Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Можете ли да ми препоръчате някое аниме от рода на Darker than black или пък нещо с конспирации и мистерии?

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10541 ама никак не е лошо и мисля е подобно на това което търсиш

RequiemforthePhantom.jpg

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6357 - това не отговаря съвсем, но е мое лично любимо и като кажеш конспирация се сещам директно за него а е и доста шантаво в същото време. NHK.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам филм от типа на Dream High.. :rolleyes: ии друг филм от типа на The Figurative: Plan B .. :panda-145:

 

Препоръчвам ти IRIS, East of Eden, Bad Guy, Swallow The Sun - те са от типа на The Figurative: Plan B ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преминах на японските драмички..Хаха. Някой може ли да ми препоръча някое забавно японско сериалче(не става въпрос за лигаво, или пък актьорите да се превъзнасят твърде много, а просто да е по-леко може би, с повечко комичност) по възможност с фантастичен елемент(не е задължително де, просто съм на такава вълна напоследък).

Ами...чакам предложения, ако някой се сети за нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лекичко с фантастичен елемент веднага ти предлагам Samurai High School, на мен ми дойде малко лигав, ама ...

За Zettai Kareshi съм чувала само хубави неща, но още не съм го гледала ;)

 

Амм..за останалите, които се сещам по-леки са по скоро романтични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лекичко с фантастичен елемент веднага ти предлагам Samurai High School, на мен ми дойде малко лигав, ама ...

За Zettai Kareshi съм чувала само хубави неща, но още не съм го гледала ;)

 

Амм..за останалите, които се сещам по-леки са по скоро романтични :)

Мерси ,ще го пробвам! А колкото до Zettai Kareshi, вече ми е в списъка с гледаните. :)

Ако има и още предложения,няма да откажа.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лекичко с фантастичен елемент веднага ти предлагам Samurai High School, на мен ми дойде малко лигав, ама ...

За Zettai Kareshi съм чувала само хубави неща, но още не съм го гледала ;)

 

Амм..за останалите, които се сещам по-леки са по скоро романтични :)

Мерси ,ще го пробвам! А колкото до Zettai Kareshi, вече ми е в списъка с гледаните. :)

Ако има и още предложения,няма да откажа.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лекичко с фантастичен елемент веднага ти предлагам Samurai High School, на мен ми дойде малко лигав, ама ...

За Zettai Kareshi съм чувала само хубави неща, но още не съм го гледала ;)

 

Амм..за останалите, които се сещам по-леки са по скоро романтични :)

Мерси ,ще го пробвам! А колкото до Zettai Kareshi, вече ми е в списъка с гледаните. :)

Ако има и още предложения,няма да откажа.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся драма подобна на корейската Bad guy. Изисквания:

 


  •  
  • драматизъм и добра актьорска игра
  • химия между актьорите и добре заснети интимни сцени
  • мода на ниво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся драма подобна на корейската Bad guy. Изисквания:

 


  •  
  • драматизъм и добра актьорска игра
  • химия между актьорите и добре заснети интимни сцени
  • мода на ниво

 

Можеш да хвърлиш едно око на тези A Man Called God ; Lovers

Ако не държиш да е корейски, мога да ти препоръчам Pride, макар да е по-старичък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся драма подобна на корейската Bad guy. Изисквания:

 


  •  
  • драматизъм и добра актьорска игра
  • химия между актьорите и добре заснети интимни сцени
  • мода на ниво

 

От мен имаш 2, засега само на английски и руски евентуално (не съм потвърдила):

Autumn's Concerto

Season of the Sun

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате някой сериал, който да е комедия (но не лигава) и романтика. Нещо свързано с музика и ли училищен, няма значение корейско, китайско или друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате някой сериал, който да е комедия (но не лигава) и романтика. Нещо свързано с музика и ли училищен, няма значение корейско, китайско или друго.

Не знам от преведените какво си изгледала.

Погледни този Love Beyond Frontier, мисля, че отговаря горе долу на твойте критерий.Но е само с английски и донякъде с руски превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък търся филм/сериал, подобен на Orthros no Inu, без значение държавата.

Когато приключих с него и казах, че ми е харесал Pirani каза да гледам и този Yasha, но още не съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато приключих с него и казах, че ми е харесал Pirani каза да гледам и този Yasha, но още не съм ;)

Мерси, ще го гледам. То грешката беше моя, че не заявих на какво държа, а именно - фантастичен елемент. Връзките между героите са без значение(братя, сестри, приятели, все едно) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...