Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

BrutaІ_Chick, аз лично ти препоръчвам мн мн Bloody monday ето ти линка към вбокса http://vbox7.com/byuser:ivkaus5?q=bloody

май това е сaмо първия сезон, нз. Ако искаш онлайн погледни сайтовете като dramacrazy, mysoju...там 100% ще ги има всичките епизодчета..:))

П.С. защо имам чувството за дежа вю? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Здравейте, от давна не съм писала тук, но това не значи, че всеки ден не надничам в сайта. Сега се нуждая от някой много позитивен филм, който да ме вдъхнови и даде сила. Благодаря за предложенията :rolleyes: предварително.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Здравейте, от давна не съм писала тук, но това не значи, че всеки ден не надничам в сайта. Сега се нуждая от някой много позитивен филм, който да ме вдъхнови и даде сила. Благодаря за предложенията :rolleyes: предварително.

Heartbreak library

The road home

Sweet Rain

I'm A Cyborg But That's OK

The drummer

Love letter

Cyborg girl

The Art Of Fighting

Fly,daddy,fly

The happy life

Yoru no pikunikku

Castaway on the Moon

Symbol

Take off

Fish story

взех да прекалявам,та спирам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heartbreak library

The road home

Sweet Rain

I'm A Cyborg But That's OK

The drummer

Love letter

Cyborg girl

The Art Of Fighting

Fly,daddy,fly

The happy life

Yoru no pikunikku

Castaway on the Moon

Symbol

Take off

Fish story

взех да прекалявам,та спирам. :D

 

А сред тях освен гореспоменатите критерии - има ли такъв, който да те фрасне, да те накара да мислиш дълго време за него (трайна следа) "аджиба това ли е живота? и прочие" :rolleyes:

 

ПП: Може ли да препоръчате някои стойностни, сериозни сериали/филми, в които да има и бойни изкуства, но да не са над 10-20 еп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен един много стойностен филм е Fearless с Джет Ли, също така и Hero (отново с него и страхотния Donnie Yen). Препоръчвам ти също и Ip Man, Flash Point, Seven Swords. Ще се спра, че май ще ти изредя всичките филми на Donnie Yen и Джет Ли. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички съм ги гледала. Затова писах филм позитивен, сега уточнявам да те фрасне и дълго да мислиш след него. :huh:

 

Първият филм, за който се сещам е Yi yi (A One and a Two, Taiwan, 2000) на покойния вече Edward Yang, просто велик филм, без да е лигаво позитивен или оптимистичен, е един от най-жизнеутвърждаващите, които съм гледала.

Няма го във форума, но мога да помогна, ако искаш да го гледаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръката. Изгледах го с интерес. Когато болката на другите те удря, забравяш за своята и се запитваш, как ти би постъпил на негово място. Хареса ми готовноста на другите да помогнат. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително рядко гледам азиатски филми, но мога да препоръчам и аз 1-2 дето са ми направили впечатление. "Shinobi" и "The Restless", и може би "House of Flying Daggers" са филмите направили ми впечатление в жанра екшън, фентъзи, драма. Друг сериал (драма,житейски) може би "My Sassy Girl" , а ако ти се гледа "откачена" комедия - "Sex is Zero" 1 и 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си филм / сериал с персонаж(и), който е със силен характер, хладнокръвен (но и галантен), самоотвержен, изграден от добродетели като: достойнство, самоувереност, решителност, чест, справедливост, саможертвеност - човек достоен за уважение и пример, мъж на място.

 

2. Ако има и изграждане и промяна на главен персонаж - още по-добре :) Драматизъм... бойни изкуства...

 

 

По-назад споменахте: Чумонг, Четирите бога на Краля, Hong Gil Dong, ... Iljimae влиза ли в тях, че съм му хвърлил око, както и на този корейския. Първият е 80 епизода, което мнооого ме притеснява, нз дали ще мога да изтрая/отделя толкова време освен ако наистина си заслужава!? Но, до 20-24сериен -да ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-назад споменахте: Чумонг, Четирите бога на Краля, Hong Gil Dong, ... Iljimae влиза ли в тях, че съм му хвърлил око, както и на този корейския. Първият е 80 епизода, което мнооого ме притеснява, нз дали ще мога да изтрая/отделя толкова време освен ако наистина си заслужава!? Но, до 20-24сериен -да ;)

 

Всички изброени са повече от задължителни за гледане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си филм / сериал с персонаж(и), който е със силен характер, хладнокръвен (но и галантен), самоотвержен, изграден от добродетели като: достойнство, самоувереност, решителност, чест, справедливост, саможертвеност - човек достоен за уважение и пример, мъж на място.

Sorry , I love you

Kain and Abel

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си филм / сериал с персонаж(и), който е със силен характер, хладнокръвен (но и галантен), самоотвержен, изграден от добродетели като: достойнство, самоувереност, решителност, чест, справедливост, саможертвеност - човек достоен за уважение и пример, мъж на място.

 

2. Ако има и изграждане и промяна на главен персонаж - още по-добре :) Драматизъм... бойни изкуства...

 

 

По-назад споменахте: Чумонг, Четирите бога на Краля, Hong Gil Dong, ... Iljimae влиза ли в тях, че съм му хвърлил око, както и на този корейския. Първият е 80 епизода, което мнооого ме притеснява, нз дали ще мога да изтрая/отделя толкова време освен ако наистина си заслужава!? Но, до 20-24сериен -да ;)

 

Силен характер, хладнокръвен (но и галантен), самоотвержен, изграден от добродетели като: достойнство, самоувереност, решителност, чест, справедливост, саможертвеност - човек достоен за уважение и пример, мъж на място.

Със сигурност разпознавам в това лице един от любимите си персонажи - Канг Джин от Will It Snow for Christmas?.. Сериала е съвременна романтична драма /все пак с хубав край/.. Не случайно героинята му викаше на една сцена, че се прави на Хонг Гил Донг..

Иначе що се отнася до всички гореспоменати качества + бойни изкуства.. и аз препоръчвам Iljimae и Hong Gil Dong.. 10 Х :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча хубав корейски или японски филм, обаче да няма тъжен край, моля ви. В момента имам нужда от повдигане на настроението - нещо от типа на He was cool и 100 days with mr.Arogant :rolleyes:

Тези двата са ми любими, невероятни филми, постоянно ги препоръчвам и ги гледам като ми е тъпичко.

 

Бих препоръчала и Changing.Partners.2007, Seducing.Mr.Perfect., Virgin.Snow.2007.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча хубав корейски или японски филм, обаче да няма тъжен край, моля ви. В момента имам нужда от повдигане на настроението - нещо от типа на He was cool и 100 days with mr.Arogant :rolleyes:

Тези двата са ми любими, невероятни филми, постоянно ги препоръчвам и ги гледам като ми е тъпичко.

 

Бих препоръчала и Changing.Partners.2007, Seducing.Mr.Perfect., Virgin.Snow.2007.

 

Ами аз ще ти препоръчам Shokojo Seira той е така малко драма а като гледам много много не ти се гледа...тогава Atashinchi no Danshi страхотна драма толкова смешна :D Надявам се да съм ти помогнала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми препоръча хубав корейски или японски филм, обаче да няма тъжен край, моля ви. В момента имам нужда от повдигане на настроението - нещо от типа на He was cool и 100 days with mr.Arogant :rolleyes:

Тези двата са ми любими, невероятни филми, постоянно ги препоръчвам и ги гледам като ми е тъпичко.

 

Бих препоръчала и Changing.Partners.2007, Seducing.Mr.Perfect., Virgin.Snow.2007.

Понеже повечето от горните изброени заглавия са ми наистина в класацията "любими" от жанра, ще ти препоръчам от същия тип.. - My Girlfriend is an Agent, Don't Believe In Her, My Little Bride, а също и Love is Blinde (от най-последните преводи).. Изобщо няма да съжаляваш! Само погледни кои са актьорите.. Канг Джи Хуан, Ким Ре-Уон и Канг Донг Уон.. Партньорките също си ги бива!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...