Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте отново :) Някой може ли да ми препоръча драма подобна на Goong,You're Beautiful и BOF?

 

Sungyngwan Scandal или както там се пише има подобен лигав елемент, други - My Princess, Take Care of Agashi (the Young Lady), Tamra, the Island (с което не съм напреднала още, но ми се струва лигавко) и така, стига ти толкова засега :).

 

Edit: Пропуснах Dream High.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sungyngwan Scandal или както там се пише има подобен лигав елемент, други - My Princess, Take Care of Agashi (the Young Lady), Tamra, the Island (с което не съм напреднала още, но ми се струва лигавко) и така, стига ти толкова засега :).

 

Edit: Пропуснах Dream High.

 

Мерси много. Принцесата и скандала ги почнах и съм просто очарована :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Принцесата и скандала ги почнах и съм просто очарована :lol:

:)Здравейте, бих искала да ми помогнете да сваля шоуто We got married с участието на Хьон Джунг и Ханг Бо, успях да открия само 2 епизода, т.е. 9 и 10 с бг субтитри но знам че са повече. Помогнете ми със линг за сваляне. Предварително Ви благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

От нашия форум не съм гледала само аниме. Много съм любопитна, моля препоръчайте ми нещо. Изгледала съм почти всичко от корейските сериали и някои японски. От доста време хвърлям по едно оЧо и към аниметата, а разбрах, че за много ог вас са любими. Не зная към какво да се насоча. Сега се сетих за "Реална фантазия"...бях направо омагьосана, силно ме впечатли. Доста съм невежа в тази област. Разчитам на вас и благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

От нашия форум не съм гледала само аниме. Много съм любопитна, моля препоръчайте ми нещо. Изгледала съм почти всичко от корейските сериали и някои японски. От доста време хвърлям по едно оЧо и към аниметата, а разбрах, че за много ог вас са любими. Не зная към какво да се насоча. Сега се сетих за "Реална фантазия"...бях направо омагьосана, силно ме впечатли. Доста съм невежа в тази област. Разчитам на вас и благодаря.

Здравей! Мога да ти препоръчам "Hanasekeru Seishounen". Не знам обаче как си с английския...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

 

Пробвай с този http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=242

и това става http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=242

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румка, объркАла си езика... :lol:

Градината гледа ли? Там има най-добго съотношение забавни моменти и диалози > най-малко ревове. You're beautiful предполагам си го минала вече... БОФ също...

Абе много е ограничен списъкът с драми, отговарящи на тия критерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, мерси, ще го пробвам този, ама ти два пъти си ми дала един и същи линк :huh:

Точно градината и БОФ не ги ща, започват сравнително интересно, ама с тия сладникави обяснения... Да не казвам къде ми бъркат :lol: Градината беше забавна, но само първите епизоди. И загубата на паметта ги има и в двата, не знаех, че Латинска Америка е оказала такова голямо влияние върху корейските сериали :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, разсеяна работа http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=907

Първият линк който съм дала ....сериалът е правен по сценария на американския филм " Чжвек зад боорда"...ако си гледала филма...знаеш, какво да очакваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'о да се прай, душа, то няма много голям избор, щото корейската представа за комедия е да пукне някой от второстепенните, вместо главен герой, да кажем. :lol:

 

Първия не съм го гледала, ама Котката ми бъркаше къде ли не,... мноо скучен идва, имай го предвид.

Винарчето също не е лоша идея. Вещицата Ю Хи ми изби сума ти мозъчни клетки, там даже и великолепния Че Хи изглеждаше супер ошмулен, но май ще ти свърши работа.

 

Сетих се за Oh! My lady, беше мила гледка, макар и малко поизтъркан. Много комедия няма, ама е сладък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ще препоръчам Ким Сам Сун, има наистина смешни моменти и нямам спомен за някакви кой знае какви драматични сцени, така че налазвай смело ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Така в момента ми се гледа нещо от типа, романтична комедия, ако е възможно да е много забавна да е романтична и по- малко драматична :) . За предпочитане да е корейско или в краен случай тайванско. Да се уточня,че всички които са преведени до момента съм ги изгледала, ако разбира се не съм пропуснала някой (съмнявам се :) ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

varkolakata, сещам се за сериала ''Sweet 18''. Aко ми дойде нещо друго на ум ще допълня. :)

''Love & Marriage'' - този не съм го гледала, но съм чела добри отзиви.

''Fantasy Couple'' - на този попаднах днес докато се ровех из руския саит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажете ми има ли корейски сериал (държа да е корейски), който да е лек и неангажиращ от началото до края, да няма обяснения във вечна любов, романтиката да е умерена (и без нея може), да няма драми, болни от рак, загубата на паметта е строго забранена. Вече се отчаях, че ще намеря нещо такова, затова мога да изтърпя и малко драма, но не повече отколкото има в Кумихото. :wacko:

Ако се чудите защо изобщо ги гледам - защото са най-добрият начин да се упражнява слушането и ученето на езика, а филмите са прекалено дълги.

Мисля, че Soulmate отговаря на критериите. Романтичен, но пък за сметка на това е по-нестандартен. Освен това е 12 серии. Kim Sam Soon също, да. И My Girl. За друго нещо такова не се сещам в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...