Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Здравейте :)

Скоро и аз се зарибих по азиатското кино и исках да Ви попитам за някоя ученическа и романтична драма от типа на Koizora :) Няма значение откоя страна е. Благодаря Ви предварително :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здарвейте! Бихте ли ми препоръчали някой ученически романтичен сериал( ако е възможно с хубав край :) ). Предпочитам да е корейски, но и чпонски става. Гледала съм BOF, Playful Kiss, Koizora и скандала .Благодаря предварително :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kimjaejoonglover97 и shugar_gb

 

Казвам всички ученически които се сещам , но за края не гарантирам защото не съм ги гледала всички :P

Корейски: Hello My Teacher (има романтика и хубав край) , God of Study , Dream High (тъкмо сега започна)

Японски: Gokusen, Nobuta wo Produce, Yukan Club (много весел сериал), Yankee-kun to Megane-chan (има някаква романтична нишка, но не се набляга много на нея пак хубав край)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам филм от типа на "The man from nowhere" .. ако можете да ми препоръчате някой, ще съм много благодарна. :)

Пробвай филмите от Трилогия за отмъщението. Sympathy for Lady Vengeance, Oldboy...

Японски - Ikigami

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам филм от типа на "The man from nowhere" .. ако можете да ми препоръчате някой, ще съм много благодарна. :)

Препоръчвам A Dirty Carnival - един от любимите ми корейски филми. Гангстерски филм с доста бой, прекрасна музика и актьорска игра. Наскоро прочетох, че и Чо Ин Сонг е тренирал Таекуон-до. В "Замръзналото цвете", "Карнавала" и в серила Piano определено си личи. Secret runion също, ако не си гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

Лично за мен тези са едни от най- добрите, но щастлив край няма. A Millionaire's First Love, Oasis, IL Mare, Daisy( корейски) .. Love Letter, Koizora, Heavenly Forest( японски)

П.П.: Благодаря на Ragnos и farfallina. Dirty Carnaval и Oldboy си седят месеци наред на лаптопа, сега вече ще седна да ги изгледам.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

 

Аз пък веднага се сещам за сериала "Save Your Last Dance for Me'' (2005) и ''Which Star Are You From'' (2006). Най точно ми пасват на описанието и са с щастлив край!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча, някоя много, ама много красива романтична любовна драма от, която направо да ми спре дахът, ако е с щастлив край още по-добре :wub:

"Witch Yoo Hee", "That Fool", може би "My Girlfriend is a Gumiho", "Full House", "Bad Love"... или "Green rose" (този не съм го догледал и не знам какъв е краят ... ) . За тези се сещам в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите нужна ми е малко помощ. Ако някои може да ми препоръча някой cериялче падобен на Ловци на роби или Императора на морето. Емам в предвид такава cилна драма.

Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр на вcиччки, aз cъм нов фен на Азиацкото кино вcе още. Моля за малко помощ не мога cи намеря cериял прекалено много cа, а аз до cега cъм изгледал cамо 6-7 и още не мога cе орентирам. Ако някои може да ми препоръча някои cерял като : Emperor of the sea (Драма) или Изторичеcки като (Chuno) пък може и комедия. Ще cъм мy много благодарен !!! Пишете тyк или на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр на вcиччки, aз cъм нов фен на Азиацкото кино вcе още. Моля за малко помощ не мога cи намеря cериял прекалено много cа, а аз до cега cъм изгледал cамо 6-7 и още не мога cе орентирам. Ако някои може да ми препоръча някои cерял като : Emperor of the sea (Драма) или Изторичеcки като (Chuno) пък може и комедия. Ще cъм мy много благодарен !!! Пишете тyк или на лично.

- Чумонг - The Kingdom Of The Winds-ето линковеhttp://masters-tb.com/details.php?id=59465-чумонг-и Кралството на ветроветеhttp://masters-tb.com/details.php?id=60531-продължени на чумонг
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...