Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Преди 12 часа, andi11 написа:

 

Andi, благодаря ти много. Изгелдала съм някои от тях, ето мнение:

 

 Моята малка принцеса гледах няколко серии, прекалено лигав и слаба актьорска игра от страна на актрисата, едва изтърпях четири серии.

Мастъра е с много лошо качество, стигнах до 13 серия с много превъртане ли беше, не помня вече, но и в него бая превземки, имаше и две три бойни сцени, на които умрях от смях, иначе е една идея по-добър от принцесата, даже две. 

Атеншън лоув, не съм го гледала, но нещо ми подсказва, че ще има преспъване и после две минути главните ще се гледат в поза, е много ме дразни това, честно.

 

Miss in kiss. поредната ента версия на it started with kiss не ми се гледа.

 

Boss and me съм му мернала око, ама нещо не мога да се наканя. Никой от четирите по-горе, без последния, не мисля, че ще ми даде тази атмосферата, която ми даде този сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,препоръчайте ми някой страхотен исторически сериал,по възможност да няма присъствие на кралски особи или поне да не става въпрос за борба за трона.Може и доста бой да има.Благодаря...

 

И още нещо,дали има някакъв сериал в който главния герой е подобен като този на Джун Ки в Moon Lovers,тоест човек от който всички се страхуват,който е отблъснат и не дружи с хората и постепенно се отпуска за света,нещо такова...За гледалите сериала ще им е най-лесно да разберат за какво иде реч..И пак благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, skofiild написа:

Здравейте,препоръчайте ми някой страхотен исторически сериал,по възможност да няма присъствие на кралски особи или поне да не става въпрос за борба за трона.Може и доста бой да има.Благодаря...

 

И още нещо,дали има някакъв сериал в който главния герой е подобен като този на Джун Ки в Moon Lovers,тоест човек от който всички се страхуват,който е отблъснат и не дружи с хората и постепенно се отпуска за света,нещо такова...За гледалите сериала ще им е най-лесно да разберат за какво иде реч..И пак благодаря...

Emperor of the Sea (2003) Малко муден в началото, но после става интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, skofiild написа:

Здравейте,препоръчайте ми някой страхотен исторически сериал,по възможност да няма присъствие на кралски особи или поне да не става въпрос за борба за трона.Може и доста бой да има.Благодаря...

 

 

Chuno.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, eliz1 написа:

здравейте ,търся един корейски филм със същия сюжет като американския  зад борда. някой може ли да ми каже как се казва корейския

 

Ако не бъркам, става дума за сериал, не за филм - Fantasy Couple.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся си азиатска продукция (независимо филм или сериал), с любовна история и щастлив край, но основно, между главните персонажи да има нещо повече от прегръдки и целувки, нещо като "My secret romance" или "Strong woman Do Bong Soon", може и нещо от типа на "My little princess", ала предишните две и неща от техния вид са по-важни. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suspicious Partner. Повече от прегръдки и целувки не е кой знае колко, ма важното е кой ги раздава :D

Тия с по-откровения секс, дето съм гледала, свършват я със загуба на глава, я на нещо друго, което май не се води точно хепи ендинг :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте нещо оптимистично, затрогващо, каращо те да се замислиш за живота... и нещо по-трагично (за да има изненада - без спойлери :) ) Само да не е многосезонен. (нещо до макс 20-24еп)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Празникът на боговете    -традиционна корейска кухня

 

Много начини да приготвиш кимчи

 

Как да си сготвим рамен или рамьон-уроци от красиви момчета

 

Златна булка  - прословутите оризови сладки и торти

 

има и още с БГ превод......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали някой хубав гей сериал. Ще се радвам с препоръката да напишете и 2-3 изречения за това защо го препоръчвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2018 г. at 14:32, Korean_girl написа:

Може ли да ми препоръчате подобен сериал като Fated to love you, освен и тайванската версия, нещо друго подобно?

Всъщност вече има и тайландска версия на същия сериал.:DСмея да твърдя, че ремейкът е доста добър, вариантът е малко по- различен. Опитай го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Търся по-скоро сериал (филма няма да има времето...?), чийто крайъгълен камък е загубата на най-добрия приятел (...близка, любима) и в главната роля е мъж...  нещо тъжно...:(

Сещам се за един много силен и качествен филм (точно по темата): What Dreams May Come (1998)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...