Jump to content

Препоръчайте ми филм/сериал...


Recommended Posts

Ами да ама Park Shin Hye хич не я харесвам.. Аз доста сериали съм изгледала и ми се гледа нещо добро, понеже напоследък попадам само на бози.. :28558:

Ако кажеш какво си гледала, може да е по-лесно да се препоръча. Sungkyunkwan Scandal (2010) и Goong (2006). Не съм много по ученическите сериали, но имаше някакви, които бяха много известни. Ако някой ги е гледал, може да ти препоръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще напиша кои съм гледала и са ми харесали и ако може да ми препоръчате нещо като тях.. :D

 

Sungkyunkwan scandal

 

Goong

 

atashinchi no danshi

 

To the beautiful you

 

You're beautiful

 

My girl

 

Full house

 

Boys Over Flowers

 

49 days

 

Pretty boy

 

Dragon zakura

 

Nobuta wo produce

 

Fated to love you

 

You're beautiful

 

Сега гледам и cinderella and the four knights

 

Има и още доста, но нека кажем просто, че харесвам добрите сериали.. Много съм ги почвала и зарязвала :D Определено не обичам мелодрамите.

 

Също и ако може да ми помогнете за един сериалл, който просто забравих как се казва. Беше за едно много срамежливо момиче, което беше влюбено в един полицай и потърси помощта на един известен психиатър, само това се сещам от този сериал. Аа да, и се изчервяваше много :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще напиша кои съм гледала и са ми харесали и ако може да ми препоръчате нещо като тях.. :D

 Извинявай, хич няма да са като тях, ама ето ти една малко разбъркана подборка от по-старите сериали. Можеш да пробваш някоя драма:

 

  Nail Salon Paris (2013)

 

Prosecutor Princess (2010)

 

Queen Inhyun’s Man (2012)

 

Secret Garden (2010)

 

Shut Up Flower Boy Band (2012)

 

Tamra,The Island (2009)

 

Love Rain (2012)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще напиша кои съм гледала и са ми харесали и ако може да ми препоръчате нещо като тях.. :D

Rooftop Prince / Принц на покрива гледай :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора, отдавна не съм писал във форума, Как сте? Нужна ми е вашата помощ! Моля препоръчайте ми сериал като cruel romance или lady and the liar-главната мъжка роля да е лошото момче, но с идеали(идеали и принципи, които само азиатците представят най-добре).Най-вече търся азиатски сериал, който главната мъжка роля да е лошото момче :) Ши-ши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един много любим и много любопитен колега, той ме помоли да му кажа филм, може и сериал от Северна Корея, на свой ред аз моля вас за предложения. Би било добре самият филм да е приличен, все пак да има и филмова стойност , но за колегата ми , не тя е от първостепенно значение - иска просто да види филм от Северна Корея, предполагам, че е добре да му спестим романтиката ( въпреки че не е пън като мен ) , ама все пак  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е едно от най-хвалените заглавия наскоро. Документален филм за Северна Корея за турнето на първата западна рок група там. 

:click:

По принцип върви по фестивали, но сигурно може да се намери.

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Mоже ли да ми препоръчате сериал подобен на Over the rainbow? Гледа ми се нещо за музикалната индустрия. Не е задължително да е преведен, може и на англ.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Mоже ли да ми препоръчате сериал подобен на Over the rainbow? Гледа ми се нещо за музикалната индустрия. Не е задължително да е преведен, може и на англ.

Най-близкото, за което се сещам е Dream High (2011). Gloria (2010) и Producer (2015), но не са изцяло музикални. Monstar (2013) този е музикален, но участват айдъли и не знам колко е добър, защото не съм го гледал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Castaway on the moon

...

Използвам случая да помоля ценителите за препоръки за други подобни, неочаквано добри филми. За Ким Ки Дук знам, не му харесвам всичко, знам основните критики. Търсил съм и из другите типични за корейското кино жанрове, има и доста тъпи или еднотипни. Скоро не съм имал приятна изненада.

 

I'm a cyborg but it's ok гледа ли? Предполагам знаеш за Park Chang Wook?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти предложа Going by the Book. Няма да останеш разочарован в никакъв случай. Фен съм на Jeong Jae Young. И тук се раздава на 100%   :28558:

  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми актуално японско сериалче, а? Само да не е римейк на неща от последните 5 години, много искам нещо новичко и блестящо :) Жанра няма значение, стига да не е смъртноболен човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...