Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Хора за много години! Честита ви 2018, пожелавам ви здраве и с нещичко да се доближите повече до източната култура. Моля да предложите драма, в която главния герой минава през трудностите и перипетите, бие лошите и спасява главната героиня. Хепи енд и ди енд - класическата боза, но да е хубава-да ви е харесала. Благодаря ви, живи и здрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, priatelche написа:

Хора за много години! Честита ви 2018, пожелавам ви здраве и с нещичко да се доближите повече до източната култура. Моля да предложите драма, в която главния герой минава през трудностите и перипетите, бие лошите и спасява главната героиня. Хепи енд и ди енд - класическата боза, но да е хубава-да ви е харесала. Благодаря ви, живи и здрави! 

 

Здравейте,за такова описание се сещам само за в момента където превеждат "A Korean Odyssey". Пробвай може да ви хареса.Главният се бие с демони,така спасява главната за жанр има от всичко по малко:D

  • Мерси 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много харесах този Твоята красива усмивка

и

Слънчице мое

а в Sealed with a kiss  ми дойде малко грозно начина по-който започна всичко.... иначе го изгледах и ми беше интересен.

Благодаря за поздрава и препоръката!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря този  не съм го гледала  Please teach me engish  

японците са прави

какви сериали харесваш ? корейски ,японски , китайски ,тайландски ?

кои видове жанрове ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледа ми се филм/сериал, подобен на "Списъкът", т.е. с неща които да направиш преди краят... но не толкова сладникав и популярен. Може и с хепиенд, но да преобладават тези с нехепи..., но ако може да не уточнявате :)
По-скоро нещо от типа на "Seven pounds" c W.Smith, "Into the wild"...

Oт американските мисля да дръпна "13 причини защо..."
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз от седмица-две гледам корейски сериали и съм изгледала Наследниците, School2017, Dream High и Dream High2. Та може ли да ми препоръчате някои интересни "училищни" корейски сериали. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Джесика написа:

Здравейте аз от седмица-две гледам корейски сериали и съм изгледала Наследниците, School2017, Dream High и Dream High2. Та може ли да ми препоръчате някои интересни "училищни" корейски сериали. Благодаря предварително.

Джесика, има си тема за това и твоят въпрос е задаван много пъти там, та отговорите ти са готови. Ето линк, ама почни отзад напред търсенето, но гледането да е от старите към по-новите. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Днес реших отново да погледна какво става в света на азиатските сериали,които така зарязах преди повече от 5- 6 години.Доста сериали са се появили за това време и сега малко се чудя какво да започна.Предложете ми неща романтично или пък поне някой ученически.То въобще нещо ученическо ново има ли,аз попадам все на стари неща,които са интересни,но съм гледала.Благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, excape написа:

Още чакам някой да ми препоръча нещо такова, без излищни превземки и крясъци на главната, щото ми се гледа нещо разведряващо между Аджусито.

Attention, Love!Boss & meMy Little PrincessMiss in Kiss,  Master Devil Do Not Kiss Me

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...