2007)

Miindo / The Portrait of a Beauty (2008)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ за един сериал, чийто име не се сещам. Сериалът, мисля, започва когато героите са млади. Момичето ослепява, имаше някакво дърво, където влюбените се срещаха. Сещам се, че тя се бе оженила за един богаташ, който й помогна да възвърне зрението си,,, оттам-нататък черно петно. Надявам се някой да се сети за името на сериала. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от помощ за един сериал, чийто име не се сещам. Сериалът, мисля, започва когато героите са млади. Момичето ослепява, имаше някакво дърво, където влюбените се срещаха. Сещам се, че тя се бе оженила за един богаташ, който й помогна да възвърне зрението си,,, оттам-нататък черно петно. Надявам се някой да се сети за името на сериала. Благодаря предварително!

Само за този се сещам - "Sad Love Story"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли могъл да ми препоръча някое добро аниме от сорта на Wonderful Day, Vexille, Ghost in a Shell? Търся филми на подобно художествено ниво и с подобна сюжетна дълбочина..

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си гледал Angel's Egg, трябва да го направиш. Винаги като става въпрос за художествено ниво го препоръчвам на всеки. От режисьора на Ghost In The Shell. Няма ги компютърните ефекти на гореизброените, (защото е от 85-та) но това не пречи да е по впечатляващ от тях.

 

.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча драма подобна на Jungle fish/2,Master of the study,Mackerel run..насочена главно към учениците.../без цветчета,принцове и подобни..просто обикновени ученици/ .. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате нещо от типа на The Snow Queen?Благодаря Ви .

Малко обширно звучи, а и той си е уникален ;)

I'm Sorry I Love You

А love to kill

или сезоните Пролетен валс тук има и препатки към останалите ;)

иначе пробвай Lovers

 

Някой може ли да ми препоръча драма подобна на Jungle fish/2,Master of the study,Mackerel run..насочена главно към учениците.../без цветчета,принцове и подобни..просто обикновени ученици/ .. :rolleyes:

от мен един с дъщеря на мафиот тръгнала на училище ;)I'm Sam (2007)

а и японците имат повече ученически , вкл. HanaKimi ( японски и тайвански вариант) Gokusen - 3 сезона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали тук е мястото,но все пак ще попитам.Днес ми се върти в главата част от някакъв филм или сериал,просто не мога да се сетя нищо друго, освен че главната беше ученичка(за момчето не мога да се сетя)..Момичето инцидентно падна върху момчето и се целунаха.Май,че това бе първата целувка на момчето и доколкото се сещам си падаше побойник и след това ходеше след нея :)

Ако някой може да помогне да каже...ако не, здраве да е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали тук е мястото,но все пак ще попитам.Днес ми се върти в главата част от някакъв филм или сериал,просто не мога да се сетя нищо друго, освен че главната беше ученичка(за момчето не мога да се сетя)..Момичето инцидентно падна върху момчето и се целунаха.Май,че това бе първата целувка на момчето и доколкото се сещам си падаше побойник и след това ходеше след нея :)

Ако някой може да помогне да каже...ако не, здраве да е ;)

 

Не е ли He Was Cool

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...