Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

 

Едно предложение и от адаша - http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=622&st=0

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

Ако искаш пробвай сериала - Hyena, на мен ми е останал 1 епизод да го догледам, не е някаква изключителна история, но е забавен :D , даже са му сложили 19+ години, корейците :lol: .

Здравейте! Така в момента ми се гледа нещо от типа, романтична комедия, ако е възможно да е много забавна да е романтична и по- малко драматична :) . За предпочитане да е корейско или в краен случай тайванско. Да се уточня,че всички които са преведени до момента съм ги изгледала, ако разбира се не съм пропуснала някой (съмнявам се :) ) .

Smile, You

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, хорица някой може ли да ми препоръча нещо хубаво китайско (сериал или филм- няма значение) което да е интересно и оригинално (доколкото може :D ) и да те хваща - ще съм ви мнооооооого благодарна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@parab Мерси много за предложението определено ще си заслужава да се види - като прочетох историята направо нямам търпение да го изгледам...попринцип харесвам и Джан Имоу и Джан Дзъй направо не мога да повярвам, че все още не съм го гледала. Но май е време да поправя тази грешка :)

@vedballl Току що видях темата във форума, звучи обещаващо, а и като знам моята слабост за исторически неща, определено ще се тегли :) Мерси много за това, че ме насочи към него :)

По едно голямо :thanks: и на двете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми препоръчате ли някой сериал от типа на Pride или Buzzer Beat, няма значение дали японски, корейски или друг азиатски ще е, единствено искам да e с бг превод, че доста се измъчвам с руския ;) Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех къде да попитам, но много ми се искам да гледам - The last empress а никъде не го намирам. Някой може ли да ми помогне с линкче? Даже в asiatorrents го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех къде да попитам, но много ми се искам да гледам - The last empress а никъде не го намирам. Някой може ли да ми помогне с линкче? Даже в asiatorrents го няма.

Не е ли този филма, който търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли този филма, който търсиш?

Не е - и на мен този ми изскача, а доколкото разбрах е страхотна историческа драма - Ако някой иска да погледне -

Прекрасна песен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех къде да попитам, но много ми се искам да гледам - The last empress а никъде не го намирам. Някой може ли да ми помогне с линкче? Даже в asiatorrents го няма.

Филма може би е този, ама с тези 124 серии ... само RAW :click:

 

П.П. има си тема ТЪРСЯ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: Благодаря, merisa, ама тия 124 серии ме унищожиха - мислех, че е филм. Ще видим как ще се боря с него.

 

Ами доста трудно, последния епизод го свалих от любопитство за близо един час :blink: , а за 124 серий ти трябват здрави нерви и познания по корейски, че и субтитри няма. Все пак това не е някаква комедия, а исторически сериал. Направо чувствам как си се отказала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо чувствам как си се отказала.

Направо така си се получи :lol: А бях супер нахъсана - песента от ост-то страшно ме запали (If I leave) пък й съм фен на историческите драми, ама за 124 серии задните ми части ще приемат формата на фотьойла - хах, просто ще продължа в търсенето на някоя прочувствена историческа драмичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се гледа някой хубав японски или китайски филм, по възможност да е драма... нещо от сорта на "Under the Hawthorn Tree". Някакви предложения? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...