Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Майра, аз "Suna no tou" изгледах последно. Далеч не беше шедьовър, но си имаше интрига, обрати и заплетена история. Играта обаче нещо... Изкуствено ми стояха героите.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей гледа ми се нещо за готвачи и готвене! Някакви препоръки?!?

До 2015 съм гледала почти всичко от този жанр, но вие пак споделяйте - може да съм пропуснала нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей гледа ми се нещо за готвачи и готвене! Някакви препоръки?!?

До 2015 съм гледала почти всичко от този жанр, но вие пак споделяйте - може да съм пропуснала нещо ;)

Witch Yoo Hee (2007), King of Baking, Kim Tak Goo (2010), Style (2009). Може би не са това, което търсиш, но главните герои май са готвачи :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Witch Yoo Hee (2007), King of Baking, Kim Tak Goo (2010), Style (2009). Може би не са това, което търсиш, но главните герои май са готвачи :D.

Благодаря!

"Царя на хляба - Ким Так Го" съм го гледала - готин е, научих някои тънкости за хляба и се научих да правя хляб с квас! :) Другите два само съм ги чувала - ще ги прегледам.

 

Благодаряяяя! Готини предложения.

 

Първия не е лош - ще го гледам :)

 

А "Шоколатиера" ме беше прекалено сладникав ;-) и го зарязах след втора серия.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей гледа ми се нещо за готвачи и готвене! Някакви препоръки?!?

До 2015 съм гледала почти всичко от този жанр, но вие пак споделяйте - може да съм пропуснала нещо ;)

 Ако става и от Тайланд, се сещам за The Dessert Girl / Mae Ka Khanom Wan (2009) - почти половината действие на серила се развиваше в сладкарницата на главната героиня, а накрая на всеки епизод представяха по някоя рецепта  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумници! Можете ли да ми препоръчате корейски сериал изпълнен с екшън, комедия и романс? Без много драми..

Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай The Fugitive: Plan B и Healer, ако не си ги гледала, има ги тези елементи, застъпени в различна степен :). Има и тук-там драма, но то иначе нямаше да е корейско :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумници! Можете ли да ми препоръчате корейски сериал изпълнен с екшън, комедия и романс? Без много драми..

Благодаря! :)

И City Hunter (2011) влиза в тази категория

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци! Как сте? Ще съм ви безкрайно благодарен ако ми препоръчате японски сериал/филм исторически жанр подобни на филмите на Тоширо Мифуне. Става и нещо корейско, дори и китайско ако наистина ви е харесало. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kita no zeronen 

Много приятен филм, така и не успях да му спечеля нови зрители.

Четирите филма по романите Шухей Фуджисава се радват на добри отзиви във форума : The Twilight Samurai , The Hidden Blade, Love and Honor, Hana no Ato

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Това е един чудесен сайт.  Следя го от доста време и затова реших да се регистрирам. Първият сериал, който гледах беше Гокусен и веднага станах фен на Азиатското кино. Ех, де да можехме и ние да правим такива филми. После изгледах почти всички японски филми и сериали на тема школа, драма, комедия, исторически. Сега минах на Корейско кино. Гледах Модерни фермери, Луна нарисувана с облаци, Силната До Бонг Сун. Та, тъй като сега започвам с корейското кино имам един въпрос. Моля, може ли някой да ми каже кои са най-добрите корейски сериалчета и филми на тема школа, комедия, романтика или подобни на трите изброени по-горе , за да си спестя ровенето и четенето на темите за всеки един сериал или филм. Благодаря ви предварително за отговорите.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда от отделна тема за това. Има теми за препоръки. Премествам това там.

 

Моите препоръки на тази тематика са

Boys over flowers

Playfull kiss

Sungkyunkwan scandal

Heirs

Dream high

To the beautiful you

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви за препоръчаните сериали. Тъй като съм още нов ще разчитам на по опитните потребители като вас от време на време. На някои съм гледал японската версия. Тъкмо ще сравня коя е по-добра. Но сега гледам Хуаранг и ще продължа първо с тези с участието на Пак Хьонг Шик. Това момче е роден за артист. Много силно впечатление ми направи и играта на Пак Бо Гом в Луна нарисувана с облаци. Направо роден талант, толкова изразителен поглед, че дори и да не казва нищо по очите му разбираш всичко. За женските роли все още не мога да кажа нещо, е все пак съм гледал едва 4-5 сериала, но оставам с впечатлението, че женската роля е винаги в сянката на мъжката. Благодаря ви още веднъж, ако се сетите за нещо друго, пишете. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...